Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Johnovy pokusy
#41
Díky, ten čumák je hranatý schválně, ale asi je fakt, že jsem to trochu přehnal Rainbowlaugh
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
#42
Objektivna kritika voci MLP stylu: relativny mala hlava, silny krk, chrbat skor klesa namiesto stupa Rainbowhuh , relativne male ucho, relativne kratke vlasy, vidiet iba jedno kridlo, nohy sa smerom k zemi nerozsiruju => nohy su prilis uzke a rovne

Subjektivna kritika: moc nemusim povodne hlavy stallionov podla FiM, nie extra originalny CM

viem, ze som toho vypisal celkom dost ale su to povacsinou detaily ktore dostanes do ruky praxou, zakladom je aby bolo viditelne ze je to ponik 4. generacie a to sa uspesne podarilo.
Chvalim hlavne tienovanie a decentnost toho OC, videl som ludi co preplacaju postavu vsetkym moznym a uz to u mna potom straca na celkovom vyzore
DABASteam


Odpovědět
#43
Moc děkuji za kritiku, potřeboval jsem vědět jak na tom jsem a ty si mi dost detailně odpověděl, díky Pinkiesmile
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
#44
Jó, ještě že Legedena máme. Ten je na FiM-styl poníků expert Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
#45
Tak jsem pár svých obrázků zpracoval přes skener a photofiltre
Hydra
Fluttershy(Emoshy)
My oc
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
#46
Mno.. sláva.. ta hydra je fakt dobře zpracovaná Ajsmug
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#47
díky, proto jsem už od začátku čekal na skener Rainbowlaugh, s tou oskenovanou verzí se mnohem lépe pracuje
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
#48
Víš, co by to ještě chtělo? Nějakej nesežvejkanej papír Rainbowlaugh
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#49
Njn to odporucenie s papierom by som nebral na lahku vahu Rainbowlaugh ... clovek si povie ze si to pekne bude kreslit do zosita ale neni papier ako papier. Osobne som mal co docinenia s dvomi zositmi jeden sa nedal do skenera narovnat a mal tenky papier a druhy bol recyklovany papier ktory je dohneda a neznesie moc gumovania.
Na zaciatok samozrejme, kresli na co ti vyhovuje. Casom ak budes chciet mat vsak kvalitnejsie obrazky tak je potrebne aj kvalitnejsie vybavenie a v tomto pripade nedam dopustit na tvrde vykresy ake som si nosil na vytvarnu na zakladku. Relativne lacne riesenie, ale neodporucam kreslit naň obojstranne.
DABASteam


Odpovědět
#50
Díky, jsem rád za každou dobrou radu a tohle by mě asi nenapadlo Rainbowlaugh
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)