Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLP: FiM parodováno česky
#21
(30.01.2012, 19:39)Airashi Napsal(a):
(28.01.2012, 12:04)Dumbass_CZ Napsal(a): Slebé
Podle mě,čím novější díl,tím o něco horší.
Sorry smuso,ale je to pravda.

PlazaZ000? Rainbowlaugh

Sall11111! Pinkiesmile Ajsmug

Ehmmm,já nejsem plaz ale PalaZ !

Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#22
(01.02.2012, 18:12)Dumbass_CZ Napsal(a):
(30.01.2012, 19:39)Airashi Napsal(a):
(28.01.2012, 12:04)Dumbass_CZ Napsal(a): Slebé
Podle mě,čím novější díl,tím o něco horší.
Sorry smuso,ale je to pravda.

PlazaZ000? Rainbowlaugh

Sall11111! Pinkiesmile Ajsmug

Ehmmm,já nejsem plaz ale PalaZ !

Mám papíry, který mi oficiálně omlouvají to, že často prohazuji a zapomínám písmenka(nebo je nějakým způsobem deformuji...)! Rainbowlaugh ale hlavně, že si rozumíme ;D
Odpovědět
#23
Uživatel video odstranil a podle mě je to jen dobře Rainbowlaugh
Fluttershy loves everything, everything includes me -> My life is complete Rainbowdetermined2
Odpovědět
#24
(01.02.2012, 20:31)Phoenyx Napsal(a): Uživatel video odstranil a podle mě je to jen dobře Rainbowlaugh

Neodstranil... dal to jen na jiný účet. Mě ty první tři přišli fajn, ale ten čtvrtý se vůbec nepovedl... Applejackconfused
Odpovědět
#25
Njn.Nevím co má každý s hulením ...... dnes je to už celkem obyčejná věc takže podle mě není cool ji tahat všude,kam si jen usmyslíme ........
BTW: S Flaimingem i s Airashi souhlasím,a samosebbou i sám se sebbou x)
EDIT: BTW2: Já mám zase papíry na to,že občas napíši jsme než jsem .....
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#26
A já se u toho docela zasmál a čtvrtej se mi líbil nejvíc. Dobře namluvený. Ale... ještě jeden díl plnej hulení a už to nepude poslouchat. Chce to taky jiný témata.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#27
Tak následující 4 díly (jestli vůbec vyjdou) nesledujte-příběh na tyto 2 epizody byl udělanej takhle a už ho v polovině nemůžu změnit...je mi líto že vám to tak vadí, ale vadí to jen vám "broníkům" ostatní to vždycky hodně pobaví a vůbec nemaj nic proti... Raritywink
Po ukončení 2. Epizody se pokusím toto omezit, ale dokud je příběh o tomhle tak to nehodlám měnit !!
Dumbassovi-o tvém hatování vtipů na toto téma už dobře vím, tak bych tě chtěl požádat, aby když se ti následující part o5 nebude líbit nechal hatování pro sebe-normálně jsem rád za kritiku, (dozvím se zajímavý věci) ale pokud se ti to nebude líbit ve stejném směru, tak si to můžeš nechat pro sebe, protože už to vim.
Smusa
-Youtube (MLP parody CZ): SmusaMovies
Odpovědět
#28
(03.02.2012, 19:14)Smusa Napsal(a): Dumbassovi-o tvém hatování vtipů na toto téma už dobře vím, tak bych tě chtěl požádat, aby když se ti následující part o5 nebude líbit nechal hatování pro sebe-normálně jsem rád za kritiku, (dozvím se zajímavý věci) ale pokud se ti to nebude líbit ve stejném směru, tak si to můžeš nechat pro sebe, protože už to vim.

Neboj se,hater nejsem. U prvních 2 jsem ti dal palec nahoru,a dalších 2 nic,protože ses snažil a nechtěl jsem ti dávat palec dolů .......
A 2x stejný koment nepíši, to ses ve mně dost spletl. ...........
A pokud myslíš,že hatuji tady na foru,tak to se jen zapojuji do diskuze,svůj názor už jsem napsal ..........

Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#29
Smusa: Ono i kdyby se mi další díly nelíbily, tak doufám že budeš pokračovat. Jak jsi někde psal, že je potřeba aby pořád přicházely nový vtipy, tak s tim moc nesouhlasim. Víc mě baví když se vezme nějakej vtip a pak se graduje. Klidně do extrému, když to na sebe navazuje. A občas na střídačku s jinejma. Jako Rarity ke konci s "made in china". Nejlepší moment byl asi 2 girls 1 cup. Tam byla zajmavá vazba mezi sračkama z toho videa a sračkama jako nadávkou. Dobrý je taky když mě překvapujou nečekaný situace. Když se dá pointa uhodnout během první vteřiny, neni to taková sranda. - Můj pohled na to co je zábavný.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#30
Všem: Je teda pravda, že jsem se ve vás spletl-myslel jsem si, že jako Broníkům se vám to nelíbí, protože se vám zdá, že to celý MLP kazí, neni to sranda apod.
Nakonec mě zase překvapujete naprosto odlišnými názory, ať jsou negativní, či pozitivní, od ostatních sledovačů těchto parodií-nemyslím to špatně, jen je s váma větší starost Rainbowlaugh

Dumbassovi: Ty jsi mě překvapil ze všech nejvíc-po tom co jsem zjistil, kde všude si mě komentoval a jak, tak musím uznat, že tvůj podpis (co máš na tomto fóru) vážně má něco do sebe Raritywink

Zmok: Díky moc za tento komentář-určitě mi moc pomůže v následujících partech a co víc-dalo mi náladu na dalším partu začít pracovat. Jen doufám že chápeš, že je velice těžké překvapit Broníky těchto parodíí, protože i já sám jsem Broník, a proto očekávám, že většina z vás, stejně jako já, viděli všechny díly minimálně 2x-proto bude velice těžké vás překvapit, ale rozhodně se o to budu snažit Raritywink
Smusa
-Youtube (MLP parody CZ): SmusaMovies
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)