Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Místa s Pony goodies
Na budějovicke v Bille, respektive u Billy maj automat s figurkama. Takovej ten jak vhodite 20kc, otočíte páčkou a vypadne vam plastova koule v ktery je figurka poníka. Zatím nevím jaká je kvallita, protože v peněžence jako na potvoru žádná 20ka nebyla. brzy snad zkusím a pak dám vědět
Odpovědět
Tak, dneska jsem věnoval muj nedrahocenej čas na MLP Goodies a našel jsem:
Vlna 5 s 2x Fluttershy, 1x RainbowDash, 1x Trixie, Ostatní sou nějáke Background poníci (ne, lyra tam nebyla )
Nález: Galeire Harfa, Bambule, 1. patro
[Obrázek: ri35.jpg]

Pak ještě Lunu (která vypadá jako Cadence) která se da nabarvit, a Rainbow Dash která se dá taktéž nabarvit
Nález: Oc Nový Smíchov, Obchod hned vedle JRC Gaming (nemůžu si ted spomenou Twilightoops)
[Obrázek: kr1n.jpg]


Pak jsem našel toto na internetu : http://www.pompo.cz/my-little-pony-sada-...14A4685-1/
Dex: žádné Princezny a Twilight Jsem neviděl dnes. Fluttershysad
Odpovědět
(03.10.2013, 00:41)Honzdir Napsal(a): Předevčírem jsem zahlédl tyto hasbro plyšáky v Tescu v OC Nový Smíchov v Praze
[Obrázek: 2013-10-01%2011.13.56.jpg]
Kdo nemá na Build-A-Bear, nebo custom plyšáky, tady je vaše šance Rainbowlaugh
Si robíš srandu?..okej vypočítala som zle,že to stojí 8 €? U nás v dráčiku 17.. a v tescu,v tom našom zapadákove samozrejme,že nemáme. .-.
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět
Já už šetřím na toto:
HTTP://www.dropbox.com/sc/fgt4wgmc9os34h5/3M2mN3x9kA

Jo,jo říjnová výplata bude mít jepičí život! Ajsmug
Odpovědět
Malý velký report o ponících za 20Kč

Kde: Budějovická, obchodní dům DBK (prostě tam jak je Billa), stojan je vedle lékárny která je na stejném patře jako Billa

Jak to funguje: jako každej automat pro děti. vhodíte 20Kč a otočíte kolečkem. vypadne vám plastová koule v které je poník

Kvalita: Poníci jsou z měkčího plastu než originální BB. Jsou naprosto příšerně vybarvený takže se hodí spíš na přemalování než do výstavky na poličce. Kolik je tam druhů opravdu netuším. Velikostně a tvarově vypadaj stejně jako BB.

Pravděpodobně továrna v číně která dělá originální Hasbro poníky si rozhodla přivydělat a po večerech leje do těch samých forem nějaké levné zbytky plastu a lisuje tohle. Cena odpovídá kvalitě.

Kdo chcete fotky tak radši ve spoileru abych neurazila něčí citlivá očka
celkový pohled na stojan, je to ten v levo dole. takže víc nenápadné to být nemůže
[Obrázek: zqlt.jpg]

obrázek na automatu
[Obrázek: 5mtx.jpg]

poník samotnej. všiměte si neobroušených ostrých částí, přetažených a nedotažených detailů na hřívě. materiál je lesklej. jedině oči jsou v pořádku - tedy bez vad, od normálních se trochu liší. cutie mark chybí, teda pokud to není ta skvrna na noze
[Obrázek: 4zq4.jpg]

porovnání s TS, sice na fotce vypadaj rozdílně velké ale nejsou. je tu hezky vidět rozdíl v kvalitě vybarvení plus rozdíl očí
[Obrázek: e1qz.jpg]
Odpovědět
no. může se to použít jako základ na přebarvení... jinak bych za to nedal ani zlámanou grešli.
Odpovědět
Dnes jsem dva zakoupil.
Myslim ze to nebude privydelek stejne cinske fabriky. Peclive porovnani s BB na to ukazalo az prilis velke rozdily na to, aby se jednalo o odlitek ze stejne formy. Spise se podle me jedna o falzifikat z forem tvorenych z ofiko BB
Barvy jsou vskutku desive.

Ovsem po lehoucke oprave se IMHO jedna o nejlepsi material pro tvorbu custom poniku. Jedinou nevyhodou je v tomto prilis hladky a leskly povrch. Mozna pujde narusit chemicky, zkusime.
Odpovědět
hm... smirek. aceton by to asi rozežral.
Odpovědět
V Praze, Palladiu, Sparkysu, mají zrovna teď BB - wave 6 a 7 - a pár podivných tvorů, prezentovaných jako MLP. Taky kasičku s Celestií, AppleJack a Spikem myslím, mno a připravují i ty plyšáky od Nici.
A taky ty skupinové BB postavičky. Po čtyřech, nebo pěti.
"I'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you. We broke our mirrors."
Odpovědět
Globus Liberec - akce na blindbagy, 2+1 zdarma - na obrázku je 6. série. Možná i v jiných Globusech?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)