Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Esperantina tvorba
Prakticky menší sonda do postupu nad mým velmi dlouho rozdělaným obrázkem k mé další povídce, kterou začnu psát po prázdninách, až dokončím na WoWfanu, tu, co mám rozdělanou už téměř dva roky: http://wowfan.tiscali.cz/clanky/what-would-happen-if/1/

Tak jsem si řekla, že si udělám svůj úvodní obrázek a tady je... Takhle komiksově je laděn schválně, postavy jsou dostínované, z pistole se bude ještě kouřit, ale to dodělám nakonec. Jen vůbec netuším jak udělat pozadí Pinkiesmile Třeba mi poradí mistr Antošík.


Přiložené soubory Miniatury
                   
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
Tak a tady je konečná fáze Pinkiesmile
[Obrázek: main_picture_for_fanfiction_jade_clouds_...6g50pe.jpg]

Lépe je vidět zde na Deviantartu

Doufám, že se líbí, i když je to non-pony. Postup je zobrazen o příspěvek výše
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
to je perfektní !
Odpovědět
Keď porovnám náčrt a toto.. Bomba! Nemám čo kritizovať Pinkiesmile
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Tak, konečně to sem mohu dát.
Můj příspěvek do soutěže Krásná a dokonalá Marry Sue Pinkiesmile V mém případě tedy alicorn jménem Omega Prime.

[Obrázek: b1bqCDG.jpg]

A zde je příběh, který jsem posílala:

Říká se o něm, že je starší než sama Equestria. Neví se odkud přišel a jeho původ i pravé jméno je ztraceno stejně jako knihy, které si to všechno pamatovaly. Mezi zemskými, jednorožci i pegasy je jen pramálo jedinců, kteří o jeho nejisté existenci vědí. I tak jsou to všechno možná jen povídačky starých klisen... A ani ti, co o tom vědí, tuto pohádku nepovažují za natolik důležitou, aby se vydali do Canterlotu za princeznou Celestií a zjistili, kolik pravdy se na takové legendě dá najít.
Ale i na starých báchorkách může být něco pravdy. Říká se, že jeho srst byla bílá jako sníh a hříva i ohon v barvě noční modři, ve kterých byly vetkány tyrkysově zářivé prameny. Jeho oči, zelené jako smaragd, dokázaly odhalit jakoukoliv nepravdu a jeho zbroj skutá ze zlata a meteorického kovu mu byla dobrým společníkem při bitvách proti temným silám chaosu.
Pravilo se, že když se alicorn, kterému nikdo neřekl jinak než Omega, jeho sněhově bílá křídla s pírky zakončenými modře stejně jako jeho hříva, odrážela sluneční světlo tak silně, že všechny bestie a temné bytosti se schovávaly zpět do svých nor a bály se chvíle, kdy je Omega najde. A i když se setmělo a ani měsíc na nebi nezářil, jakoby jeho srst sama vydávala slabou záři.
Pokud měl takovou sílu, jak se říká, zřejmě by dokázal celou Equestrii zachránit a nebo srovnat se zemí. Ale pravděpodobně jsou to jen vesnické povídačky.
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
Dost dobrý. Líběj se mi tu ty velký kontrasty a chladný barvy. Výraznější stíny a míň saturovaný pozadí a nějaký ty světelný efekty ve stylu Vlčete by na tom mohly vypadat zajímavě. Taky mohl stát víc vpravo, je za nim taková prázdná plocha. Je prima vidět tu čim dál víc lidí, co zvládaj ptačí křídla.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Hm, me to prijde jako normalni postava z jakekoliv fanfikce Rainbowlaugh
takovy prosty prumer.

Sorry, ale s timhle by jsi plysaka nevyhrala, ani kdybych tu soutez organizovala ja. Byly tam daleko lepe zpracovane potvory.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
[Obrázek: heartstone_keychains_by_esperanta_dragon-d6osoo7.jpg]

Klíčenky z World of Warcraft. Jedná se o Heartstone. Chybí už jen očka, na která čekám. Baterka mě donutil, abych to sem hodila. Každopádně "enjoy it".
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
ve WoWku se nevyznám, ale vypadá to moc hezky. Pinkiesmile
z jakého je to materiálu? A jak se to pak připevní na klíče? O_o
Odpovědět
Je to Sculpey barvená akrylovými barvami. Jak jsem psala, chybí už jen očka, díky kterým se to na klíše bude moct dát
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)