Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?
#1
Lightbulb 
Ahoj,
Toto fórum jsem si připravoval dlouho a nenechám si jej jen tak vzít, Rainbowkiss K věci. Zažíváte chvíle kdy si říkáte co byste dělali a jak byste si plánovali odpoledne či celí den. Mám na to navazující otázku která o sobě vypovídá asi už z názvu vlákna Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem. Osobně je to otázka k zamyšlení. Já třeba mám rád Rainbow dash a nikdy nepíšu smajlíky které nemají obrázek právě jí. Já bych s Rainbow Dash podnikal různé blbinky jako třeba jezdil na kole, nebo létal poněvadž ona asi moc na kola nebude když je to poník Rainbowlaugh nebo bychom bláznili někde v přírodě, bože musí být krásné umět létat ale to je zase jiná otázka... Zahráli si paintball nebo zase dováděli v přírodě (bez dvojsmyslů... Rainbowhuh) nebo bych šel do kina s ní a koukli bychom na nějaký super film který by zrovna běžel na plátně. A pak bychom k večeru si dali nějakou pěknou večeři ve stylu švédské stoly. Asi bych pozval i její kamarádky. Ovšem přátelství je magické. A jak magické budou vaše odpovědi? Jsem na ně osobně zvědav! Rainbowderp

Připomínky pro chytré hlavičky: Rainbowderp
1. Jedná se o normální svět. (Náš)
2. Jedná se o MLP když je to čistě v sekci My little pony a vy...
3. Bavíme se o nejoblíbenější postavě z MLP (obecně poník ale pokud máte nějakého mazlíčka jako nejoblíbenějšího...)
Snad jste natolik chytří abyste pochopili před napsáním komentáře tyto tři celkem důležitá pravidla! Rainbowwild A pokud ano tak vám nehorázně gratuluji a můžete psát Rainbowlaugh

A těm co pořád mozek nebere tak opravdu JEDNA postava z MLP, chápu že někdo má rád všechny třeba ale opravdu jednu jenom, děkuji...
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
#2
no zatáhl bych ho do postele a celý den by jme něco dělaliTwilightsmile
navíc kdybych se dostal do Eqestrie tak by mě odtamtud někdo nedostalTwilightsmile

Edit Frolda: Třeba četli pod baterkou, jako to bylo v jednom komiksu. Raritywink Jen žádné R34
Odpovědět
#3
Mám námitku... můj "nejoblíbenější" není poník moustache . A nehodlám se o tom hádat, že to musí být JEN poník.

Mno, záleželo by na tom, jestli by to bylo v našem světě nebo v Equestrii.

Pokud by to bylo u nás, tak bych ho vzala do Geologického pavilonu na VŠB Ostrava, ale obávám se, že bych potřebovala balík peněz na zaplacení "prožraných" škod Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#4
Je to myšleno v našem světě Rainbowkiss
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
#5
Mým oblíbeným poníkem je Twilight Sparkle

Den bychom začali výbornou snídaní z míchaných vajec, čerstvého pečiva, cereálií a mléka. Poté bych bych Twilight vzal na procházku městem Karviná - ukázal bych jí krásné Fryštácké náměstí, nově zrekonstruovaný zámek, Darkovské lázně, a oba místní katolické kostely. Vše samozřemě doplněné příslušným výkladem, který by obsahoval stručnou historii celého Ostravska. Poté bych nakoupil lehký oběd, nejlépe čerstvou rybu, veku, salát, či co jiného by si Twilight přála, doplněné samozřejmě kvalitním sudovým vínem. S tím bychom si pak udělali piknik v parku Boženy Němcové, kde bychom pak mohli v klidu lenošit až do odpoledne.

Ale času není nazbyt. Musím Twilight vzít do Ostravy, a ukázat jí univerzitu, kde studuji. Seznámil bych ji s vzdělávacím systémem zde na zemi, a nejlépe vzal na jednu přednášku, aby získala i nějaké zajímavé zkušenosti, které může uplatnit, když se vrátí do Equestrie. Twilight by se také určitě líbila univerzitní knihovna.

Pak, k večeru, bychom se převlékli do společenského, a navštívili Dvořákovo divadlo. Twilight by byla unešena uměleckou architekturou, v jaké je toto divadlo vyvedeno, stejně tak, jako by byla unešena divadelní hrou, která se právě hraje. Je to česká klasika, Prodaná nevěsta. To jsem zařídil již týden předem, stejně tak jako místa v diváckých balkónech. Třešničkou toho vše je šampaňské, které nám naservírují v ledu.

Ale již je noc, a my se musíme vrátit. Odvezu Twilight domů ve svém autě, a cestou se stavíme ve fastfoodu, kde si dáme hamburgery. Ona samozřejmě cheesburger.

Twilight je štastná, že poznala mnoho tváři našeho světa a naší kultury. Po té, co se vrátíme do mého domu, Twilight začne zapisovat své zážitky, pocity a názory. Když skončí, naliju nám oběha dvanáctiletou whiskey, kterou jsem si schovával jen pro tuto příležitost. Trávíme společné okamžiky nevázanou diskuzí, kdy mi naopak Twilight popisuje její život v Canterlotu.

Na konec mi říká, že se jí bude po mě stýskat.

Edit Frolda: Ten konec nebyl vhodný pro mladší návštěvníky fóra.
Odpovědět
#6
Wink 
Tak tohle bych sám nedal a už vůbec ne konec Rainbowlaugh tohle číst ty jo já nemám slov jak dokonale se člověk dokáže rozepsat Rainbowkiss Děkuji za tvůj komentář k mému vláknu Twilightsmile [spoiler: Výjimečný smajlík Twilight když ji tak máš rád, já dělám normálně s Rainbow Dash Twilightblush]
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
#7
Teď se zamyslím.. jde o mojí nejoblíbenější postavu v seriálu, nebo mé oc? Rainbowlaugh Teoreticky vzato je totiž právě Lovely můj nejoblíbenější poník, ale.. tak já napíšu obě dvě. A platí to to pro náš svět.. nechce se mi rozepisovat, co VŠECHNO bych chtěla stihnout v Equestrii.. ale kdybych tam šla.. přitáhla bych tam rodinu a nikdo by mě odtamtud nedostal.. Rainbowlaugh
Kdybych měla strávit den s Lovely, prvně bych se s ní šla někam koupat, pááááč miluju vodu :3 Hned na to by jsme šli na oběd (jep, protože se vstávalo hezky o půl jedenácté xD), do nějaké mexické restaurace. Pak bych jí asi vzala do lesa nebo tak nějak, kde bych jí poprosila, aby mě vzala na záda a chvíli mě nesla vzduchem. Kolem čtyř odpoledne by jsme mohli jít ke mě domů a já bych jí ukázala, že v mém světě je její velmi populární a pustila bych jí pár dílů... hned na to bych jí asi znovu vytáhla ven a blbly by jsme, tudíž by jsme jedli můj každodenní chlebík. Pinkiesmile K večeru bych koupila jen pizzu a sedli bychom si k řece, která mým městem protéká. Pak by jsme mohli jet stanovat a ráno by jsme se museli rozloučit. Pinkiesmile

S Applejack bych asi jela na celý den do přírody. Pinkiesmile Měli by jsme klid na povídání.. k večeru bych jí ukázala mé město, pak by jsme si koupili např. jabléčný koláč, jelikož ten ráda já i ona, jako takovou chuťovku na završení dne. Mohli by jsme tentokrát přenocovat na zahradě. Rainbowlaugh Víc toho asi nemám.. Rainbowlaugh
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy

Odpovědět
#8
V prvé řadě by bylo potřeba nakoupit asi velkou zásobu mátových bonbónů a čokolád, po kterých se můžeme vzájemně utlouct Pinkiesmile Pak by bylo potřeba najít nějakou spřízněnou duši, která by nás na jeden den pustila k sobě do bytu, protože takovou kalamitu Jane bych si domů nepustil, ani kdyby mi zrovna nesla milion. Chtělo by to hlavně pozvat svého bratrance, protože konverzace by se rozhodně nevedla ve vážném duchu, a já jsem sám o sobě trochu nezábavné stvoření. Určitě by ale byla debata často prokládána výroky "Nech sakra ty fusky napokoji!" Rainbowlaugh Ven bych jí raději nepouštěl, nejsem pojištěný pro blbost.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#9
Téma pročištěno.

Pokud tu budete dělat nějaké R34 neplechy, tak očekávejte vysoké sazby.

Téma sledováno Raritywink
Odpovědět
#10
Martin: Tipuju, že tvůj oblíbený pony je Minty Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)