Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Purple si čmárá
Jááááááááááj had!!! Milujem hady. Neviem čo všetci majú s tým, že had je zlo. Veď sú cute :3
[spoiler: Zib je trubadúr] choďte a hlásajte. Nech vás Gandalf ochraňuje Pinkiecrazy

Milujem tieto smajlíky Rainbowlaugh
Odpovědět
Zib: přesně,já bych si i domů jednoho přála

----------------------------

Zase jsem něco čmrkala Ajsmug

[Obrázek: 002lkmp.jpg]

zkoušela jsem růži Ajsmug

[Obrázek: 001e50m.jpg]

má ponysona Ajsmug

[Obrázek: 002tzf6.jpg]

mé pony oc Ajsmug
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Wow ta růže je dokonalá Twilightsmile akorát ta Ponysona se ti podle mě moc nepovedla má takový divný ten čumáček ale tvé oc je super hlavně ty oči a uši jsou úplně uhrančivé Pinkiegasp
Odpovědět
Element zrady? Jasně, proč ne. Pinkiehappy Líbí se mi, jak je namalovanej ten CM.
Odpovědět
Tá Purpi je tak strašne cute. No .. teda dosť desivá Rainbowlaugh S týmy topánkamy a ten pášť :3 A aj ten element ...Ach to je super Rainbowlaugh A tá ruža je krásna.
[spoiler: Zib je trubadúr] choďte a hlásajte. Nech vás Gandalf ochraňuje Pinkiecrazy

Milujem tieto smajlíky Rainbowlaugh
Odpovědět
Děláš dost divný kopyta poníkům. Vypadají jako boty s podpatky. Rainbowhuh
Odpovědět
Blue Comet: Mě se to líbí,je to originální...poníky kreslí ve stylu koní,dělá kopyta podobná kopytům koňským,proto mají poníci kopýtka s "výstupkem". Není to divný...je to hezký... -_- Facehoof
=°.°= meow! Heart

Avatar by Cally ♥,vybarvení by Baterka ;-*
Odpovědět
Wild Star : Řekla jen svůj názor.. -_-
Odpovědět
Wild Star: děkuju,že se ti to líbí,ale musím brát v potaz,že ne každému se líbí jak kdo kreslí,je hezké,že se ozvala,co se ji na tom nezdá,ale...

...Blue Comet: Děkuju za názor,ale i když to možná vypadá divně,kreslím prostě ty své divné čumáčky a kopýtka,to nezměním promiň


Ziberlee: děkuju,chystám to nakreslit i pro tvého poníka Ajsmug

Pytheor: já si už toho taky všimla,díky Rainbowlaugh toto mě dostalo

Zagami: děkuju Ajsmug

Mr.Tony 22: není dokonalá,ale děkuju. U té mé oc,to je bohužel styl čumáčků,tam už je spíš,komu tak moc nevaděj a kuju,mé oc je také zlomyslné Rainbowlaugh

edit:
NikolPegasister: Jak už jsem psala,ne každému se to líbí,cením si aspoň pravdy Ajsmug
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Já vím, ale takhle to vážně vypadá divně..(Na jiných obrázcích jsou fakt super) ale tady je to fakt divné.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)