Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 12: Pinkie Pride
#51
I ode mě dostane 10/10, nebo i víc. 11/10 because it's Pinkie Pie. Adept na nejlepší epizodu série a možná i nejlepší epizodu overall!

Jediný čeho se bojim je ship Cheese a Pinkie, tak mě toho prosím ušetřete protože....sou prostě jen friends understand? Pinkie je moje! Rainbowlaugh
Mně ty živý záběry tý slepice a gummyho dost dostaly Rainbowlaugh Mám rád takovýhle živý narážky v animáku, jako např. ještě v South Parku Rainbowlaugh

A ty písničky byly zatim taky nejlepší v sérii a že jich tam bylo! A ta party na konci! Fakt, tahle epizoda zvedla prudce kvalitu celý série. Pinkie je úžasná a opět se to dokázalo, ve všem, i v tom jak si včas uvědomila že RD se tak dobře nemá a tak všechno. A RD moc taky svý loajalitě nedostávala, habruje jí to víc než Raritina štědrost, tu aspoň zachránili.

Jo a taky sem trochu doufal, v těch okamžicích kdy byla Pinkie skleslá, že bude malilinko Pinkameny Pinkiecrazy
A na vysvětlení třech Pinkiiných sester, dává to víc smysl než dvě. Ano, v CMCh byly jen dvě, vidět, to neznamená, že tři nemá. Ale musíte jít po jménech, holky Piovic mají jména podle duchů z Pacmana a ti jsou taky čtyři. Takže Pinkie Pie, Inky Pie, Blinky Pie a... Clyde Rainbowlaugh

http://en.wikipedia.org/wiki/Ghosts_(Pac...own_Ghosts
Odpovědět
#52
ThePepan: Ale vsimla. Ale lietala dokopy 4 krat tak to trocha chyba
Niektorí sa ako velikáni už narodia, niektorí toho dosiahnu sami, niektorí sú k tomu donútení... a potom sú tu tí ostatní. Raritywink

Luna & Fluttershy are my best villains Flutterryay
Odpovědět
#53
Skvělá epizoda ,nádherný písničky a prostě super duper fantastická epizoda a dávám 11/10.
Odpovědět
#54
Takový dodatek/takové - na týhle epizodě/Random stuff: Rainbowlaugh
Holy f_ck that's scary Rainbowlaugh
[Obrázek: 2aalwd5.png]
suh dud
Odpovědět
#55
Epizoda nic moc, ale kdosi tu zmínil, že už mají tři klíče. Ta informace pochází odkud?
Tento uživatel dostal varování za propagaci drog.
Odpovědět
#56
This. Was. Awesome! Rainbowkiss

Pro mě určitě nejlepší episoda z S4 vůbec. Možná vůbec vůbec! Pinkiehappy

Předem jsem toho věděla jen málo, takže jsem každou chvíli čekala, co dalšího příjde. Tohle naprosto předčilo všechna má očekávání! Navíc je to snad první díl, který ve mě vyvolal takový soucit a lítost nad nějakou postavou. Ou Pinkie... hrozný pocit, viděj jí se takhle trápit... Fluttershysad
Skvělý začátek! A ten konec! A ty písničky! A Pinkie! A Cheesee! A ty fotky! A Pinkie! A všechno! Simply awesome! Twilightsmile

Jak normálně bodové ohodnocení nedávám, tak tentokrát musím souhlasit s Pexxou. Pinkiehappy
(31.01.2014, 20:27)Pexxa Napsal(a): 100000000000000/10 ! Pinkiehappy
_____________________________________________________
Gris: Za klíč je považována věc, která na konci dílu zazáří duhou. Je to něco, co jedna z Mane6 dostane od poníka, kterého naučila svému elementu. Už se takhle projevily tři předměty, takže už tři klíče.
Je to jen teorie, pokud vím, nijak nepotvrzená... zatím. Pinkiehappy
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
#57
Grisy Facehoof Viděl jsi vůbec posledních 6 dílu?
Odpovědět
#58
Postavení epizody jako takové tak chatrné, že kdyby do ni člověk trochu fouknul, tak se celá sesype, ale písničky se mi líbily a udržovaly tomu tak nějak svižný průběh. Wierd Al jako guest taky potěšil.

Odpovědět
#59
Epizoda naprosto úžasná, rozhodně se zařadila do mýho bloku nejoblíbenějších epizod z MLP a kdyby nebylo půl druhý ráno, du se na ní podívat znova...
+Pinkie Episode
+Muzikální epizoda xD
+Realné záběry, co mi vyrazily dech
+Dobrej balanc bezi dobrými a špatnými událostmi

-Nenapadá mě žádný mínus

10/10, uvidíme, co se dostane na stejnou příčku... Pinkiehappy
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
#60
(02.02.2014, 00:25)Dragonalicorn Napsal(a): Grisi Facehoof Viděl jsi vůbec posledních 6 dílu?

Um, ano? Proč?
Tento uživatel dostal varování za propagaci drog.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)