Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách
Ti jsou rozkošní jsem z toho pohledu na ta nádherná stvoření naměkko Pinkiesmile
Odpovědět
Chtěl jsem vzít svojí RD s sebou na výlet do Temelína, ale nějak jsem si jí zapomněl sbalit Rainbowlaugh
Škoda...
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Škoda, třeba by ti v noci zářila Rainbowlaugh

Pinkiehappy napadlo mě přidat své první fotky s Pinkie... sice to nebylo na cestách, ale u nás na zahradě, ale fotky jsou pěkné a tam taky žádný jiný poník zatím nebyl Pinkiesmile (fotky jsou z konce dubna)

[Obrázek: 346bf08922_92706978_o2.jpg]
-Pinkie v crocsce...no není to pro ní místo jako stvořené? PinkiecrazyPinkiehappy

[Obrázek: 55f38f8366_92707015_o2.jpg]

[Obrázek: f567494a17_92707147_o2.jpg]
[Obrázek: de3005fa15_92707219_o2.jpg]
- pohled do foťáku Pinkiecrazy
[Obrázek: c7fc7d02fe_92707242_o2.jpg]
[Obrázek: 4be0d38bb8_92707306_o2.jpg]
-nejméně kvalitní, ale se zamyšlením

a ještě jedna focena při zamění měsíce: (Pinkie fotola se mnou a jakštakš se s ní povedla jenom tahle fotka)
[Obrázek: 5bf085a436_92706788_o2.jpg]
a jen s ní byl měsíc pěkně oranžovej jinak:
[Obrázek: bfdbe7568f_92706777_o2.jpg]


tak co... líbily fotky? Pinkiesad2 ten den mi přálo Macro... v Řecku moc ne Pinkiehappy

nějak to se mnou nechce kamarádit... pokud vám fotky nepůjdou...jukněte sem: http://klarcin-casopisek.blog.cz/1304/pi...tomodelkou
I have something from every pony...

I love books
I am crazy and i love fun
I am rude and I tell what I mean
I am hypersensitive
I like apples
I love animals, and I have rabbit

And I don't know to speak english

Pinkie is the best...Pinkiehappy
Odpovědět
To sou jedny z nejlepších fotek, jaký sem tu viděl. Foť dál. Vážně ti to jde.

Ty tři fotky z novějšího ublognutí už ale sou dobrý akorát tak jako dokumentace, že Pinkie někde byla. Žádněj nápad a hapruje ti tam kompozice.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Fluttershy na koncerte Avantasie Pinkiesmile Vzala som ju aj na Stratovarius a Helloween, však nech sa dievča naučí na metal Rainbowlaugh
(fotené kamarátkou - fotografkou).


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
Raport z dnešního dne, který opravdu stál za to. Pinkiesmile

Ráno jsem viděl to skvělé počasí a řekl si, že bych mohl podniknout nějaký výlet.

Vybral jsem si Český Šternberk. Ani ne tak k vůli tomu slavnému hradu, jakož to, že bych se rád podíval na jednu farmu a pak jel na kole cca 40 km. domů.

Vzal jsem si baťoh s plackama poníků + jeden Blinbag princezny Celestie (když už mi udělala tak pěkný den, tak ji vemu s sebou) a pak ve vlaku sledoval dvě děti, kterak zblejskly moji výbavu a bylo pěkné je slyšet, jak by chtěly být Applejack, nebo Twilight, či Dashie. Evidentně znali MLP.Twilightsmile

Po hodině jízdy našim courákem, jsem byl na místě a předemnou se na skále tyčil mohutný hrad Český Šternberk, který jsem pak objížděl. Nicméně mi to nedalo a řekl jsem si, že se nahoru přeci jen dokodrcám a projdu si ho.

Tia si hrad docela oblíbila a tak jsem ji zvěčnil s tím hradem, co má za sebou.
[Obrázek: DSCF0777.jpg?ver=2]

No a ještě že jsem tam šel, protože ihned po tomto focení, jsem zažil asi největší překvápko tohoto roku.!

Cesta, na které jsem byl, byla tak pro jednoho velkého člověka a když jsem viděl dvě blížící se postavy s batohama na zádech, vzal jsem Celestii z plotu a vyklidil cestu. V tom procházeli kolem mě právě dvě holky a co se nestalo.
Jedna z nich si všimla mého batohu a řekla "Jééé. Placky s poníkama!" Podívala se na mě a dodala "Ty jsi Brony?" a obě dvě překvapeně koukali na mě.
Já v šoku zamrkal a lehce přidušeným hlasem řekl " A...Ano. Vy taky?" Pinkiegasp

Obě současně "Jasně." A to dokonce na foru.Pinkiesmile

Okamžitě jsme si dali Broohoof a zjišťovali, kdo jsme. Rainbowlaugh Naší konverzací se zjistilo, že jsme se dokonce viděli i na Festivalu Fantazie v Chotěboři a že nyní jsou na několikadenním výletu po posázaví. Tak jsme se zvěčnili na fotkách, holky si udělali foto s Tiou a po chvilce konverzace jsme se rozloučili. Pinkiehappy

Zde je foto holek
[Obrázek: DSCF0779.jpg?ver=2]

Nikdy bych nevěřil, že se mi něco takového stane. Že neskutečná náhoda tomu chtěla, abych se potkal na výletě s dalšími bronies a vzkaz pro vás holky. " Chci vidět vaše fotky zde" Flutterryay
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Už je to déle, ale před pár dny jsem byl v Tiských skalách (ano točila se tam Narnie) a mám pár fotek. Twilightsmile
                   
Odpovědět
Rainbow Twilight, Luna a Grand tour de Crystal Empire

Předminulý pátek jsme se s Dashie Twilight a Lunou vydal do Crystal Empire, konkrétně do jižního Norska

Luna hned na odjezdu zabrala podhlavník a prohlásila, že se z něj až do Norska nehne
[Obrázek: DSC_0351.jpg]

Moc dlouho jí to ovšem nevydrželo, protože při přejezdu trajektem mezi Německem a Dánskem pozorovala společně se zbytkem výpravy kromě okolo plujících lodí i i nádherný východ slunce, který si Celestia připravila
[Obrázek: DSC_0365.jpg]

Ze svého pohodlného pelíšku vylezla ještě jednou a to při přejezdu po mostě mezi Kodaní a Švédským Malmö
[Obrázek: DSC_0385.jpg]

Další den vedla naše cesta stále na sever a zastavili jsme se ve městě Gjovik, kde jsme se, po prohlášení Luny, že je unavená a nikam nejde, vypravily na průzkum největší jeskyně pro veřejné použití (původně olympijský stadion pro ZOH v Lillehammeru v roce 1994)
[Obrázek: DSC_0412.jpg]

V samotném Lillehammeru však na svojí únavu záhadně zapomněla a přidala se ke komentování techniky skoků místních sportovců na Lillehamerských skokanských můstcích
[Obrázek: DSC_0447.jpg]

Následující den nás cesta zavedla na Geirangen fjord, kde nás ovšem místní pegasové evidentně moc rádi neviděly takže vše zakryly dešťovými mraky. Luna naštvaná z toho, že nic nevidí a z toho, že se Dashie do akce moc nehrnula, použila Royal Canterlot voice a prorazila do mraků díru
[Obrázek: DSC_0615.jpg]
Dashie z toho byla tak paf, že zapomněla na to, že nechtěla původně vůbec vylézat a musela to jít prozkoumat z blízka
[Obrázek: DSC_0610.jpg]

Místní pegasy jsme evidntně tímto činem značně naštvaly, protože při průjezdu po samotném fjordu nám jako bonus přidaly vcelku silný déšt, takže jsme vodopády sedm sester pozorovaly ze sucha vnitřních prostor trajektu
[Obrázek: DSC_0661.jpg]

Po přespáni u fjordu, jsme se vydaly k jednomu ze splazů největšího evropského ledovce Jostedalsbren, pegasové byly tentokrát milejší a spodní hranici mraků umístily těsně nad vrcholek ledovce, takže jsme měly relativně nerušený výhled.
[Obrázek: DSC_0749.jpg]
[Obrázek: DSC_0753.jpg]
další ráno se Dashie, evidentně otrávaná našimi nekončícími stížnostmi rozhodla, že tu zamračenou oblohu vyčistí, takže jsme měly nádherný a ničím nerušený výhled na Aurlandský fjord

[Obrázek: DSC_0852.jpg]
a vodopády Twindefossen, které byly sice na půl vyschlé, na druhou stranu nám to zase poskytlo příležitost pohybovat se po místech, kde normálně teče voda
[Obrázek: DSC_0963.jpg]

Norští pegasové byly z akce RD tak rozhození, že mraky nenatáhly ani na další den, kdy jsme byly v Bergenu
[Obrázek: DSC_1003.jpg]

Zato další den při průjezdu okolo vodopádů Voringfossen byly zpět v dvojnásobné síle a venku se dalo vydržet pouze při chvilkovýh přestávkách
[Obrázek: DSC_1050.jpg]

Naštěstí pro nás to přehnaly takže jim mraky došly a na náš poslední den v Oslo bylo opět nádherně.
to by ovšem bylo moc hezký, takže si Luna na místním hradě řekla, že už se fotit nebude a rozhodla se mi zdrhout ze záběru
[Obrázek: DSC_1104.jpg]
po předlouhém přemlouvaní se ovšem nakonec nechala vyfotit
[Obrázek: DSC_1105.jpg]

využil jsem jeji dobré nálady vyfotil jí ještě před místem, kde se předává část nobelových cen
[Obrázek: DSC_1127.jpg]

V muzeu lodi fram jsme potkaly Doktora, který vzal Dashie a Twilight zpět do historie přimo na loď. Já bohužel nwm co tam dělaly protože jediné foto, které mi odtamtud přivezly byla tato
[Obrázek: DSC_1167.jpg]
zatímco byly pryč mě a Luně nezbylo nic jiného než se spokojit s muzem, kde ovšem je ta lod taky, takže jsme na to byly nakonec možná lépe, protože, narozdíl od RD a twilight, nám nebyla zima Rainbowlaugh
[Obrázek: DSC_1169.jpg]

poté následoval už jen návrat domů, kde už žádné síly na pořizování fotek nezbylo
Odpovědět
Jo tak tohle je dobrý Ferrari Twilightsmile

To jsi si musel s holkama pořádně užít, být na takových místech.Twilightsmile

Luna opět na lodi? To jich ještě nemá dost? Protože ta moje má mořskou nemoc a při myšlence na loď jí opravdu není dobře Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Twilight Sparkle v Tatrach Twilightsmile

Velke Hincovo pleso
   
   
   

Vodopady Studeneho potoka
   

Strbske pleso
   
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)