Anketa: Líbí se vám moje kresby?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
60.42%
29 60.42%
Ano
39.58%
19 39.58%
Celkem 48 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Sissi někam napatlá pár čar a říká tomu poník, člověk nebo whatever co to má být
Tak tu hlavu už vidím, no. Spíš bych potřebovala pomoct se stínovaním atp., na tom zrovna nejvíc makám, takže nějaká anatomie jde stranou. Rainbowlaugh
Ty kopýtka, no, nevím jak ostatním, ale mě se tyhle chlupaté odkryté strašně líbí, vůbec chlupatější poníci jsou dle mě hezčí. Ale to už je čistě jen o vkusu.

Monterko: Jenže ten poník je na tom mraku jakoby "pověšený", v předních nohou nemá žádnou svalovou aktivitu, zatímco podle tvého návrhu to vypadá, že se usilovně drží.
Odpovědět
Stinování je lehký, pro začátek to zkus udělat jakoshellshading - krom jedné základní barvy co tam máš, si udělej ještě dvě - jednu o trcohu světlejší, a druhou o trochu tmavší. Světlejší vybarvy to, kam by dopadalo světlo (většinou okraje na jedný straně) a tmavší naopak to, kam by mělo dopadat mín. I taková kombinace tří odstínů udělá divi =)

Jinak ta zadní noha prostě potřebuje mít patu dřív, jinak je to jedno, jestli to zůstane takhle či jako návrh Montérky.

Jinak fluffy ponies sou best Rainbowlaugh taky je mam rád trochu chlupatější =) Flůffyty flůff.
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
(10.08.2013, 20:33)Antošík Napsal(a): Montérky.

ARRGH! Flutterrage


Mno, i tak může být opřená.. ale noha co tam máš odporuje antomii.
Odpovědět
Neodporuje. Viděla jsi tu mojí verzi, kde jí mám vyznačenou? Anatomie je v pořádku.

Antošík: o to jsem se pokusila. Asi nic moc, když sis toho nevšiml. Nevadí, příště to bude více výrazné.
Odpovědět
No, možná tomu trochu nepomáhá ten fakt, že tam máš ty chlupy u kopyt natočené jinak, než u těch předních, takže to vypadá, jako kdyby tu zadní nohu měla vykroucenou opačným směrem. Twilightsmile

Odpovědět
Jak říká Monter i kdyby byla na mraku " povesena" tak je to nemožné aby měla zadní nohu takto,už by si ji totiz zlomila. Ponik jako ostatni má kosti,představ si,že jako člověk máš takto nohu,nejde to. Zkus si najit nějaký obrazek ponika třeba poveseneho na větvi či na tom mraku. Žádný z nich nebude mít takhle zatocene nohy. Twilightsmile
Odpovědět
Odkdy je prosímtě poník jako člověk? Anatomie je správná, ne všude musí mít poník takhle ohnutou nohu. Jak říka Hanzo, anatomie je dobře, ale kvůli okolnostem to tak nevypadá.

Tak já vám to sem dám ještě jednou, myslela jsem že než člověk napíše takhle zbytečně dlouhej odstavec si to alespoň trochu procte. Holt ne...


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
Heh. Jako, koukám na stovky obrázků deně a musim říct, že takhle řešit nohu je zbytečný. Takovej problém to zas neni. Mě víc nesedí ta hlava Rainbowlaugh

Lehce mimo/generalizace:
Ono se tady na forum poslední dobou nějak tak moc dbá na to, aby všichni poníci byli dle úplně stejné šablony. Zejména ty co jsou rádoby mlp-fim style/vektory. Jako jo, je zde určitý ideál, ale dokud se člověk nedostane na takovou úroveň, že by tyto drobnosti kazili celej obrázek, tak dle mě nemá smysl se u toho dlouho zdržovat.

Naopak bych radši uvíítal, kdyby zde více lidí zkoušelo krerslit úplně jinak. Posunout úroven, zkusit něco, co zde ještě nikdo nezkoušel. Nové stínování? Nový tvar? Manga styl? minimalistický? Jeden z důvodů, proč jsem hodně omezil komentování tvorby lidí zde na fóru je, že mi to připadá všechno stagnující na určité úrovni, velice podobné všem ostatním - stále poníci, FiM vektor-style. A stále to samé komentování a řešení detailů v anatomii ... moc kommentů okolo toho.

Nonic, běž na to stínování, at si zas o stupínek výš =)

To monterka: promin, tak monterky kratce. Ok? Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Díky. Twilightsmile
O chibi styl jsem se pokoušela, kdysi. Že bych to zase rozjela?
Odpovědět
Takže, chtěla bych se nejdřív omluvit všem, co u mě mají slíbený obrázek.

Nakreslené to mám, na papír, ale snažila jsem se udělat hřívu tak aby nevypadala jako kus něčeho a tenhle styl nedokážu převést do počítače bez skeneru nebo tabletu, takže za tak jeden, dva týdny a už to bude.

Takže tohle je jen taková oddechovka, ani ne obrázek jako spíš návrh cosplaye.
Kdo pozná cosplayovanou postavu, má u mě malé bezvýznamné plus.

[Obrázek: humanized_silver_spoon_by_sissi1000-d6k1st4.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)