Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlueBox kreslí
#51
Díky Pinkiehappy
Já kreslím do A5 sešitů Pinkiecrazy mám tak všechno pohromadě a nemusím hledat kam jsem co založil Twilightblush
Akorát jsem si teď pořídil sešit z jakéhosi recyklovaného(recyklovatelného?) papíru Rainbowhuh který stojí za nic, je příliš lesklý a aby na něm tužka držela je potřeba trochu víc tlačit a tím se papír kroutí a tak Facehoof
Zpět ke "klasickým" sešitům Pinkiehappy
Odpovědět
#52
Další ze serie Ponies and Tanks...
Jgdpz E-100 a OctaviaTwilightsmile
[Obrázek: jagdpanzer_e_100_by_blueboxdave-d747z66.jpg]
Odpovědět
#53
Konečně jsem si našel čas a něco nakreslil Twilightsmile
Momentálně jsem ponořen do děje FalloutTwilightangry2questria a všech jeho částí. Je tam mnoho Epických / smutných momentů které bych rád nakreslil.
Jedním z nich jsou události ve Stable 29 Fluttercry
Rozhodl jsem se tedy nakreslit Vinyl před svou poslední party:
[Obrázek: vinyl_s_last_party_by_blueboxdave-d76zube.jpg]
Odpovědět
#54
Červenooká Vinyl Twilightsmile Pěkně detailní, a super vesta. Pinkiesmile

Líbí se mi tvar ocasu, křivky na krku/hrudi a na čele.

Nevyžádaná kritika:
Neber to, prosím, tak, že ti něco vyčítám. Jen mě ten obrázek zaujal, tak o něm přemýšlím. Pinkiesmile

Perspektiva pozadí mi nějak nesedí s tím, kde jí končí nohy. Jakoby "kamera" co zabírá pozadí byla přímo v místnosti v úrovni očí, směřující mírně dolů, ale kamera co snímala Vinyl byla z dálky směřující přímo rovně.

Pravá zadní je kvůli tomu umístěná ve zdi a přední jsou tak blízko, že si překážejí - měly by končit víc dole nalevo.

Levé oko by podle mě mělo být o polovinu jeho aktuální výšky níž. Kdyby ho v té pozici co má teď otevřela dokořán, bylo by vlastně na čele, skoro by se potkalo s uchem.
Pravé oko je myslím umístěním správně.

To ti do toho kecám, když to sám nakreslit neumím, co. Twilightblush Ajsmug
Odpovědět
#55
Pinkiehappy yay kritika Pinkiecrazy
Vinyl kreslím vždy jen červenookou Twilightsmile
Díky za chválu, ale i za kritiku, rád si vyslechnu co dělám špatně Twilightblush
Je fakt že ta perspektiva je divná, tohle je víceméně poprvé co jsem kreslil nějaké pořádné pozadí Twilightblush
Odpovědět
#56
Souhlas s Kajou že ta perspektiva trochu nesedí, ale jinak je to úžasné! Opravdu se mi líbí detailní práce na té mikině ale i nástěnce a plakátu za Vinyl. Já taky ji taky kreslím červenookou Pinkiehappy
Odpovědět
#57
Díky Twilightsmile
U Falloutů ještě chvilku zůstanu. Další je Puppysmiles z FoE: Pink Eyes

[Obrázek: puppysmiles_by_blueboxdave-d79o0j9.jpg]
Odpovědět
#58
Napadlo mě trochu si procvičit kreslení changelingů. Pak jsem dostal nápad Pinkiecrazy
Není to nic spešl, jen taková rychlovka Pinkiehappy
Ambush:
[Obrázek: ambush_by_blueboxdave-d79wib1.jpg]
Odpovědět
#59
Další tank : CMC's a Leichttraktor Twilightsmile

[Obrázek: leichttraktor_by_blueboxdave-d7bxttb.jpg]
Odpovědět
#60
Ten tank je krutopřísný! Líbí se mě.... jen bych trochu zvíraznil vnitřek těch menších koleček na trochu více tmavé jinak je to velmi dobrý..... BTW Příjmáš i Requesty? Pinkiesmile
Derp here Derp there everyone wants Derpy! Derpytongue2


Dívejte se také na DeviantART http://xuriux.deviantart.com/ na moje obrázky nebo na webu Bronies http://bronies.cz/Vlakno-Flattieho-Vektorizace
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)