Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 8: Rarity Takes Manehattan
#71
Rozhodne jedna z najlepších epizód a jednoznačne tá naj o Rarity! Konečne sa Rarity ukázala v lepšom svetle po celý čas a nemyslela predovšetkým na seba, teda prejavila svoj element doslova naplno (ak nerátam Suited for success). Na takú epizódu som celý čas čakala. Rarity potrebuje mať viac takýchto epizód. Dúfam, že sa v tejto sérii ešte vyskytnú.
Ale celkovo, znovu to bolo celé dojímavé (pričom song tých emócií ešte viac pridával). Wow a prvýkrát som tam videla loď (alebo som ju inde len prehliadla?) Osobne sa mi tá plavba veľmi páčila (ešte k tomu počas krásneho songu) a bola dosť škoda, že sa dej na lodi neodohrával a bol to len taký krátky okamih. To by som si možno ešte viac užívala.
To, ako vybuchla na kamarátky bola tak silná scéna, ale výnimočne som ju chápala. [spoiler: Hlavne aj vďaka tomu, že si to uvedomila tak, že sa preto veľmi trápila a bola schopná vzdať sa víťazstva.] Proste som pri tejto epizóde mala pocit, že sa dívam na úplne inú, vylepšenú Rarity. Ospravedlňujem sa jej fanúšikom, ale vážne som doteraz (na pár výnimiek) nemala pocit, žeby bola nejak extra štedrá. Väčšinu času bola snobská a sebestredná. A celá epizóda vrátane songu bola "about generosity", čo ma potešilo ešte viac, keďže tento element a vlastnosť úplne milujem (konkrétne, mám najradšej).
Prvá epizóda 4. série bez temného nádychu.
Za mňa 10/10
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
#72
(04.01.2014, 22:54)jaroslav Napsal(a): Možná to povede k dílu, kde Spikovi rupnou nervy.

To je dost možný Pinkiehappy
a v té skřínce ke které stále nemají klíče bude další Spike Rainbowlaugh
She is best,for me shine.Yes i love Fluttershy Flutterryay
She is happy. She is fun. I say you never cry Pinkiesmile
Odpovědět
#73
(04.01.2014, 22:55)Annabell Napsal(a): Wow a prvýkrát som tam videla loď (alebo som ju inde len prehliadla?)

V jednom díle jsme viděli vzducholoď. Pinkiehappy
Odpovědět
#74
V ktorom O.o?(som sklerotik Pinkiesmile )
Bronies were my brothers,today i will hunt them and at the end of the world and I promise... I will not fail!
Odpovědět
#75
S2E9 Sweet and Elite ... čirou náhodou v jednom z Rarity dílů Twilightsmile
Odpovědět
#76
Grumpy Cat Pony FTW. The Doctor na začátku taky super. A dvě písničky v jedné epizodě - no řekněte kdy se něco takového stalo naposledy Rainbowlaugh
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#77
Upřímně. Kolik princezen je v Equestrii? Čtyři. Nikdo si Twi pořádně nevšiml, natož aby jí oslovil vaše výsosti, či se jí uklonil jako u Celest, Luny a Cd. Takže jsou jen tři vysvětlení.
a, Manehattan je zaostalý a nedonesly se tam zprávy o nové princezně (i tak má křídla a roh)
b, naprosté opovržení novou princeznou Trollestia
c, někdo na to nepomyslel
(Je to velké město a žádný paparazzi?)

Jinak super díl, kde se konečně ukázala Rarity v tom světle, ve kterém jsem si ji přála vidět.

+ Pobavilo mě. Když se Rarity omlouvala kamarádkám (ty výchovná část) jak ke konci AJ přitakala, že to doopravdy Rarity přehnala a RD (něco v tom smyslu) "Vím že jsi upřímná, ale no tak." To mě dostalo. Ajsmug
+ socha svobody už vidím kolik obrázků teď bude se sochou svobody. Flutterryay

(04.01.2014, 23:56)Dex Napsal(a): Grumpy Cat Pony FTW. The Doctor na začátku taky super. A dvě písničky v jedné epizodě - no řekněte kdy se něco takového stalo naposledy Rainbowlaugh

Že by konec třetí serie? Ta byla celá zpívaná. Twilightsmile Pinkiehappy
Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět
#78
Ano, ta ignorace princeznovství je blbá, ale na to měli myslet už když z ní tu princeznu udělali. Ale jinak se mi Manehattan dost líbil, ačkoliv do MLP vůbec nezapadá a je to snad ještě vzdálenější od klasiky než EQG Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#79
(05.01.2014, 00:37)Dex Napsal(a): Ano, ta ignorace princeznovství je blbá, ale na to měli myslet už když z ní tu princeznu udělali. Ale jinak se mi Manehattan dost líbil, ačkoliv do MLP vůbec nezapadá a je to snad ještě vzdálenější od klasiky než EQG Pinkiesmile

V prvním a druhým dílu na ní nahážou x princeznovských povinností. Říkala jsem jo, to bude zajímavé z Twi bude hvězda, kterou každý zná ( i bez toho už Equestrii zachránila tolikrát zadek, že by se jí a jejím kamarádkám měli všichni klanět a ještě si vemte kolik mají naše kamarádky oken v Canterlotu Pinkiecrazy ).
Opak je najednou pravdou tu a tam jsem to přehlížela, ale tady se to přehlédnout nedalo. Rainbowhuh
Ale fakt. Začněte si všímat nové princezny!! TwilightoopsTwilightangry2

PinkiehappyPinkiehappyPinkiehappy Jak říkám jinak tahle epizoda na jedničku! PinkiehappyPinkiehappyPinkiehappy
Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět
#80
Ale zas, konečně byla v nějaké epizodě Fleur Rainbowlaugh
[Obrázek: Nepojmenovany205ia.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)