Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Google si se vzkazníkem moc neporadil. Navíc to byla první věc co jsem zkoušel.
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět
Ehm... vím že už se to tu řešilo, ale jak to vypadá s tím tapatalk pluginem? Já jsem na telefonu z 70%, takže mě by to docela bodlo
Odpovědět
Nj, mě do toho nic netlačí, protože to sám nepoužívám Ajsmug Nicméně už jsem na to mrknul a mělo by to jet. Holt jsem předtím špatně udělal update...
Odpovědět
óóhó ano, super *fluttergasm* Twilightsmile

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2
Odpovědět
(15.10.2011, 18:30)Ondrahub Napsal(a): Hooves up, fillies and gentlecolts.

Zatím nemám co vyčíst, všechno vypadá pěkně, akorát při registraci, když se zadává věk, tak bych tenhle údaj dal jako povinný, s tím že by se po registraci nedal měnit. Důvodem je, že zde byly ohlasy po R34/Gore sekcích.

Brohoof Pinkiesmile

[Obrázek: tumblr_m4r6icMWNf1rtiq0xo1_500.gif]

Musím říct že bych tu tyto dvě sekce radši neviděl, nesnáším je obě.
Odpovědět
Kde sou sekce R34 a gore? Já je nevidím.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
(11.07.2012, 16:04)DoItForThePonies Napsal(a): ...Musím říct že bych tu tyto dvě sekce radši neviděl, nesnáším je obě.

Přeci tě nikdo nenutí tam chodit. Mimo to jistě existuje i plugin, který odfiltruje příspěvky z vybraných sekcí z "Nových příspěvků" Ajsmug

(11.07.2012, 16:21)Xeelee Napsal(a): Kde sou sekce R34 a gore? Já je nevidím.

Jsou dočasně skryté...
Odpovědět
(11.07.2012, 16:28)Refly Napsal(a): Přeci tě nikdo nenutí tam chodit. Mimo to jistě existuje i plugin, který odfiltruje příspěvky z vybraných sekcí z "Nových příspěvků" Ajsmug

Není lepší zpřístupnit je jen těm, kteří se v panelu uživatele přidaj do daný skupiny? Předpokládám, že tahle funkčnost bude na MyBB stejná jako na phpBB. Běžnej návštěvník fóra na ně nenarazí a nebudou otravovat ani registrovaný uživatele, kteří o tenhle obsah nestojí. Nelíbí se mi myšlenka, že by sekce byly viditelný pro všechny nebo skrytý/smazaný. Oboje bude dost lidem vadit a tohle je rozumnej kompromis.

Kdy byly sekce skrytý? DoItForThePonies se registrovala necelý dva týdny přede mnou a nadává tu na ně. Já o nich slyšel jen nějaký zmínky na srazu a už tehdy mi to bylo divný.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Skrytý se stali chvilku po tom, co sem se regnul já ... a to byl duben. Je to prý proto, aby to neodradilo nové lidi od fandomu - čeká se, až budou stránky, pak by se to mělo znovu nějak obnovit.

Nejlpší by bylo udělat a) filtr pro mladší 18 (kllasika) a b) něco jak ozaškrtávací - kdo by nezaškrt (defaultně) tak by nic neviděl a nevěděl by o tom. A kdo by si našel v nastavení tuhle možnost, tak by si to odklk a voila. Všichni by byli spokojení Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Ano, R34 a Gore sekce je dočasně skrytá, mám pocit, že se plánuje její přidání na stránku, až bude hotová.

Also, filtr pro mladší 18 let tady je, komu není 18, ten to nevidí (teďka už spíš neviděl), ale možnost dobrovolně si tyto sekce zobrazit tady nebyla. Pokud by se někdy měla vrátit na fórum, tak by asi nebylo špatné udělat to nějak v nastavení, to ale záleží na tom jestli to tak jde a jestli se Flaimingovi bude chtít.
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)