Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Který byste měli Cutie Mark?
Já bych měl Half-Life Lambdu... stejně jako teď Rainbowlaugh

- - -
Odesláno Tapatalkem z SGS2
Odpovědět
Tak vzhledem k tomu, že autobusy jsou můj život (a hlavně Karosy), tak by se mi jako cutie mark líbilo logo Karosy - písmeno K. Raritywink
[Obrázek: Karosa-logo-345F3E4947-seeklogo.com.gif]
Nebo taky okřídlené kolo - symbol železnic, to by se zejména hodilo, pokud bych byl pegas. Rainbowdetermined2
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
logo GAME MAKERU
[Obrázek: gm.jpg]
(15.05.2012, 17:59)Dumbass_CZ Napsal(a):
(06.05.2012, 10:09)DashDash! Napsal(a): Já chci Trollface cutie mark !! Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh

Ok, můžeš si ho nechat. Napadl mě lepší .....
[Obrázek: alpha_omega3_6.png]

,,Já jsem Alfa i Omega ,praví Dumbass_CZ, ten, který jest a který byl a který přichází, Všekomentující"
Rainbowhuh ....... Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Odpovědět
No já bych chtěl asi všechny číslice v digitálním provedení "naházený" přez sebe. Pinkiesmile
(19.08.2012, 16:19)mp5991 Napsal(a): Máš BAN,protože dík.

Last.fm
Steam
What's it gonna be? What's it gonna be? It's gonna be AWESOME!!
Odpovědět
Mně by se jako cutie mark líbila sova (je pro mě hodně symbolická), nebo kousek puzzle Pinkiesmile
Jop Applejackunsure
Odpovědět
Já jsem o tom přemýšlel a měl bych buď psací blok(kvůli jeho všestrannosti) a nebo nápis C#, protože se mi o tomto jazyku občas i už zdá Rainbowlaugh
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
(17.08.2012, 22:11)Johnn195 Napsal(a): Já jsem o tom přemýšlel a měl bych buď psací blok(kvůli jeho všestrannosti) a nebo nápis C#, protože se mi o tomto jazyku občas i už zdá Rainbowlaugh
Já bych tě zase viděla na bábovku, nebo na řízek Rainbowlaugh
Jop Applejackunsure
Odpovědět
Můj nový poník i s CM, které bych chtět mít... Pinkiesmile [Obrázek: Pony.png]
Odpovědět
Vivala alicorni. Asi si poridim brokovnici a budu je z fleku strilet Pinkiecrazy

I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
(20.08.2012, 03:26)MidnightShadow Napsal(a): Vivala alicorni. Asi si poridim brokovnici a budu je z fleku strilet Pinkiecrazy

Co máš proti alicornům? Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)