Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Díla expertky Elis
#61
Nahodou se ti to povedlo Twilightsmile
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#62
Proč nespokojená? Je to náhodou pěkné Pinkiesmile

(Teda, ten krk je takový... vždyť to vidíš, jinak nemám nic proti Ajsmug )
suh dud
Odpovědět
#63
MidnightShadow : Tak to teda děkuji Pinkiesmile

J_manT : Tak nespokojená jsem z jednoho jednoduchého důvodu. To pozadí, prostě mi přijde odfláknuté. Ten krk jsem hold taky nějak šikovně spackala, ale bohužel jsem si to pořádně uvědomila až jsem začala vybarvovat, takže krok zpět jsem udělat už nemohla. Jinak ti taky děkuji Pinkiesmile
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
#64
Jenom pokusy Rainbowderp Na pokusy je to teda pěkný Twilightsmile Ale asi bych moc nekritizoval, když na webu sám nic nemám Twilightblush
Odpovědět
#65
Endy D3rp : Moc děkuji, ale klidně kritizovat můžeš ... I like it Pinkiecrazy

Takžeee .... tento měsíc jsem totálně skoro nic nenakreslila (nakreslila, ale bud to byli čmárance nebo něco co se mi sem dávat nechce Rainbowlaugh), ale aspon tu hodím něco co jsem ted dělala.
Ano, vím ... anatomie je příšerná. Hold tak to dopadá, když pěkně dlouho nekreslím Facehoof
[Obrázek: 2qa8thc.jpg]
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
#66
Okay ... takže zase sem házím jeden obrázek. OCčko pro Keranise Pinkiesmile
Kvalita je jako vždy příšerná ... už abych měla pořádný skener Rainbowlaugh
Jinak mi ten krk jako vždy přijde moc dlouhý. Já se prostě neponaučím Facehoof
[Obrázek: 23uucti.jpg]
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět
#67
Juj! Vypadá hezky. Ten krk tam sice je, ale už nevypadá tak nápadně (i když to ve většinou případů způsobuje hříva). Pokrok tam je, hlavně už nejsou takové ty ostré klouby, a celkově tělo vypadá hezky Twilightsmile


Výborná práce, keep it up Pinkiesmile/)


(One additional + for ponytail Rainbowlaugh)
suh dud
Odpovědět
#68
spíš ne moc dlouhý,ale tlustý. Zkus ten krk nahoře příště ztenčit tím,že začneš dál čarou od tlamičky,ne tak blízko,mělo by to pomoct
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
#69
Tamten stou flaškou sa ti poviedol Rainbowlaugh. Iba ten ňufáčik... No trocha mi pripominá prasátko Twilightsmile.
Darkness accompanies you. Try to think who is actually the wrong one. (I love Dark Twilight SparkleHeart.)
Skype : kekolime.321
STEAM : Darkness ♫_♥ and Angel ♥_♫
dA : http://darkness6and6angel.deviantart.com
Odpovědět
#70
Moc krásné, krk mi jako moc dlouhý ani nepřijde. Spíše bych jej trošku ztenčila Ajsmug
"The Universe is vast and we are so small. There is really only one thing we can ever truly control... whether we are good or evil."
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)