Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LOL (League of Legends)
Tak hej je, ale podla mňa je to na champov plýtvanie peniazmi Rainbowlaugh
Alebo si len nemôžem kúpiť tolko RP na to aby som ich minul na champov Twilightangry2
My religion?
I am a devout follower of the "Who the f**k am I to tell anyone how to live their life" religion. You should try it.
Odpovědět
Moje pointa leží trošku někde jinde.

Dělejte si s penězma co chcete, ale zásadní myšlenka je: Kde vezmete zkušenosti ze hry, když si ani nedokážete nahrát influence pointy na nové champy?
Jasně. Chcete se ohánět tím, že Vy si přece můžete dělat co chcete. Ale nezapomínejte prosím na to, že jsou tu minimálně další čtyři lidi, kterým není ukradené jak dobře umíte hrát. Je to fifty-fifty, dvě věci co prohrávají hry. 1) smůla. 2) lenost.

Jak už sem řekl, whatever guys, whatever.
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
Santhire, zahraj si s Niky pár her a potom něco podívej, ona nepatří mezi lidi, kteří by ti měli prohrát hru.

Na druhou stranu, yeah, jsou idioti, co si koupí xp boost, over 9000 skinů a prostě pak kurví hru za hrou. Viz. případ spolužáka, kterej to takhle udělal, ze 7 na 17 (nebo tak nějak, nevím. Rainbowlaugh ) a na skypu z něj facehoofovali.

Vesměs ano, máš pravdu a souhlasím s tebou. Jen se chci zastat někoho, u koho vím, že si to může dovolit. Pinkiesmile
Odpovědět
Sám jsem si koupil pár championů za RPčka, hlavně z těch nových co stojí 7300 vždycky. Dělal jsme to, když jsem byl ještě sám a mohl jsem si to dovolit. Ip které jsem mezitím našetřil, jsem dával na championy starší, co jsem si chtěl koupit.
Zkušenosti nabíráš hraním..a je jedno, zda hraješ šampiona za RP nebo IP. Začátky mívají všichni stejné a opravdu si nemyslím, že vyloženě rozhoduje co musíš hrát. Učíš se, děláš chyby, přesněji všichni je stále děláme.
Můj dobrý přítel Ravan si ho také koupil za Rp. Ano, první hru mu to nešlo ale to by mu nešlo i kdyby si ho koupil za IP! S novým championem se vždycky musíš sžít a někdy to trvá déle jindy krátce.
První hru měl sice horší ale stejně jsme vyhrály. Dokázali jsme se i přes jeho slabosti, naše slabosti dostat až k jejich inhibirotu a pak už to jelo.
V druhé hře měl zase už velice dobré skóre a bylo to.
Ten kdo to neumí, bude lamit s jakoukoli postavou a ten co to umí se brzy přizpůsobí.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
*cough* *cough* Yasuo necounteruje Vel'Koze
On mu může zablokovat max. Q a toť je vše. Zachvíly, když si někdy vymástří Vel'Koze, tak mu bude jeho W k ničemu.

A když si někdo koupí champy za RP? Koupil jsem si dva, Dariuse a Zeda a moc za ně nehraju unlike champions I bought for IP. Souhlasím s tím, že když si koupíš champa za RP, tak nebudeš tak dobrý jako člověk, který si všechno koupil s IP ale jsou tady i vyjímky. Mám maníka ve friend listu, který si koupil pár champů s RP, hraje jenom ty a umí to za ně pekelně dobře.
Embrace the Darkness


"People are like dice. We throw ourselves in the direction of our choosing..."

MGQ: Paradox

Yuela! You are...beatiful female swordsman

I am not brony, but I visit this site for shit & giggles
Odpovědět
Já osobně si kdysi chtěla udělat radost, tak jsem si koupila Threshe. Poměrně se mi za něj daří, ale nehraju ho tak, jak se hrává většinou.
Odpovědět
Koupil jsme si poměrně hodně šampionů za Rp a nestydím se za to. Tenkrát jsem na to měl a udělal bych to znova, mít na to. Nikdy jsem nehrál dobře ani špatně, mám prostě dobré hry a špatné hry. A je jedno, zda jsem si toho šampiona koupil za RP nebo IP. Způsob jak si ho koupíš nerozhoduje o tom, jak za něj hraješ. Zkušenosti sbíráš tak jako tak. To si opravdu myslíte, že rozhoduje to, za co si šampiona koupíte? Mám mnoho šampionů, co jsem si koupil za IP a stejně mi nejdou. Jde to prostě o tom, jak ti co sedne a co od té hry čekáš.
Pokazit hru můžeš i s šampione kterého hráváš půl roku v kuse. Stejně tak můžeš vyhrát hru z šampionem kterého hraješ poprvé v životě. Každá hra je jiná a má svá vlastní pravidla. Když se nad tím zamyslíte, je to pořád to stejné. Probij se na druhou stranu a znič je...a stejně tak to baví lidi pořád hrát. Neustále se opakující hry, které jsou ale vždycky jiné.
Zamyslím li se, proč mě tato hra baví, nedokážu s jistotou odpovědět. Jednoduše mě prostě baví. Neustále dokola, jedna dvě mapy a nic víc mi ke štěstí nechybí.
Můj první šampion, co jsem koupil byla akali. Poctivě jsem si na ni našetřil a hádejte jak jsem za ni hrál. Bylo to tak otřesné, že mi trvalo ještě půl roku, než jsem se dokázal k ní vrátit. A pak přišli další a další co jsem kupoval, jak za IP tak za RP a stejně tak jsem se k některým vracel až po delší době. A u jiných jsem zůstal i do teď.
Z mého pohledu nezáleží na tom, zda koupíš postavu za RP nebo IP. Záleží na tom, jak nakonec dokážeš hrát a u nových šampionů to nikdy nevíš. Kdysi jsem si na každého nového dokázal našetřit dřív než vyšel poctivě IP a stejně mi to k jeho zvládnutí nestálo za nic. Je prostě nový a musíš se učit. A kolikrát mi zkušenosti s jinými šampiony naopak uškodili, protože se na první pohled zdál podobný a přitom byl jiný.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
jen tak otázka já bych si klidně s vama zahrál holky, ale jaké mate nicky a ste na EUNE ?
třeba 1v1 nebo 1v2 ?
ať je to fér ? Rainbowlaugh
Odpovědět
ZagamiX - EUNE
Zagami - EUWE

ale na Eastu mám do pondělí ban xD
Odpovědět
ok čekej pozvánku od ShodoPhan na EUNE
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)