Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.6 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLP: Fighting is Magic
#61
Exclamation 
Jak jiste spousta z vas vi, tymu pracujicimu na Fighting is Magic unikla temer dokoncena verze. Pokud si nechcete zkazit zazitek z konecne hry, nedoporucujeme tuto hrat.
Take bych rad upozornil, ze s kymkoliv, kdo postne link na tuto verzi sem nebo na facebook, bude jednano jako by postoval warez a bude okamzite zabanovan.
Dekuji za pozornost
Odpovědět
#62
(03.08.2012, 19:50)Mondrogar Napsal(a): Take bych rad upozornil, ze s kymkoliv, kdo postne link na tuto verzi sem nebo na facebook, bude jednano jako by postoval warez a bude okamzite zabanovan.
Dekuji za pozornost

Hra bude šířena zadarmo nebo za peníze? Pokud bude free nebo za dobrovolnej příspěvek, tak bych poprosil o odstranění hrozby banem. Díky.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#63
Bude zdarma. Nicmene hrozbu banu neodstranim, neplanuji podporovat leaknute verze. Az vyjde zdarma, bude zde samozrejme ke stazeni.
Odpovědět
#64
A tak si chvilku počkáme, stejně to bude totálně awesome ve všech aspektech Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
#65
Aha, takže autoři sou nešťastní a zklamaní z toho, že se nedodělaná hra šíří po netu a my ji tady nechcem, ale hrozit kvůli tomu banem je fakt přehnaný. Věřím tomu, že na tomhle fóru bude víc než kdekoliv jinde fungovat apel na slušný chování. Stačilo by slušně poprosit. A kdyby sem někdo odkaz přeci jen hodil, tak mu okamžitě snižuju karmu. A i ti kdo by si z odkazu na fórum hru stáhli by IMHO nedávali +1, protože by to všichni ostatní viděli. Pokud má někdo potřebu si hru stáhnout, tak by si to měl nechat pro sebe. Vsadím se s tebou, že když tam tohle napíšeš, tak se tu odkaz neobjeví. Bereš?

Vůbec se mi nelíbí, jak nevěříš lidem. Měl bys to aspoň zkusit. Sakra, sme na fóru plném bronies. Ban za něco co nikoho nepoškodí a maximálně to tvůrcům udělá reklamu je pro mě naprosto nepochopitelnej i za situace, kdy si autoři nepřejou, aby se nehotová hra šířila. Opravdu by mě zajímalo, jestli by souhlasili s nešířením hry i za takovou cenu. Já na nesmyslný a přehnaný represe narážím v reálu každou chvíli a doufal sem, že tady se jim vyhnu. Přemýšlíš moc negativně a šíříš tu akorát negativní vlny a atmosféru strachu a nesvobody.

Jediný tvý zdůvodnění hrozby banem na IRC bylo to, že se ti to nelíbí, a to je sakra málo. Nebyls schopnej zformulovat jedinej racionální důvod pro nejhorší trest, jakej uživatel fóra může dostat.

EDIT: Nepodporu šíření hry bys vyjádřil i tím co sem tu popsal já, ale tvůj příspěvek na to akorát dost lidí upozornil. Část z nich si určitě hru najde a stáhne, takže jsi spíš k šíření hry napomohl.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#66



//edit Mondrogar - zmeneno na videa, vypada to pak lip, doufam ze to Freemanovi nevadi Pinkiesmile
oh god..HNNNgggGGHHhhhh.. Rainbowkiss http://www.youtube.com/watch?v=BfpEhIQhUxc
︻÷╦╤---─ <<<<MUSIC&GAMES!!
Když tak si mě přidejte na skypu. Třeba mužem něco zahrát Ajsmug
Music volume ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ 100%
Bass ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ over 9000%!!
Odpovědět
#67
nechte to plavat,stejně si každý stáhne plnou verzi, protože to bude hra nejméně 10tiletí
Sub specie aeternitatis        
Veritas et scientia
Live long and prosper
Sekční moderátor
Odpovědět
#68
doufám že to poběží na winXP SP3 x86, 7 nemam rad, nejen proto že mi na nich nefunguje skoro nic (hlavně grafika Sepphire radeon HD4350), ale hlavně proto že jsou nějak rozházené.

EDIT: oficiální vyjádření Mane6 k leaknutou verzi http://www.mane6.com/2012/08/open-letter...s+Magic%29
Odpovědět
#69
G-Phys: Myslím si, že s kompatibilitou se nemusíš zas tak moc bát, pokud se v průběhu nerozhodnout kompletně změnit engine na kterém hra poběží. Z vlastní zkušenosti vím, že hry dělané v jakémkoliv z těch programů od Enterbrainu jako RPG Maker nebo právě 2D Fighting Maker nejsou moc vybíravé.


Odpovědět
#70
Stejně bych byl nejradši, kdyby to fungovalo i na win98SE, abych to mohl hrat všude (hlavně u stréca)

EDIT: Až to vyjde, tak to zkusím zpouštět i pod win95, a pudu stále níž, dokud to bude fungovat Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)