Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smajlíci
#11
Možná by se hodilo je malilinko zmenšit Rainbowlaugh ... takhle zabírají moc místa mezi řádky ...
Flutterrage You're going to love me!
Odpovědět
#12
Tak a jsou seřazené Pinkiesmile Hned to vypadá líp.
Co se týče velikosti, mi přijdou tak akorát, protože menší už by se špatně rozeznávaly a větší by moc lezly do textu.

test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test Pinkiesmile test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test :-D test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test Derpyderp1 test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test

EDIT: Tohle roztahování řádků je přijatelné Ajsmug
Odpovědět
#13
Now is this forum 20% cooler Rainbowdetermined2
Fluttershy loves everything, everything includes me -> My life is complete Rainbowdetermined2
Odpovědět
#14
A abych nezapoměl, smajlíky jsou od http://midori-no-ink.deviantart.com/
Odpovědět
#15
Co takhle jim dát negativní margin? Po aplikování následujícího pravidla to podle mě vypadá daleko líp:
Kód:
img[src*="smilies_mlp"] {
    margin-top: -2px;
    margin-bottom: -2px;
}
viz obr.
[Obrázek: test_margin_by_shveyk-d4obwom.png]

//edit: a myslím si, že při střídmém používání smajlíků ani nebude vadit, když se dva smajlíci potkají, jako to je právě na tom obrázku
Odpovědět
#16
(01.02.2012, 22:22)Alkel u3 Napsal(a): Co takhle jim dát negativní margin? Po aplikaci následujícího pravidla to podle mě vypadá daleko líp:
Kód:
img[src*="smilies_mlp"] {
    margin-top: -2px;
    margin-bottom: -2px;
}
viz obr.
[Obrázek: test_margin_by_shveyk-d4obwom.png]

Mno, dobrý nápad, nicméně na tom screenshotu jde vidět, že pinkie a AJ lezou už trochu do sebe...A navíc se mi zrovna takový detail nechce v tom kódu hledat ^..^
Odpovědět
#17
To nemusíš nikde hledat, protože nic takového v tom stylu asi není, stačí to tam přidat. A když by to, že do sebe lezou vadilo, může se ten negativní margin dát menší.
Takhle to vypadá s marginem nahoře a dole -1px:
[Obrázek: margin_by_shveyk-d4obye7.png]
Podle mě dobrý kompromis.

Jo, a lepší (specifičtější) selektor by byl img[src^="images/smilies_mlp/"]
Odpovědět
#18
Vidíš, dělat to přes CSS selektor mě nenapadlo Pinkiesmile Zkusil jsem to tam dodat ten margin -1, nicméně myslím že to je skoro to samé...
Odpovědět
#19
Pravda, když si dám ty dvě verze vedle sebe, je docela těžké je od sebe rozeznat Rainbowlaugh
Ale pořád se ušetří... no... klidně i 20 pixelů výšky na stránku Rainbowhuh - šetříme internet pro další generace!
Odpovědět
#20
Pokud se nemýlím, tak Twilightblush a :twilightsheepish: jsou úplně stejní nebo jaksi nejsem schopnej poznat rozdíl Rainbowlaugh

Ale jinak awesome job Flaime a tímto tohle förum prohlašuji za minimálně o 20% víc cooler než všechna ostatní fóra.


PS: Škoda že nemáme Appliejack smajla Applecry
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)