Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
-
Watch.
Odpovědět
Nemluv tak o sobě Twilightoops
Odpovědět
Rainboom: Záleží jakou

Treach:Kdo sem? Na tuto otázku neexistuje odpověď sem to co chci být.

Nikol:Láska je pro mě nic ale co si myslíš že je pro vlka?
Odpovědět
(08.08.2013, 23:38)NikolPegasister Napsal(a): Nemluv tak o sobě Twilightoops
Proč? říkám to co si myslím o sobě.
Just Treach, nothing special.  Facehoof
Odpovědět
Takže, smrť... dalo by sa niekoho vystrašiť tak aby sa od základov zmenil? Rainbowlaugh
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Ano je to možné ale to vystrašení musí mít na daného člověka nějaký vliv že třeba uvidí několik vražd které způsobil jen protože si někoho dobíral
Odpovědět
OT (inak to asi nejde Facehoof ):


Takto... Prečítajte si názov topicu, ide tu o HODNOTENIE PODPISOV. Vzájomné ľutovanie sa môžete riešiť cez PM.

A Treach, mnohí (vrátane mňa) sa ti pokúšali pomôcť, či už na fóre alebo na Skype. Takže rozhodnutie je na tebe: buď si naše rady vezmeš k srdcu a začneš niečo robiť alebo budeš fňukať a ľutovať sa naďalej. Attention whoring tu nemá miesto.

Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
(08.08.2013, 23:49)Hotsteppa Napsal(a): OT (inak to asi nejde Facehoof ):


Takto... Prečítajte si názov topicu, ide tu o HODNOTENIE PODPISOV. Vzájomné ľutovanie sa môžete riešiť cez PM.

A Treach, mnohí (vrátane mňa) sa ti pokúšali pomôcť, či už na fóre alebo na Skype. Takže rozhodnutie je na tebe: buď si naše rady vezmeš k srdcu a začneš niečo robiť alebo budeš fňukať a ľutovať sa naďalej. Attention whoring tu nemá miesto.

ok omlouvám se už rači zase pudu ale už totalně prič navždy konec. poslední věta kterou napísam.
Just Treach, nothing special.  Facehoof
Odpovědět
Aj ja sa čudujem jak sa to tu zbehlo... a vážne Treach, preber si to s niekým, zober si tie rady k srdcu, nechaj si ešte od niekoho pomôcť... no ajtak sme to už skúšali alebo takto zostaň do, konca?
Ale sorry že ostanem OT
ale mi to príde zaujímavé, nie že by sa kvôli nemu niekto zabil (aspoň o tom neviem :d) ale je to proste bezcitná sviňa (sorry za ten výraz) ktorá len robí veľa ľudom zle
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
(08.08.2013, 23:52)Treach Napsal(a):
(08.08.2013, 23:49)Hotsteppa Napsal(a): OT (inak to asi nejde Facehoof ):


Takto... Prečítajte si názov topicu, ide tu o HODNOTENIE PODPISOV. Vzájomné ľutovanie sa môžete riešiť cez PM.

A Treach, mnohí (vrátane mňa) sa ti pokúšali pomôcť, či už na fóre alebo na Skype. Takže rozhodnutie je na tebe: buď si naše rady vezmeš k srdcu a začneš niečo robiť alebo budeš fňukať a ľutovať sa naďalej. Attention whoring tu nemá miesto.

ok omlouvám se už rači zase pudu ale už totalně prič navždy konec. poslední věta kterou napísam.
běž prosimtě, alespoň mě ušetříš čištění bordelu v derailnutých tématech
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)