Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Je to varování Ajsmug
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Jako kdyby tu ještě vůbec někdo očekával od lidí skromnost. Pinkiesmile Mně jde hlavně o to jak systém vylepšit, a proto jakožto uživatel poskytuji svoje review. Praktičtější význam to možná nemá, ale když už děláme těsto, tak proč rovnou neupečeme celý dort?
Přivádí mě to k myšlence, že by se stěžování utlumilo, kdyby nebyl žádný banlist... i když, pak by nebylo kde si vystavovat zářezy, a to bychom byli všichni smutní.

Odpovědět
Ne, pak by nás spousty lidí otravovali, proč se nemůžou dostat na fórum.
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Zrušiť alebo rozšíriť, nieje iná možnosť. V tomto štádiu to len zmätok robí.
Odpovědět
Nezapomenout, že by spoustu dalších lidí otravovalo s tím, že už nemají vůbec žádné informace. Každopádně se omlouvám za svojí chamtivost, ale hlad po informacích je ten nejhorší druh hladu.

Odpovědět
Zmatek? Jaký zmatek? Akorát se tu rozpoutávají zbytečné diskuse kvůli několika perma-banům.
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Několika ne, tady jde úplně o všechny. I když... to aby se kdokoliv pátral důvodů permů z minulých dní neočekávám, ale do budoucna by to bylo pěkné, pokud je to tedy možné. Pinkiesmile

Odpovědět
Zbytečné? Mně to zbytečné nepřijde, obzvlášť když nejsem jediná, kdo chce nepatrnou změnu.

Navíc, tohle mě hlodá dlouho, dnešní Sensation ban byla jen spouštěcí věc.
Odpovědět
MBite: Děkujeme, že jsi to takto všemocně rozhodl

Aya Yai: Pokud si lidé chtějí číst drby, tak trafiky prodávají velké množství bulvárního tisku

Nechápu na co si pořád stěžujete? Popis fungování banovacího systému je vcelku podrobně popsaný v pravidlech. Pokud to někdo nepochopí, tak pravidla buď nečetl nebo je neschopný. Jak potom takový člověk může něco objektivně zhodnotit nebo to dokonce kritizovat?

edit:

Zagami: Jak už bylo několikrát zmíněno. I takhle nepatrná změna vyžaduje velký zásah a změnu pluginu, který automatizuje systém banování. Admini a modové toto dělají zadarmo ve svém volném čase. Pokud ti stávající vzhled a stav banlistu takovým způsobem vadí, myslím že pokud jsi schopná celý banlist naprogramovat podle tebou zmiňovaných požadavků, nikdo ti nebude bránit (že?)
and on the seventh day god said "out of mana"
Odpovědět
Mňa nespustilo nič, jedine to že sa to tu omieľa už po x-týkrát a bude sa to omieľať po n-týkrát ak sa s tým nič neurobí. ľudia sa na to budú pýtať aj v budúcnosti.

Claymon: ooo ďakujem.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)