Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
#71
nebyl by problém, ale já dodnes nevím v jakém formátu to má být... Rainbowwild
Odpovědět
#72
*.png of course xD
Odpovědět
#73
.ico samozřejmě Ajsmug Ale beru i cokoli jiného, já už si to upravím...Akorát to musí být 16x16px.
Odpovědět
#74
(26.10.2011, 12:40)Flaiming Napsal(a): Opravil jsem zobrazování avatarů u příspěvků - bylo tam nastaveno max 70x70. Teď už se budou zobrazovat v plné velikosti max 150x150 Pinkiesmile

Néééé...je to moc veliký! :-D
Odpovědět
#75
Hmm, jo. Nebo to dát do nastavení. Víš co, takhle mi většinu fóra zabírá šedá plocha.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#76
Do nastaveni to nepujde, protoze to bych musel někde dopsat...To už bych spíš radši omezil tu velikost celkově, třeba na 120x120px. Co říkáte? Pinkiesmile
Odpovědět
#77
Tak jsem ještě trochu pročistil zobrazení příspěvků ve vlákně - kdyby vám něco chybělo, tak se ozvěte Ajsmug Myslím ale, že jsem nechal jen to nejnutnější.
Odpovědět
#78
Tohle vypadá dobře. 120 by mohl bejt dobrej kompromis. Nebo najdu nějakej skript, kterej mi to bude zmenšovat v prohlížeči.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#79
Osobně bych nechal třeba 130, ale u menších monitorů ty obrázky dělají bordel.

Anyway, jak jsme na tom s obrázky do podpisů?
Odpovědět
#80
(26.10.2011, 23:48)Legion Napsal(a): Osobně bych nechal třeba 130, ale u menších monitorů ty obrázky dělají bordel.

Anyway, jak jsme na tom s obrázky do podpisů?

Jj obrázky do podpisů by byly dobrý,ale zase omezená výša,aby to zase nebylo přes půl stránku
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)