Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
No a pak příjdu já, fláknu tě pekáčem, pořídim si popcorn a vládnu s kočkou na klíně.Rainbowlaugh
Rainbowderp
Odpovědět
Ako vojnový hrdina s 38 dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom.
Čo to má znamenať? Sonic rainboom? Jediná vec čo mi ničí ochranuFacehoof
Zoberem na plece vysávač(života) a povysávam Mystery a jej životnú šťavu dám Chanovy nech dokončí svoj prístroj.
Starú Mystery dám do vlaku ktorý ide velmi ďaleko.
Znova postavým hrad a postavým ochranuRainbowlaugh

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
AleXan: nezničitelnou ochranu. Já budu tvoje hradní stráž! Rainbowlaugh
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Já si dám RedBull a omládnu. Pak naskočím na nejblišší vlak a dojedu zpátky. Zmlátim tě záchodovou štětkou (by ses divil jak toto je účinná zbraňRainbowlaugh) , koupim si novou LED televizi, pustim si Hart of Dixie a vládnu šťastně a zpokojeně.Twilightsmile
Rainbowderp
Odpovědět
OT:
(03.03.2014, 21:21)Universe Genesis Napsal(a): AleXan: nezničitelnou ochranu. Já budu tvoje hradní stráž! Rainbowlaugh

To si teda pomoholRainbowlaugh(sranda)
OT/konec
Ako vojnový hrdina s 38 dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom.
*útočia moc rýchlo..*
Pridem zo zadu, vypnem elektrinu a v tom okamihu ťa pekne poprosím aby si odišlaPinkiesmile
(Nepomohlo)
zoberem rotačak, zrotujem ťa a hodím do nerozbitnej gulePinkiesmile
Gulu hodím do bezodnej diery.
Pá..

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
TY JSI SI DOVOLIL MI VYPNOUT TELEVIZI U PROSTŘED MÉHO OBLÍBENÉHO SERIÁLU??!! Twilightangry2Twilightangry2
Za to ti omlátim o hlavu cihlu a ještě tě po tom zazdim v nejhlubších jeskyních v v Diamantových horách!
Pak si pustim reprízu HoD a žiju šťastně s vědomím, že je po tobě.TwilightsmileRainbowlaugh
Rainbowderp
Odpovědět
Ako vojnový hrdina s 38 dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom.
Diamanty! DIAMANTY! A VŠETKO JE MOJE!!! už sa iba z tadia dotať.
Búcham hlavou o stenu. Nič.
Kopem do steny. Nič.
Hrám flapy birda. 14? Nič.
Volám Chnovy. Nič(neni signál)
Vyrobím z mobilu zbíjačku. Nič.
Zo zbíjačky vyrobím laser. Nič.
Svietim si laserom do očí. Nič.
Hodím svoju nokiu(ano mam 2 mobily) do steny. Mobil:Nič Stena:Neni.
Pridem za Chanom a kričím že sa sťahujeme! Chan všetko zbalil a vypadli sme. Z vláčika sme už iba videli jak Chan stlačil čudlik a cely kopec vybuchol a zostalo iba lávové jazeroPinkiesmile
Pozrem na Chana, on na mňa.
UNO! Bežíme pod kopec zozbierame zvišky UNA a padame na Diamantové hory. Tak Uno behá po kopcoch, ja sedím na tróne a Chan dokončuje svoj prístroj.

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
AleXan: To víš já musím běhat po kopcech Rainbowlaugh Mám rychlost jako Usain Bolt, takže tam budu asi za minutu Rainbowlaugh
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Fakt si myslíš, AleXane, že bych ti tam nechala ty drahokamy? Tak to ses spletl. Všechny drahokamy jsou u mě v obyváku.Rainbowlaugh Na tebe zbyl jenom jeden.Rainbowwild Zjednodušim to. Nainstaluju ti do mobilu (já ráda někomu zaplňuju paměť) Fruit Ninja a ty se budeš pokoušet nahrát 10 000 a budeš do toho tak zažranej že tě prostě slušně vyprovodím a kopec je můj. Rainbowwild
Rainbowderp
Odpovědět
Ako vojnový hrdina s 38 dinastie pred Celstiou(samozrejme aj Lunou).
Ktorý prišiel časom.
Juchú! Dal som 20 000! A teraz idem po tebe! Zoberem vysávač a znova ťa povysávam. Energiu dám Chanovy. Teba dám do vymývača mozgu a pošlem na zkázu. Drahokamy vezmem a vrátim sa na moj Nový kopecPinkiesmile

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)