Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.83 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STEAM a vy
Pokud budou tak awesome hry na steamu (jako tekken 5 nebo quake 3 revolution, ano mluvím o Ps2)+ muj modrej joystick jako usb tak možná.
Odpovědět
Mě celkově se nápad na SteamBox už odzačátku kdy se o něm začlo mluvit (tuším minulé vánoce?) Celkem líbí, ale pokud to bude nějaká slabá mašinka, která vlastně nic neumí a hry budete streamovat ze stolního pc, tak mi to přijde jako blbost. Mě se celkově tenhle systém á-la nvidia shield nelíbí.

...Takže zatím Wiičko a počítač vyhazovat oknem nebudu...
Ne vždy je možnost zdánlivě nejlepší možností nejlepší.
Odpovědět
Pokud to chápu dobře, Linuxové hry na tom poběží nativně a Windows hry se budou streamovat z PC.
Odpovědět
aha, tak to je moje nepozornost, sem si toho asi nevšiml... sory.
Na tom stremování by mi hlavně vadilo, že ne každý má k dispozici ve své lokalitě dostatečně rychlý net na to, aby měl minimální latenci.
Ne vždy je možnost zdánlivě nejlepší možností nejlepší.
Odpovědět
streamovat se bude po lokální síti, tj. z počítače co máš v pokoji na steambox, kterej bude u televize
Odpovědět
V tompřípadě je to nedokonalé. čekal jsem že to půjde vzít třeba ke kamarádovi a tam pařit díky streamu taky... Takhle si rovnou mohu už teď přenést PC do obýváku a dát Big Picture. Takže žádná super inovace. Tedy ne alespoň pro mne.
Ne vždy je možnost zdánlivě nejlepší možností nejlepší.
Odpovědět
Hry se budou (snad Rainbowlaugh) na SteamOS předělávat, jinak to moc dobře nevidím Rainbowlaugh
Odpovědět
Budou, vždyť už dávno začali - SteamOS běží tuším na Debianu, takže np u všech her podporujících Linux.
Ne vždy je možnost zdánlivě nejlepší možností nejlepší.
Odpovědět
Právě to jsem měl na mysli Rainbowlaugh
Odpovědět
(26.09.2013, 11:54)Slugma Napsal(a): V tompřípadě je to nedokonalé. čekal jsem že to půjde vzít třeba ke kamarádovi a tam pařit díky streamu taky... Takhle si rovnou mohu už teď přenést PC do obýváku a dát Big Picture. Takže žádná super inovace. Tedy ne alespoň pro mne.

A tobě by se chtělo rozpojovat PC pokaždé když si chceš zapařit na velké obrazovce? Inovace v tom rozhodně je. PC v pracovně na práci a když si chci užít megaobrazu, stačí mi levnější krabička co to bude streamovat. Nemusím pořizovat dva počítače, nebo se tahat s těžkou bednou a ukončovat rozdělanou práci, když si chci něco zahrát. Navíc, pokud to PC utáhne, by mohlo jít pařit a pracovat najednou.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)