Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
Vlče tu pro vás po delší době opět něco má a tentokrát nonpony. Těm pár z vás kdo sledujete i literární tvorbu určitě neunikla jistá vycházející literární hvězda, Rwakk a jeho povídka Draci míří ke hvězdám. Twilightsmile
Vlče jednoho dne obdrželo žádost o nakreslení všech draků vystupujících v tomto díle a dneska se vám konečně může pochlubit s jejich prozatím nevybarvenými kresbami.

[Obrázek: mornat_by_mao_ookaneko-d6k6njh.jpg]
[Obrázek: celena_by_mao_ookaneko-d6k6o76.jpg]
[Obrázek: bluepeace_by_mao_ookaneko-d6k6nwi.jpg]
Všech 20 obrázků si můžete prohlédnout v této galerii: http://mao-ookaneko.deviantart.com/gallery/45575434

Upozorňuji, že jde o moji představu... jak by asi tito draci vypadali, takže se může s tou vaší rozcházet Fluttershyouch
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Moc ti děkuju Vlče. Opravdu jsi mě potěšilo a hlavně nadchlo k dalšímu pokračování. Několikrát jsem měl chut zkončit z různích důvodů ale díky tobě a několika jiným jedincům jsem vytrval.
Ale to z tou hvězdou trochu přeháníš. Nejsem moc dobrý spisovatel ale snažím se. Chtěl bych jednou být opravdu dobrý ale zatím k tomu směřuji opravdu jen pomaličku a možná nikdy nedojdu tam kam bych měl.
Tvé pojetí draků se mi opravdu líbí a doufám že uvidím ještě plno tvích obrázků. Pinkiesmile
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
Jsem rádo, že v této povídce vytrváváš dál Rwakku a s tím plnem mých obrázků začnu ještě dneska.
Merin a Jabel:
[Obrázek: jabel__by_mao_ookaneko-d6k8j1l.png]
http://fav.me/d6k8j1l
Omlouvám se za špatné použití barev Twilightblush
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Nádhera! Čím vybarvuješ? Pastelama?
Odpovědět
Tentokrát ne, zkusilo jsem novou techniku vybarvování v SAIi Twilightsmile takže je to opět napůl digitální a napůl tradiční
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Další draci přilétají!!!

Mikel:
[Obrázek: mikel__by_mao_ookaneko-d6kaiuy.png]
Varius:
[Obrázek: varius__by_mao_ookaneko-d6kblxj.png]
Mornat:
[Obrázek: mornat__by_mao_ookaneko-d6kbn1z.png]
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
S barvama je to hned o 20% cooler (hotter?). Ještě lehce pozadí a bude fajn.

A pak hned zpátky k poníkum Rainbowwild
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
No tak k vzhledem k tomu že to nejsou poníci , ale drááááčci je to ale moc pěkné hlavně ten poslední drak Rainbowlaugh Twilightsmile jen tak dále Twilightsmile
Keep Calm! Please Ajsmug

Odpovědět
ti draci jsou hezcí ( OT : já mám hrozně rád draky )
Odpovědět
Omlouvám se vám lidi Rainbowlaugh
Hlavně těm co milují kresby poníků od Vlčete. Draky kreslilo protože jsem ji poprosil a náhodou mi vyhovělo Pinkiesmile
Určitě se ale potom zase vrhne na poníky.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)