Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
Když si vzpomenu, co jsem dělala jako čerstvý potterhead a jak jsem tím prudila všechny okolo, hlavně rodiče a blízké přátele... Facehoof

Berte to jako radu od starších a zkušenějších, kteří tuhle fázi mají za sebou a už se spálili Raritywink
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Před pár dny jsem si ověřil lásku mých bližních ve třídě. Ok, spíše oni mi jí ukázali. Byl jsem na chodbě, zrovna jsem kráčel z vynikajícího školního oběda (no fakt, nekecám, byl opravdu skvělej) a byl jsem zavolán třídním idiotem s tím že jsem slavnej. Tak jsem vešel do třídy. Dámy a pánové, celá tabule byla počmáraná nečitelnými klikyháky které jsem asi po 10 vteřinách tupého zírání rozluštil. Bylo tam něco ve stylu - Afrogay - Ponnyfill. Nebo - Sexi Ponník - chci tě. A taky tam bylo napsáno (pozor, dokonce na jednom křídle tabule) Pinkie Pie is dead. (<--- všimnětě si - ani jedna chyba). Upřímně jsem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet. Ano, ty chyby tam byli. Jo a ještě abych nezapoměl, uprostřed tabule byl přimagnetován můj krásný sešit s kresbama když jsem se nudil při hodině. Myslím že my little lama je dorazila úplně. (ne nemám tušení jak mě taková blbost napadla.). Takže..Pokud jdete na učnák a patříte mezi slabší jedince - Neříkejte že jste brony, nebo to nedávejte najevo. Nebo dejte pokud nebudete ve třídě plné pitomců která neví co dělat. Tak. Šmitec.
Just a random pony with muffins!
Odpovědět
Si měl něco pěknýho přimalovat. Rainbowlaugh Zažil jsem něco podobnýho. Přestane je to bavit, když budeš dávat najevo, že se ti líbí, jaký o tebe mají zájem a jak si to užíváš.
Odpovědět
Tak já jsem se jako brony prohlašoval když jsem byl předloni na škole, dokonce jsem si i čmáral.. ale asi jsem měl holt inteligentnější spolužáky no..
Odpovědět
Já jako jediný kluk ve třídě jsem měl možnost se vymluvit se na fenomén, který způsobí, že se ženám v kolektivu srovná perioda.
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
(16.09.2013, 20:46)Rainboom Napsal(a): Aj ja sa čudujem že sa to dostalo do tohto vlákna, a len pre info. fakt som nechcel tých ľudí bronyfikovať, to viem ako robiť Rainbowlaugh skôr som chcel vidieť tie reakcie, ňupyna z ničoho nevinnte len to natáčal Rainbowlaugh

Škoda že si to dal do súkromných akurát som si to chcel dať do mobilu Twilightoops


No.. vážne nedá mi to... Už som si slúbil že tento topic komentovať nebudem ale... proste nedá mi to Rainbowlaugh Ako vidím tie vaše komenty k jednému malému nevinnému public trollingu ktorý v žiadnom ani v tom najmenej pravdepodobnejšom scénari nemohol vytvoriť jediného hatera ma chytá amok... neviem či sa stoho mám smiať alebo plakať. Toľko butthurtu pre niečo také. Tak to je už moc. A dokonca od ľudí u ktorých by som ten butthurt ani nečakal. Fakt to je už moc toto čo tu píšete niektorý.
Steam: Zoidysvk. YT: ZoidySVK. FB: Lubo Mikloš


FB stránka ! https://www.facebook.com/pages/MLP-Frien...922?ref=hl

Odpovědět
Nemohl? Mluvis i za vsechny ostatni ucastniky Istroconu kteri to videli nazivo a za ty, kteri by to nasli na youtube pod heslem Istrocon?
Odpovědět
Ale tady vůbec nejde o vytváření haterů, ale o to jak si nás obyčejní lidé zapamatují a co si o nás budou myslet. A tím, že je budete otravovat nikomu a ničemu nepomůžete. Ano nemusí se stát nic. Ovšem v nejhorším případě si nás všimnou media a bulvár napíší o nás pár nelichotivych řádků a budeme v.... a to by mohlo vést k tomu, že by nebyla žádná brony sekce na Conech ani další velký sraz, protože by nás nikdo nikde nechtěl. (Pokuď mě paměť neklame, tak se to řešilo ve vláknu co připoměl Illindor.)
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
(17.09.2013, 02:58)Darm Napsal(a): Nemohl? Mluvis i za vsechny ostatni ucastniky Istroconu kteri to videli nazivo a za ty, kteri by to nasli na youtube pod heslem Istrocon?

Nie na to mi stači zdravý rozum aby mi to doplo že to možné není Pinkiesmile

Terodeness: Ale nič sa nestalo ! Denne ľudia robia po námestiach vetčšie blbosti a nikto to nerieši. Len my Bronies musíme byť butthurty kvôli každej drobnosti.
Steam: Zoidysvk. YT: ZoidySVK. FB: Lubo Mikloš


FB stránka ! https://www.facebook.com/pages/MLP-Frien...922?ref=hl

Odpovědět
Ja to vzdavam. Kazdy den se na nekolika mistech snazim hajit fandom, vysvetlovat ze takhle se vetsina nechova... A pak se odvazim jednou rict ze takove chovani je spatne a jsem butthurt.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)