Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Littlest Pet shop
OT:
Já to nemyslel zle, já se jen ptal...
Ne vždy je možnost zdánlivě nejlepší možností nejlepší.
Odpovědět
Jasně, je to Davevovo téma, Dave je tu dokonce admin. ale snad můžu říct, kdy už byste měli skončit, protože tohle téma je o LPS, ne o tom, jestli je Derpy holka, ne o tom, jaký mají lidi názor k českému dabingu. Si myslíš že to nemůžu zkusit sama zarazit? samozřejmě tady nemám takovou autoritu jako Dave, ale když se to nepovede zarazit mě, tak to pak udělá pomocí Warnů či Banů některý z moderátorů nebo samotný admin.

EDIT: díky, Azu Pinkiesmile
Odpovědět
Právě běží na Barrandovu .. "Já stavím konzervy, já stavím konzervy" Rainbowlaugh
Odpovědět
(25.09.2013, 19:33)Monterka Napsal(a):
Jo, to je to "nejlepší"....

Možná pro tebe je vysvobozením, když to máš v češtině, protože anglicky neumíš, ale anglický dabing těchhle seriálu (pro menší) byl vždycky lepší.
Např. Dabérka Zoe dostala cenu za nejlepší zpěv v dabingu, či co.
Ta česká dabérka by nebyla ani uprostřed žebříčku.

A uznejte, že k ustrašenému Sunilovi se nehodí dabing Gargamela. To je skoro to samé, jako kdyby Fluttershy dabovala Sněhurčina zlá macecha.

Ano, je to věc názoru, ale pokud umíte aspoň základy angličtiny a zhruba rozumíte tomu, co říkají, tak jste s anglickým dabingem spokojeni na 100% a český necháte hnít někde v koutě.

Nevíte kde by se daly shlédnout nějaké díly LPS v češtině? Jeden díl samozřejmě moc k soudu nestačil.

Ja to pozrám len tak takže mi je jedno aký dabing je tam a zase ráno by sa mi nechcelo pozerať to v angličtine.
Odpovědět
OT
on mě ani nevaroval že píšu OT... ja dostal 40% warningu a ban hned!
Odpovědět
A to tě samotného nenapadne? Varujou tě tak, že ti napaří varování. Od toho to je. A už to nevytahuj, nebo tě nahlásím.
Odpovědět
mno to vážně nevím co jsem provedl že mě chceš udat k policii, ale ok
Tak dneska ráno jsem se těšil na úžasný dabing Littlest Pet shop ( To moc oceňuje tady Monterka) Ale ono dávalo Equestria girls Rainbowlaugh jsem chudák Rainbowlaugh Ale zkušenosti ze včerejšího LPS nechci ani mluvit Rainbowlaugh Ta Zoe zpívá jako muž! Rainbowlaugh Rytmus i text ok, ale TEN HLAS!
Odpovědět
(03.10.2013, 21:54)BronyPootis Napsal(a): Tak dneska ráno jsem se těšil na úžasný dabing Littlest Pet shop ( To moc oceňuje tady Monterka)...

Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh Pinkiehappy

To já na LPS ráno taky koukám, abych ho viděl celý v Češtině, a pak na dabing mohl dělat ucelené názory (třeba, až se dabéři vžijou více do rolí, tak se dabing zlepší), navíc si to rekapituluju Pinkiesmile
Ne vždy je možnost zdánlivě nejlepší možností nejlepší.
Odpovědět
Já nedávno 1 díl viděl a dabing mi přijde překvapivě docela slušný.. Proti MLP ale vyzní všechno dobře.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Sestra se na to kouká. Hoooodně často.
Fluttershy Lover! Flutterryay


  • "If it's hostile - you kill it."
-Hunter






Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)