Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 3.64 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Oggynine tvorby
Hlava se mi zdá moc malá.
Also, ta kvalita... :C
Odpovědět
Stejný názor Zagami...
hlava se mi zdá menší než má být ale jinak je to dobré Pinkiesmile ale ta kvalita té fotky... Rainbowwild
Odpovědět
Je to fotené mobilom takže tá kvalita je jasná ale aspoň je rozoznateľné čo je čo aj keď v skutočnosti to je kvalitnejšie. Nabudúce si dám pozor na tú hlavu díky Twilightsmile
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Sad 
Mám tu už nejaký ten mesiac rozkreslený obrázok ktorý ste mohli vidieť pár krát vo WIP verzii.. Posledné 2 dni som si k tomu sadla a dokončila.. Mám tu 2 verzie a neviem sa rozhodnúť čo z toho je krajšie. Ktoré je podľa vás lepšie?

V tejto prvej verzii sa mi niečo nepáči na tom pozadí.. Ale neviem čo. Niečo mi tam chýba tak prípadne skúste poradiť čo by ste tam vy upravili a tak..
[Obrázek: 80ae077c09_96338454_o2.png]

A toto je druhá verzia. Tie modré a biele pruhy som tam dala len tak na okrasu v obi dvoch verziách.
[Obrázek: f8e5e93b89_96338398_o2.png]

A toto je originál:
[Obrázek: 143161d1384884971-first-4-figures-unveil...es-001.jpg]

- Cestu som chcela urobiť nejako ako je na originále ale v Paint tool sai nie je žiadna taká dobrá textúra (aspoň som ju nenašla) tak som dala do toho svojho takú jemnú textúru.. Všimnete si to pri priblížení..
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Obě verze jsou super ( vypadají líp než originál Pinkiehappy ) ale ta druha verze to válcuje všechno... je to opravdu povedené... Flutterryay jen tak dál... těším se na další tvou tvorbu Pinkiehappy
Odpovědět
No podľa mňa to lepšie než originál nevyzerá ale díky Pinkiehappy + originál sú figurky.. A to moje je kresba takže tak Rainbowlaugh
A pridám ešte takto v noci jeden Vianočný obrázok takto v noci..
- Napadlo ma to urobiť po tom čo som videla obrázok od Linnist ale videla som takéto obrázky už skôr.

[Obrázek: sonic___merry_christmas_and_happy_new_ye...6z68sf.png]

A tu je originál. Môj obrázok som si trošku upravila a nechcelo sa mi nejako premýšľať nad svojím.. Mala to byť len taká rychlovka.
[Obrázek: Sonic~Pop_christmas_party_celebration_ho..._ibzsa.JPG]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Pekné, to robíš na počítači ?
Nic..............................................RAINBOW DASH Rainbowlaugh
Odpovědět
Ano. V programe Paint tool sai. Nedokážem si predstaviť, že by som to tak dobre urobila na papier Rainbowlaugh
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
velmi hezké Pinkiesmile
Odpovědět
Tak a späť k poníkom.. OC pre Cute-a.
Trochu som skúsila experimentovať s hrivou.. Pokus neúspešný Twilightblush Inak pozadie je len tak narychlo. Mylo byť jednou farbou tak som tam strčila len hento.
[Obrázek: my_friend_s_oc_by_oggynka-d70yo1u.png]
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)