Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Místa s Pony goodies
Možná by se dala stvořit nějaká normální hříva. Pak ji do nich zašít Rainbowlaugh
Achjo, proč je tolik zprznili Ajbemused
"I'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you. We broke our mirrors."
Odpovědět
Všimla jsem si v Praze v Čakovicích, že EQG panenky měly u sebe i celkem vyvedené figurky poníků... Teda byla tam jen Celestie (bílá figurka!!!) a Twillight, nevím, jestli jsou i u ostatních panenek. Třeba takovou Fluttershy bych zkousla a panenku pak hodila někam.. X) ty jsou fakt blah
Odpovědět
jojo ta celestie je tam hodne hezka ale me se docela libi i ta panenka a kdyz nic jinyho tak se da premalovat
[Obrázek: SAM_2283.jpg?ver=3]
Odpovědět
Same here, Panenky moc nemusím, bych koupil jenom kvůli figurkám.
btw. V harfě na Českomoravský v HMstudios jsou BB vlna 8!!! Jsou v papírové věži, pořídil jsem si Cadence Rainbowkiss
byla tam i Gilda, Flam and others!!! 70 kč kus Flutterryay must have!
ps. je to hned nad Intersparem. , Jo a z 50 Procent jsou na Českomoravský Revizoři, takže get ready! Pinkiegasp
Odpovědět
No, tak informativně, že Sparkys na Hl. Nádraží a v Palladiu již také zachvátila 8 wave BBs. Rainbowlaugh
Ještě jsem ale neměla čas je prohrabat a zjistit, jaký je výběr.
"I'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you. We broke our mirrors."
Odpovědět
Při svých nedávných toulkách pražskými supermarkety s MLP jsem jsem zjistil pár zajmavých informací které by se mohli někomu hodit:
Ve většině obchodů už maj 8. sérii BB Akorát na Vysočanský maj 7 a 5 sérii, V kauflandu (Jarov) Maj 7 a navíc za 45kč. na Floře taky měli nějakou starší sérii ale nebyli tam ani princezničky tak ani nevim která to je.
V Tescu mívaj zajmavý slevy např. já si koupil na smíchově základní řadu s Twiligt RD rarity a pikie za 150kč, taky maj slevy na nějaký ty česačky a na EQ girls, Tesco My má pochvalu za to že regál s MLP máj uprostřed krásně viditelnej Pinkiehappy Taky tam maj automat s poníky s ofiko logem MLP. za 50kč jedna koule s poníkem. Akorát mi poníci už na obrázku připadali zdeformovaní tak jsem nakonec od nákupu upustil.
Na čeňáku jsem v jednom hračkářství viděl koloběžku s Pinkie Pie Pinkiehappy Akorát vypadala tak do 100cm výšky takže nic pro mě. Taky měli hezké papírové tašky s MLP.
Nejzajmavější jsem našel v Galerii butovice kde Byl naproti hračkářství pártyshop kde měli ubrus(120x180 109,-) praporky(na šnůrce), kelímky, brčka, ubrousky(asi 20ks 69,-) talířky (8ks 69,-) mini igelitové tašky a pozvánky. Vše vypadalo moc krásně.
Odpovědět
Tak v Palladiu stihli zrušit celý velký kout s Equestria girls, nahradili je Winx. Pak osekali regály MLP hrčkami Zoobles, takže tam mají hrozný bordel, všechno nacpané přes sebe a vedle sebe bez jakéhokoliv systému. A nečekejte, že najdete Blindbagy, ty dvě krabice, co byly předtím, zrušili taky. O Sparkysu mluvím, samozřejmě. Budu muset pro jistotu zajet na ten Hlavák. Ajbemused
"I'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you. We broke our mirrors."
Odpovědět
Ostrava - v obchodním domě Futurum se nachází Pompo a tam je speciální regál s MLP a věci od Hasbra Twilightsmile

Adresa:
Novinářská 6a, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, Česká republika
Odpovědět
Sparkys na Hlavním Nádraží taktéž vymeten, akorát trochu víc, než v Palladiu.
Tímto končím své hlášení. Rainbowdetermined2
"I'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you. We broke our mirrors."
Odpovědět
V palladiu jsem si dneska koupil set s Cherilee,Twist a Silver Spoon, a pak s Octavii, Rarity-Lyrou Rainbowlaugh a nějakou canterlot poníkem Rainbowlaugh už mi zbývá jen apple family set a chrysalis Rainbowlaugh a budu je mít všechny Rainbowlaugh
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)