Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co by jste rádi viděli v dalších dílech?
Mane-iac jako tu dobrou Rainbowlaugh

A pak ještě Sombru nebo Chrysalis Twilightsmile
Bejt jinej není nikdy na škodu Rainbowwild.
Steam, Goolge+

Jinak mě najdeš (teda pokud hraješ Ajsmug): DarkOrbit, WoT, WoWs
Odpovědět
Příběh, který by mě nenudil.
Odpovědět
Chtělo by to více zatáhnout vedlejší postavy do děje, například já si vcelku oblíbila Daring Do. Co třeba díl, kde Daring Do přijde do nesnází a poprosí Dashie o pomoc?? Co vy na to?? Rainbowkiss
Edži grill.
-weed in your pantsu
Odpovědět
Tak Luny jsem se už ve 4S dočkal Pinkiesmile
Co třeba nějaký díl, kde by byly jen Tia s Lunou? Že by daly na pár dní královské povinnosti Twilight a ony by jely na dovču, kde by měly nějaké potíže, které by musely překonat.

No a další díl by mohl být ve stejný den, ale z pohledu Twilight. Jak by si s tím královským břemenem poradila.

Prostě stejný koncept, co tvůrci udělali ve 3S z pohledu Spika a pak z pohledu Mane6 ve stejný den. To bylo hodně dobré. Twilightsmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
FanOfFun: Súhlasím!!! Rainbowkiss Daring Do je po Mane six moja naj postava a jej vzťah s Dashie zbožňujem a prajem si vidieť čo najviac epizód s návratom Daring (momentálne i možno viac, než čokoľvek iné)! Raritystarry A tvoj nápad na epizódu je i mojim. Twilightsmile
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Podle mě by to chtělo něco akčnějšího v terénu, ale to se skoro určitě objeví v posledních dvou dílech.
Ale co se ještě neobjevilo, bylo zahraničí. Tedy něco mimo Equestrii, např. Griffoland (nebo jak to pojmenujou) anebo zase něco z Crys. Impária
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
(13.04.2014, 12:53)Minefire Napsal(a): Aby križáci dostaly svoje znamienká (konečne) Applecry Scootangel Unsuresweetie

Ono by to sice bylo pro všechny krásné, ale zkazilo by to smysl CMC a už by ty jejich příbehy neměly to zaměření na dobrodružství a objevování nebo při nejhorším by je to rozdělilo Twilightoops
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Tiež by už tým pádom sami nemohli byť CMC, pretože už by mali svoje CM. Jedine žeby potom pomáhali iným žriebätám objaviť ich talent a získať CM a tým by boli naplnené ďalšie epizódy o nich. Ale to by asi neznelo príliš sympaticky. Applejackunsure
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
- Pesnička od Rainbow Dash ( LEN od Rainbow Dash )
- Cutie Marky CMC ( Ale až neskor, niekde blízko konca seriálu )
- Viac od Celestie, Luny, Cadance, Shining Armora, Discorda, atď. ( Je viem že Celestia je tam často, ale potrebovala by epizódu pre seba a možno aj pre Twilight )
- Hovoriací poník z pozadia
Odpovědět
Twi v akci jako "Princezna na lince bezpečí".
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)