Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Došlo k přehodnocení žádostí o smazání účtu.

Při žádosti o smazání účtu se bude brát ohled na minulost, výši upozornění a obsah příspěvků.

Tudíž někdo kdo má 65%, řekne si že chce zrušit účet aby mohl začít znovu bude mít smůlu.

Mazání účtu bude schváleno jen při "definitivním konci".
Není problém zjistit zdali dotyčný po smazání si založil nový účet.
Odpovědět
Nedávno jsem si znovu pročítal pravidla a všiml jsem si pár nedostatků. (Jedná se pouze o přepisy nebo vynechaná písmena, čárky)

Pravidla Napsal(a):To že zde něco není zakázáno neznamná, že je to povoleno!
To, že | neznamená

Pravidla Napsal(a):To že něco můžete psát, ještě neznamená že byste měli!
To, že | neznamená, že

Pravidla Napsal(a):Moderátoři a Administrátoři mají vždycky pravdu a také hlavní a konečně slovo a to všude a vždy.
konečné

Pravidla Napsal(a):1.
Výjimku dostanete pokud jste ho používali ještě v době před MLP: FiM.
dostanete, pokud

Pravidla Napsal(a):2.
Veškeré antibrony příspěvky budou smazány a uživatelé vykázáni z tohto fóra.
tohoto

Pravidla Napsal(a):2.
[gore = násilí, krev, vnitřnosi apod.].
vnitřnosti

Pravidla Napsal(a):4.
Veškerá nepovolená a/nebo nevyžádná komerční reklama bude považována za spam a bude smazána.
nevyžádaná

Pravidla Napsal(a):Uživatelské skupiny
Skupiny moderátorů – Správci fóra starající se o kvalitu příspěvku. Tito dohlíží na vlákna a starají se, aby se neochýlila od tématu.
neodchýlila

Pravidla Napsal(a):+ 70 %- Anti-brony příspěvky
+ 70 % - Anti-brony příspěvky - chybí mezera


Také bych to trochu sjednotil výraz "antibrony".
Jednou píšete antibrony:
Pravidla Napsal(a):Veškeré antibrony příspěvky budou smazány a uživatelé vykázáni z tohto fóra.

A pak píšete anti-brony:
Pravidla Napsal(a):+ 70 %- Anti-brony příspěvky


Proč mají ban uživatelé flufflepuff a Fluffy-Puff?
Fluffle Puff přece není canon, ne?

A ještě jedna věc. Nemohlo by se zrušit počítání příspěvků v tématu Představte se?
Myslím si, že příspěvky typu: "Vítej + smajlík" nemají dostatečnou hodnotu na to, aby se mohly do smysluplných příspěvků vůbec počítat.
Chápu, že si tam noví uživatelé mohou celkem rychle nabrat svých prvních 20 příspěvků, ale pak tu vznikají nesmyslná nebo duplicitní témata.
O posthuntu ani nemluvě


Toť vše. Děkuji za vaši pozornost Rainbowlaugh
Odpovědět
(04.11.2013, 01:08)Alpha Napsal(a): A ještě jedna věc. Nemohlo by se zrušit počítání příspěvků v tématu Představte se?
Myslím si, že příspěvky typu: "Vítej + smajlík" nemají dostatečnou hodnotu na to, aby se mohli do smysluplných příspěvků vůbec počítat.
Chápu, že si tam noví uživatelé mohou celkem rychle nabrat svých prvních 20 příspěvků, ale pak tu vznikají nesmyslná nebo duplicitní témata.


Toť vše. Děkuji za vaši pozornost Rainbowlaugh

dobrý nápad,
uvidíme jak se to projeví Ajsmug
Odpovědět
Alpha:
Fluffle Puff patří do kategorie "kánonizovaných postav", aneb sice to nejsou postavy z oficiálního zdroje, ale zná je (skoro) každý, některé tu mají dokonce své fan cluby, takže ač přímo do seriálu nepatří, dají se ke canonu započítat. Kdyby se tu tedy objevil někdo s nickem "Button Mash", nebo "Snowdrop", dostane ban taky.

K zrušení počítání příspěvků v Představte se- jsem absolutně pro. Post-hunting jak vyšitý.

Odpovědět
Alpha: Zákaz canon nicků je tu zejména kvůli tomu, že by tu brzy vzniklo množství stejných či hodně podobných nicků. Už jen to, že jsi našel dvě zabanované flufflepuff svědčí o tom, že počítat do toho i fandokm charaktery je dobrý nápad.
Odpovědět
Mě by se líbilo pokud by bylo možné nahoře na hlavní stránce zobrazovat aktuální soutěže, výzvy atd..
Ne jen oznámení na fcb. Pinkiesmile
takhle nějak Pinkiesmile
[Obrázek: nxTDYGJ.jpg]
Odpovědět
Aya, Darm:
Já nemám nic proti tomu, aby se fandom charaktery počítali mezi canon nicky Twilightsmile

Tím příspěvkem jsem chtěl jen malinko narazit na to, že nynější pravidla kryjí pouze oficiální FiM jména, a měly by se tedy upravit tak, aby kryly i jména populárních charakterů, které vzešly z fandomu Pinkiesmile
Odpovědět
Dotaz, profile ponies sou zrušený, nebo to nejde jen mě?
EDIT/// sorry, občas dřív píšu než přemejšlim, už sem si to našel, hlavně že stačilo pár stránek zpět ^^
Mint green + Pony + Music + Cuteness = Lyra

Zhu-li, do the thing!
Odpovědět
(04.11.2013, 01:21)Aya Yai Napsal(a): Alpha:
Fluffle Puff patří do kategorie "kánonizovaných postav", aneb sice to nejsou postavy z oficiálního zdroje, ale zná je (skoro) každý, některé tu mají dokonce své fan cluby, takže ač přímo do seriálu nepatří, dají se ke canonu započítat. Kdyby se tu tedy objevil někdo s nickem "Button Mash", nebo "Snowdrop", dostane ban taky.

Možná by se takové případy mohly označovat jako fanonové nicky (tedy "ban za fanonový nick"). Koneckonců, součástí oficiálního kánonu ještě nejsou.
Čteme [mejpl tvistr].
Představitel druhu krutič javorový (mapulla tavister). Nekrmit.

9. 11. 2013, never forget

mlpinfo.cz. Je to zdarma.

Odpovědět
(04.11.2013, 20:16)Flaiming Napsal(a): ...
Dále se dává na vědomí, že banlist je nyní veřejný.
On veřejný nebyl? Rainbowderp
Meow?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 15 host(ů)