Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 3: Castle Mane-ia
#71
titulky ne, ale na wiki jsou transkripty
Odpovědět
#72
Na konci třetího dílu je v knihovně stín Starswila (ten stín s žlutýma očima)
Teda aspoň podle stínu klobouku.

[Obrázek: 71UUvZn.png]
Odpovědět
#73
Jadus: [spoiler: Ještě se objevily teorie, že je to Trixie]
Odpovědět
#74
Myslím, že co se Rarity týče, tak jediná nejsi. A Pinkie? Ta mi přijde trhá furt stejně. Co říkala, takhle z hlavy vím jen "oh yea, i had to ring it for like 5 minutes. They said that was good enough. Can't imagine why..." Pinkiehappy

Sent from my GT-I9100
Odpovědět
#75
Trochu odvážné tvrzení po odvysílaných 3 epizodách, ale podle mne asi zatím nejhorší epozida S4 a jedna z nejhorších vůbec.

První, co mne praštilo do očí. Zámek je starý min. 1000 let, počasí v Everfree se řídí samo, takže tam zřejmě i samo prší, přesto má docela zachované nejen dřevěné dveře, nábytek, atd., ale hlavně i knihy. Ty jsou zdá se téměř neporušené, což se ovšem nedá říct o visících plátnech.

Rozpadlý hrad se nám zdá být nafukovací. Že nám ukázali něco z toho, kde se dřív žilo beru jistě za plus, včetně podzemí, nicméně se mi zdá, že Dream Castle a Paradise Estate mají obrovskou konkurekci (o Tardis ani nemluvě) Pinkiesmile

Je docela škoda, že ačkoliv děj by měl spadat do mé oblíbené oblasti, tj. paralelní ovlivňující se děje (z tohoto důvodu miluji Karcoolku a epizodu Trilogie omylů (Trilogy of Error) ze Simpsonů), vypadal jsem při sledování dílu jako emoční mrtvola (asi nějak jako Earl: https://www.youtube.com/watch?feature=pl...plGos#t=43 ), nic. Přehlídka laciných gagů, honiček atd. Jedině snad Fluttershy a [spoiler: "mtvý"] Angel trochu vybočovali. Ale jako Rarity, co ta tam výváděla za blbosti?

Trochu se mi rozsvítilo jen asi v polovině, kdy jsem říkal "ten varhanista bude určitě Zecora, jak jinak".. Že to pak na konci [spoiler: byla Pinkie Pie], to se mnou ani nehnulo, spíš jsem měl takový ten pocit "WTH? Ji prostě musejí napcat všude, že jo!"..

Ehm? Mají draci o tolik citlivější sluch, nebo byla Twilight moc začtená a nebo je prostě hluchá?

Shadow Pony má alespoň nějakou budoucnost. Ale 20 minutová epizoda jen o tom, abychom na konci krátce zjistili, že se někde [spoiler: potuluje nějaká divná postava]?
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#76
Musím souhlsit, že to byl zatím nejhorší díl vůbec z celého MLP:FiM. Měl jsem furt pocit, že to snad ani nejsou ty postavy, které jsem viděl v předchozích sériích a které mám tak rád. Už u prvního dvoudílu jsem měl tenhle pocit a tento díl mě jen utvrdil, že je něco špatně. Doufám, že to v dalších dílech bude lepší.
Odpovědět
#77
(03.12.2013, 13:03)Martin Napsal(a): První, co mne praštilo do očí. Zámek je starý min. 1000 let, počasí v Everfree se řídí samo, takže tam zřejmě i samo prší, přesto má docela zachované nejen dřevěné dveře, nábytek, atd., ale hlavně i knihy. Ty jsou zdá se téměř neporušené, což se ovšem nedá říct o visících plátnech.

Podle mě se na to takto nemůžeš koukat. Konec konců je to pořád jen seriál určený převážně pro děti.
Odpovědět
#78
jaroslav:
Jestlipak to nebude tím, že se ty postavy vyvinuly, tedy nezůstaly navěky stejné (což se afaik u většiny seriálů počítá jako plus). MLP nejsou Simpsonovi Applejackunsure

Zvláštní, mě přijde, že tohle je zatím jeden z nejlepších dílů celého seriálu - každá z Mane 6 byla skvěle vyprofilovaná, a tahle epizoda jejich charaktery opět zdůraznila.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#79
Někomu se epizoda líbí, někomu ne, ale i tak sem postnu něco co už jsem tu jednou dával a myslím že to bude platit i pro 4. sezónu
[Obrázek: attachment.php?aid=1439]
Sub specie aeternitatis        
Veritas et scientia
Live long and prosper
Sekční moderátor
Odpovědět
#80
Ten obrázek je dost těžce mimo.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)