Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan
#61
Musel jsem si jí pustit 2x abych se tak nějak srovnal s dějem...

...ale moc bych se nedivil kdyby tenhle díl pomohl Rarity v očích broníků stejně tak jako Friend in Deep pomohl Pinkie. Myslím že jsme poprvé viděli element generosity v každodenním fungování, stejně jako jako tenkrát pravý význam elementu laughter...

Některé souvislosti nemusí být na první pohled patrné. Trošku se bojím že dějová linie byla příliš složitá a zbrklá pro malé děti. Nicméně ten díl je významný a jsem za zprostředkování této lekce opravdu rád, protože ukazuje věc která podle mého skromného názoru chybí i mnohým z nás tady na fóru.
A sice že stojí za to být k lidem milý a obětovat část svého jmění, svého času a své práce (díky Darme) abyste mohli žít život, kterému věříte, ač se to může zdát ekonomicky nesmyslné.

Protože když budete tvrdohlaví, ono se vám to vrátí! Věřte mi Raritystarry
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
#62
Darm: určitě Coco byla výborná A konec ji ukázal ve výborném světle. Pinkiesmile
Odpovědět
#63
Díl byl pěkný a těším se na dalšíPinkiesmile
Odpovědět
#64
Rarity touto epizodou v mých očích neskutečně stoupla. Byl to jeden z charakterů, který si ještě péči autorů zasloužil, a to zejména v ukázání jejích slabších stránek. A hlavně toho, co s člověkem dovede udělat nátlak prostředí, jak může zahořknout, zkysnout a málem se stát stejným tím, čím se nikdy stát nechtěl. Důležité je vytrvat a stát si za svým, protože jinak se nic nezmění Twilightsmile Každý z poníků, které Rarity potkala, získal do života cennou lekci.
Zcela souhlasím s Pidim, jen bych přidal i část svého času, své práce… Každý má co dát Twilightsmile
Odpovědět
#65
Třeba se občas narodí poník, který má jak roh, tak křídla, ale alicorn to není. A proto se z Twilight neposadí na zadek. A při korunovaci měla Twilight na sobě šaty, korunu a účes a z toho důvodu ji nikdo nepozná, když někam přijede.

Jinak po dlouhé době dobrý díl. Předchozí díl byl totiž hluboce podprůměrný.
Odpovědět
#66
Od dílu jsem čekala hodně, vše se splnilo. Hodnocení :
+ Rarity díl
+ Rarity ukazuje svou špatnou stránku (byla jsem jediná, kdo jí naprosto chápal ?)
+ Song :3
+ Reference na New York, modní značka atd.
+ Photo Finish, Hoity-Toity i ta třetí sedící na lavičce vedle sebe Rainbowlaugh

- Spike je otrok, nebo co ? A ten jeho naštvanej pohled na Rarity - já se těšila na Sparity shipp, a oni ho úplně zabijou !!!

Bats ! bylo 100% lepší, ale díl se mi celkově líbil. Takovej klasickej díl, abychom nezapomněli, že Friendship is Magic.a ohledně tý stužky : Taky bych řekla, že se na konci promění v první klíč.
The best things in life are beginning with F.
Family, Friendship, Food, Friday, Fun, Fadventure time.
Odpovědět
#67
jaroslav: To bych zrovna neřekl, spíš (Jelikož to jsou lidi z velkýho města) si zkrátka těch křídel na Twi nevšimli, přece jen, většinou mají alicorni když vystupují křídla roztažené, to se nedá přehlédnout, ale Twilight se přece jen nerada ukazuje jako princezna, takže se ani nesnažila. Ajsmug

Mimochodem, jak Darm zmínil před chvílí ten charakter, tak pořád nemůžu dostat z hlavy, že v human formě by to byla asiatka Twilightblush Ale rozhodně se mi líbila a doufám že jí ještě uvidíme. A nebo taky ne, což je pro mě jen další důvod, proč se na tu epizodu dokola koukat Twilightsmile
suh dud
Odpovědět
#68
Nevím proč, ale tahle epizoda se pro mě zatím pocitově nejvíc přiblížila první a druhé sérii. Jasně, nebylo to tak napráskané diváckými "sladkostmi" jako předchozí a to je možná dobře.
Morální ponaučení bylo srozumitelné a pěkně podané, takovým něžným způsobem. Takže asi nebude mou nejoblíbenější, ale "repetable" potenciál má (na rozdíl od Flight to the Finish a Power Ponies, které jsem viděla jednou - v den premiéry - a tak to zůstane).

A k záporům - Spike byl nejlepší, když nebyl. Jakákoli jeho přítomnost na scéně mi způsobovala fyzickou bolest.
V tomhle jsem nad tvůrci zlomila hůl a dál pro mě Spike jako postava v seriálu neexistuje...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#69
Bohužel ano. Spike bude neustále přehlížen do 20 minut ho prostě nenarvou.
se mi zdá že všichni ho postupně začínají čím dál tím více ignorovat.
Odpovědět
#70
Možná to povede k dílu, kde Spikovi rupnou nervy.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)