Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jerykovy kresby, videa a vektory
#71
(28.07.2013, 23:38)Jeryk Napsal(a): Ano, fantazii mám

Nó...
Ty vektoruješ.
A to je překreslování.
Takže v čem je ta fantazie?

Neber to jako urážku, ale tohle je prostě zarážející...
Odpovědět
#72
nemám čas už něco napsat

jen k té době kreslení
co je pro tebe dlouho? měsíc? půl roku? rok? já ti nevím kdybys kreslil dlouho tak tvoje tvorba vypadá jinak
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
#73
Klasickému kreslení Rainbowlaugh už od 1 třídy, což je už 12 let. Kreslit a tvořit na počítači teprve začínám, učím se, dívám se na tutoriály, není se čemu divit že to vypadá tak jak to vypadá, až mi to trochu půjde, tak začnu s vlastními nápady, ale na grafické programy nejsem dobrý, možná tak Malování maximálně Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
#74
já tě nechci urazit ale to prostě nejde vážně nechci Rainbowlaugh znám 13ti letou holčinu co kreslí mnohem líp a věnuje se tomu něco málo přes rok (bo je jí už 14? já nevím Rainbowlaugh) tak mi řekni cos těch 12 let dělal
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
#75
Podívej se třeba na můj projekt PonyA1, a uvidíš moji fantazii v práci Ajsmug

A co jako, moje ségra má 15, a taky kreslí mnohem líp než já, neříkám že jsem nejlepší Rainbowlaugh

A v pohodě, já přiznávám, že na tvorbu poníků na PC nemám fantazii, ale to časem pochytím
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
#76
tvůj "projekt" jsem viděl a upřímně mi to přijde jako by to kreslil čtvrťák (promiň, neměl si to zmiňovat Rainbowlaugh)


k tvorbě na PC pořiď tablet za cca. 600kč stačí bohatě
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
#77
Ccody, napsal bych něco dlouhého, o tom, jak nehezky se chováš a tak dááále... Ale kromě obhajoby Jeryka, kterou vecpu níže, řeknu jen toto: Je mi z tebe zle.

Jeryk má tablet, jakožto jeho přítel a bratranec jsem měl možnost roky sledovat jeho pokroky v kreslení, tudiž si osvojuji právo říct, že kreslí velmi dobře, zvláště vzhledem k různým okolnostem. Jeho projekt považuji za velice zajímavý a originální nápad a vůbec mi nepříjde nekvalitní (Až na pár omylů s barvama). Když tak koukám na tvůj DA, Ccody, rozhodně máš ke zkušenostem, hodných k nějakému posuzování cizích děl, daleko.
Odpovědět
#78
inb4 flame..

stahp it
Odpovědět
#79
Tak říkáte, že bez těch barevných křídel to je hezčí ?
Ještě mě napadla barva hřívy a ocasu na 2 stejné, jen odstínem jiné barvy, například zelená, tmavě zelená.


[Obrázek: 1013201_618176068213361_2038396622_n.jpg]
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
#80
Jakože by barva hřívy a ocasu byla zelená a tm. zelená? To by snad šlo. Ale ty křídla takové nedělej.
Představ si, jak by ses cítil, kdyby jsi měl černé dlaně (kromě prstů) asi by ses za to styděl, ne?

Myslím, že ani Poníkům se nelíbí vystupovat z davu fyzickýma odlišnostma
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)