Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nejméně oblíbená postava z My Little Pony
(10.11.2012, 11:04)Nessie Napsal(a): Kdo nemá rád Rarity a má rád Rainbow Dash, tak je moc nechápu

Dôvody sú jednoduché -Rainbow Dash mám radšej, pretože ona nikdy nezradila svoj element (v novej epizóde S4 to chvíľu tak vyzeralo, ale i tak to nespravila, radšej sa snažila vyhnúť obom týmom, než by mala nejaký sklamať, čo je tiež "drobný" znak vernosti, neochoty sklamať). Síce sa stále predvádza a myslí si, že je naj a cool, svoju vernosť stále prejavuje. Naviac, má niečo viac do seba, pretože (síce to každý pegas) pracuje s počasím, čo je moja vášeň a je to vskutku krásne. Zbožňujem všetko, čo sa deje na oblohe a počasie. Pinkiesmile A konieckoncov, od S3 (Wonderbolt Academy) sa jej charakter nejak výrazne zmenil z môjho pohľadu na trochu rozumnejší a v S4 i na emocionálnejší a náladovejší. Proste sa mi zdá, že už sa nevyťahuje tak, ako predtým. Jej charakter sa vyvíja.
Rarity mám TIEŽ rada, to proste nemôžem poprieť, ale menej ako RD z dôvodu, že tá svoj element (ktorý je ten najkrajší a môj najobľúbenejší) bohužiaľ naplno a vždy neprejavuje (osobne vidím len 2 výnimky epizód, kde ho prejavila - "Suited for success" a "Rarity takes Manehattan"). Je povrchná, snobská a sebestredná a ja osobne niesom vášnivec módy a takýto dievčenský typ, čo sa rád parádi a je na všetko háklivá. To je však už len vec vkusu, preto mi (z mane six) príliš nesadla (nenašla som hlbší význam jej osobnosti). Tieto nóbl rádoby "princezničkovské" dievčenské postavy nemusím. Podľa mňa jej nesedí práve štedrosť (to skôr AJ alebo TS). A darovať niečo, čoho mám dostatok, alebo si to dokážem kedykoľvek zaobstarať (v jej prípade šaty, drahokamy) nepovažujem za pravý druh štedrosti (je to štedré, ale nie nič neobvyklé a vzácne na osobnosti). Ja považujem za pravý zmysel štedrosti darovanie hlavne niečoho, na čom mi záleží a viem, že to znovu mať nemusím, alebo nieje ľahké si to zaobstarať, len aby som urobila radosť tomu, koho mám rada a tiež byť skromná a myslieť predovšetkým viac na druhých, než na seba (čo ona všeobecne väčšinou nerobí). Na to však má každý iný názor. Ja som veľa kladného charakteru na nej nenašla a prišla mi taká "dvojtvárna". Kým RD má vernosť, ktorá ako vlastnosť už sama o sebe dokazuje, že jej na priateľoch záleží a napriek svojej nafúkanosti je naozaj verná. Ak by Rarityn charakter ostal na úrovni vyššie spomínaných 2 epizód, mala by som ju ešte radšej ako teraz. No je toho ešte trochu viac, prečo ju "zatiaľ" príliš nemusím, ale to by som sa rozpisovala do noci. Ale Rarity je zato vzhľadovo môj naj poník z celého MLP.
Ospravedlňujem sa za dlhé rozpísanie a OT, len som sa chcela hlbšie a presnejšie vyjadriť k citovanému komentáru.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Asi budu jeden z mála,ale osobně fakt nesnáším Celestii.
Odpovědět
JubaCZE OT:

Ja ako zarytý lunista som spočiatku Celdu tiež nemal rád, no postupom času som si ju obľúbil - mohol za to aj Tumblr APM Rainbowlaugh

Inak do svojho zoznamu najmenej obľúbených postáv pridávam malých Cakeovcov (ak tam už nie sú). Neviem, no ani v skutočnom živote sa nedokážem rozplývať nad rozkošnosťou niečoho, čo každú chvíľu reve, slintá a potrebuje vymeniť plienku.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
(01.02.2014, 04:21)Hotsteppa Napsal(a): JubaCZE OT:

Ja ako zarytý lunista som spočiatku Celdu tiež nemal rád, no postupom času som si ju obľúbil - mohol za to aj Tumblr APM Rainbowlaugh

Inak do svojho zoznamu najmenej obľúbených postáv pridávam malých Cakeovcov (ak tam už nie sú). Neviem, no ani v skutočnom živote sa nedokážem rozplývať nad rozkošnosťou niečoho, čo každú chvíľu reve, slintá a potrebuje vymeniť plienku.


Vidím že nejsem jediný kdo se nerozplývá nad dětmi Rainbowlaugh nechápu co na nich všichni vidí,kdybych měl říct o něčem, že je roztomilé tak rozhodně ne o malých dětech.Jinak děti Cakových jsou mezi nejmíň oblíbenými postavami asi celkem dost lidi.Já je teda taky nemám rád,chudák Pinkie,ji rozbrečeli a to je opravdu zločin
Odpovědět
Snips a Snails, Gilda, Flim a Flam, Cakeovi (všichni), Sombra, diamond tiara,silver spoon
Odpovědět
Diamond tiara,Silver spoon,Gilda (byla zlá na Fluttershy, dokonce ji i rozbrečela, Celestia by ji za to měla poslat na měsíc! Twilightangry2),Trixie,Snips,Snails a Angel strašně zneužívá toho, jak je Fluttershy milá a laskavá...toho králíka narvat do mixéru!! Pinkiecrazy

Rarity občas strašně přehání a Pinkie Pie je někdy otravná.
Ale jinak mám PP a Rarity ráda. Twilightsmile
Košík! Tak lahodný je košík! košík! košíík! košííík! Pinkiecrazy
Raritywink
✶⋆ Moje cosplay & fešn tvorba. ⋆✶
Odpovědět
Denna: také nenávidím Angela a Gildu.
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Tak u mě je to Gilda, protože narozdíl od jiných postav, které se poučily, zůstala nafoukaná a byla drzá a hlavně byla zlá na Fluttershy! I když je má oblíbenkyně z mane 6 Dashie, tak vím, jak to má Fluttershy těžké, když je stydlivá a bázlivá a tohle jsem Gildě prostě odpustit nemohl.
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
Diamond Tiara a Silver Spoon protože si dělají srandu z Cutie mark crusaders a celkově jsou tak nějak divné. Pinkiesmile
Odpovědět
Tak teda ehmm... můj nejméně oblíbený pony je :
Rarity 1.hrozně namyšlená
2.myslísi že je nej. pony v Equestrii
3.někdy drzá
4.až moc namyšlená
Toď vše
Co dodat jen:
Give me a PawHeart
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)