Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Technicky to nie je gore ani R34. Basic si to proste vzal príliš osobne. (a nemáme na logá samostatný topic?)
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
topic na loga byl asi tejden, pak se radši zase zrušil
Odpovědět
Steppa, ja som R34 a Gore myslel do budúcna, lebo v topicu titulné loga nie je na to žiadne obmedzenie. Mne ide o tú reprezentáciu. Po mne sa všetci oháňajú, že si otváram hubu, že oni polroka makajú na fóru. Napísal som návrh, nech som užitočný a zase sa oháňajú po mne. A pritom niesom jediný, komu to vadí.
Odpovědět
Lidi jako jsem já by GORE logo nalákalo.A R34 by mě tu zdrželo Rainbowlaugh
Pinkiecrazy
Pinkiecrazy
Pinkiecrazy
Odpovědět
(25.07.2013, 10:50)Basic Napsal(a): A pritom niesom jediný, komu to vadí.

Jména. Pinkiesmile
A pokud jim to vadí, proč se neozvali jako Ty?
(wanna fight, wanna, wanna? Rainbowlaugh Pinkiecrazy )

naah, nech to bejt, týden to vydržíš/vydržíte. Rainbowlaugh
Odpovědět
Už je mi jedno, čo s tým urobíte. Píšem, že toto bol návrh a vždy bol.
Odpovědět
o co jde? mám pocit, že někdo smazal předchozí basicův příspěvek (či on sám) tak nejsem v obraze.

ale pokud jde o ten obrázek s luna game tak 100% není GORE.
Odpovědět
Vždyť jo. Tenhle jenom potřebuje rýpat do věcí, které jsou v pořádku. Asi aby získal pozornost.
Logo je úplně v pořádku, žádnou krev ani orgány tam nevidím. Pokud vám to tak strašně moc vadí, přepněte si na odlehčenou verzi a žádné logo neuvidíte Pinkiesmile.
Odpovědět
Neudělají nic.

Monty, jde o to, že Basic podal návrh, aby logo neobsahovalo Gore, nebo R34 (což mi přijde logické, a než se logo hodí do oběhu, Flaiming, možná i ostatní admini, ho vidí) a k tomuhle návrhu ho, IMO, vyprovokovalo aktuální logo, které je prý strašidelné, (a dle něj i určitě gore) a to je to, co je fakt unnecessary. Rainbowlaugh
[spoiler: Je to Luna game... je to trochu creepy, opravdu nečekané.]

btw.: pořád si mi nenapsal, komu dalšímu to vadí. Pinkiehappy
Odpovědět
Aby si im písala SZ ako mne?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)