Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
Vlče, musím ti něco říct a mám neodolatelné nutkání to vyžvanit na celé fórum - nejlepší je stejně Fernero a jeho výraz! RainbowkissRainbowlaugh Přirovnala bych to, ale nebylo by to vhodné. Nic proti jeho představiteli (vím, kdo to je, a doufám, že se tímto neurazí), ale on je prostě k sežrání.Rainbowkiss I když je to v povídce parchant. Rainbowlaugh
Odpovědět
Páni... chvíli tu nejsem a najednou toliko příspěvků? To abych se dalo do odpovídání.

(02.09.2013, 16:22)Flattie Napsal(a): Já se nemůžu zbavit toho pocitu že draci jsou skoro všichni stejní..... Applejackunsure Myslím tím hlavu...
Je pravda, že při vymýšlení tolika charakterů jsem možná spadlo do menší monotónosti, ale pořád jsem se snažilo alespoň trochu odrazit charakter každého z nich.


(03.09.2013, 07:11)Esperanta Napsal(a): Vím, že mě za to všichni ukamenujete, ale nemohu se zbavit pocitu, že draci mají špatnou anatomii a to zejména přední končetiny. Paže jsou moc dlouhé nebo nejsou v tom úhlu v jakém by měly být. Jsou moc narovnané, ale to je tím, že jsi zvyklá u poníků, kde je to normální.
Přiznám se, že při kreslení jsem záměrně nechávalo svou ruku naprosto volnou, tím chci říct, že mě vůbec netrápilo jestli je tuhleto nějaké velké/malé/křivé/rovné a soustředilo jsem se na výraz a na vystižení charakteru. Chtělo jsem v těch kresbách zachovat živost a jistou "skicoidnost" a myslím, že tohle bych mělo uplatňovat víc i při kreslení poníků Twilightsmile
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Teď nevím, jestli se mi to jen zdá, ale opravdu je Night Breeze na obrázku pekelně zdeptaný? Nějak mi to k němu nejde.
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Navštívili mě časožrouti... proradné černé kuličky! a tak bohužel se stalo, že Vlče nenachází kdy kreslit poníky... dokonce jsem mělo takovou malou pony krizi... ale vypadá to, že jsem se přes ni dostalo Twilightblush
Zatím vám přináším dva obrázky na kterých jsem pracovalo ve volných chvílích na intru (a že jich moc nebylo...)
První je inspirován písničkou od PrinceWhatevera... Between Fairytales and Happy Endings... tedy vlastně jsem tento obrázek kreslilo a poslouchalo nedávno zveřejněný Aviators remix na toto skvostné dílo a moji momentálně nejoblíbenější písičku vůbec Raritystarry
Kresleno akvarely na běžný papír (proto ty škaredé hrudky). Byla to pro mě maličko nová zkušenost s trochu detailnější malbou. S akvarely si celkově vlče moc nerozumí, ale to chce změnit! Hlavní problém je v tom, že jsem hrozně nedočkavé a potom se mi ještě nezaschnuté vrstvy barev smíchají s těmi novými... ale tady jsem se toho snažilo vyvarovat.
[Obrázek: between_fairytales_and_happy_endings_by_...6m8c70.jpg]

Druhý obrázek zatím ještě není dokončený, ale docela se mi to líbí v tomto stádiu... je to z úplně jiného soudku než ten první. Zkrátka... dokazuju si, že dovedu i jiné věci než které dělávám běžně Rainbowdetermined2
[Obrázek: deep_forest_by_mao_ookaneko-d6m8b4a.jpg]

A ještě přidávám další můj přebarvovací pokus, Princess Cadence:
[Obrázek: blindbag__princess_cadence_by_mao_ookaneko-d6m8hu4.png]
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Wow ta derpy je je přímo oslnivá ,prostě nemám slov.
Odpovědět
Ta Derpy je super Pinkiesmile Vlče myslíš, že by jsi mohlo nakreslit mého oblíbence Kinga Sombru prosím?
"Jediné, co vážně ohrožuje dominanci člověka na této planetě, je virus."
Joshua Lederberg, Ph.D, Laureát Nobelovy ceny

"Pošetilý byl ten člověk, jenž postavil svůj dům na písku"

Můj mozek je jako Bermudský trojúhelník. Informace jdou dovnitř, ale pak už je nikdo nikdy nenajde.

Spousta lidí je naživu jen proto, že je nelegální je zabít.
Odpovědět
Krásné, úžasné. Nemám co vytknout.
Každopádně jsem si všimla, nebo se mi to zdá, že i většina obrázků má tmavé odstíny pozadí, kde ten poník i třeba zaniká. Ne, nic proti tomu nemám, někdy mám i takové obrázky dost ráda, u některých malířů mi i přijde, že kreslí přesně podle svých pocitů a nálady. Proto člověk pro mě se špatnou náladu nedokáže vyjádřit na obrázek usměvavého ponika, jak skutečně chce a ne neboj teď nemyslím žádný příklad z Tvých obrázků, je to pouze má zvláštní teorie.
A asi i Vlče má rádo tmavé barvy Pinkiesmile.
Odpovědět
Já bych řekla, že ty rozpité linie u Derpy spíš přidaly na efektivitě obrázku Pinkiesmile
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
Rosie Madchen: pravda, že občas schovávám (nejen) poníky do stínu, ale díky tomu se můžu soustředit na věci které jsou důležitější nakreslit, jako je právě tvář a výraz Twilightsmile jsem rádo, že se ti to líbí.
Jinak nepreferuji nijak zvlášť ani tmavé ani světlé barvy (teda krom bílé), to záleží na náladě Ajsmug

Esperanta: jsem rádo, že to tak vidíš Twilightblush a vlastně máš pravdu. Vyjadřuje to všechen můj pot a slzy které roním nad vodovkovými obrázky!!! Raritycry
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
A nový obrázek! Trvalo mi to asi 5 hodin než jsem jej nakreslila. A bylo to vážně hrozný, ale jsem docela spokojená s tou hřívou, tak tady je:
[Obrázek: alicorn_____by_mao_ookaneko-d6n20h2.png]
Prosím neukamenujte mě moc Pinkiesad2
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 24 host(ů)