Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úterní srazy Praha – lokace se mění
(18.07.2014, 22:02)illindor Napsal(a): @Jamis: Aby bylo jasno, jestli se zas objevíš na sraze, jdu pryč jak už jsem to udělal na Vyšehradě - s takovým člověkem u jednoho stolu prostě sedět nebudu - a můj vlastní blacklist se také začíná pomalu plnit.

Že nebudeš u jednoho stolu s člověkem, který se ozval, když se (nejen) k němu někdo choval jako hovado? No jak je libo Pinkiesmile každý máme holt jiná kritéria na hodnocení lidí. Hlavně se tu tím blacklistem nezapomeň pochlubit Rainbowlaugh

Citace:A Divočáka se hned tak nezbavíte, nejpozději na czequestrii se vrátí, jestli ne na nějakém sraze dřív - zvlášť jestli tam budu taky.

Ať se klidně vrátí, když se k ostatním nebude chovat urážlivě. Jestli se zase bude navážet do ostatních a snažit se je za každou cenu přeřvat, tak rozhodně nebudu jediný, kdo ho prostě vykáže dopryč do doby, než se naučí základům slušného chování - můžeš si pak všechny ty lidi, kterým vadí, že se k nim někdo další chová jako hovado, klidně zapsat na svůj blacklist. Bude brzo hodně dlouhý.

Pokud totéž urážlivé chování zkusí na Czequestrii (ať už ke komukoliv), nikdo se s ním nebude párat a prostě ho ochranka vyvede ven, stejně jako kohokoliv jiného, kdo bude dělat bordel.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
OT: Prosím přestaňte se o Divočákovy bavit. Je to dost ot téma na *warning. Další diskuze jen přiživuje tenhle oheň.
Menší ot: Uterní sraz byl nudný protože jsme byly ve dvou nakonec mě potěšilo že přišel můj otec (Pro-Brony). Blbé bylo že nás z kroku půlhodiny před zavíračkou vyhodily a vtom spěchu jsem zapomněl časákovou AJ Applejackunsure.
Osobně úterní srazy považuji za mrtvé protože na ně skoro nikdo nechodí Pinkiesad2. A nebylo to poprvé kdy na úterním srazu jsem byl sámTrixieshiftleft.

*[spoiler: + 70 % - Útoky na jiné uživatele]
Odpovědět
Nemyslim si, ze jde o utok. Spis konecne verejna snaha o to, aby se procistil vzduch, na srazech vladla pratelska atmosfera (Friendship is Magic) a lidi nemuseli premyslet, jestli ne na prijdou nebo ne. Jasne, trochu skoda, ze na nektery veci clovek neprijde sam, nebo z naznaku. Asi to bylo uz treba. Doma taky jednou za cas vyvetras ne? Ajsmug

Verim vsak, ze si z toho kazdy vememe pouceni a srazy budou +20% cooler.

@Krajhour: rad bych. Jen je smutne, kdyz pri rozhovoru uz po prvni vete takovedleho cloveka poznam. Ani po dalsich 10ti minutach snazeni to neni rozhovor o moc lepsi. A to jsem ani nevedel jmeno, nebo historiky o nem. Neco k zamysleni tam bude.
@illindor: by me zajimalo, co si myslis, ze bych si mel o tvem prispevku myslet? (recnicka otazka)


No nic. Tak zas v utery.
Patek nevim, to bude Advik, tak mrknu tam.
Odpovědět
(19.07.2014, 00:34)KRAJKHOUR Napsal(a): Menší ot: Uterní sraz byl nudný protože jsme byly ve dvou nakonec mě potěšilo že přišel můj otec (Pro-Brony). Blbé bylo že nás z kroku půlhodiny před zavíračkou vyhodily a vtom spěchu jsem zapomněl časákovou AJ Applejackunsure.

Úterý je problém, možná paradoxně víc teď v létě. Mně se to kryje s meetingy brmlabu a je obecně zajímavé, že většina schůzí čehokoliv obvykle skončí na úterku (možná proto, že v pondělí je kdekdo nasejřený, že je pondělí, tak nechtějí mít schůzky nasejřených Twilightsmile )

Tipuji, že na podzim to bude zase lepší (samozřejmě, možná se zcela pletu), protože lidé budou mít větší tendenci se družit (tma, déšť, smutno...)
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
Ahojte,příjdete někdo teď ? Pinkiesmile 22.7 Pinkiesmile *squee* plosííííííím
Odpovědět
@xsoft:Nemusíš si o tom myslet nic, jestli nechceš. Ale kdyby tě to opravdu zajímalo, v podstatě jde o to, že jsem se zastal jednoho nováčka, na kterého si pár mazáků začalo dovolovat a oni se mi to pak pokoušeli dát sežrat - ale to jim už asi nepůjde tak snadno.
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
(20.07.2014, 11:09)Stolicka Napsal(a): Ahojte,příjdete někdo teď ? Pinkiesmile 22.7 Pinkiesmile *squee* plosííííííím

Pokusím se. Twilightsmile (jak by řekl klasik, tak čistou prosbu nemohu ignorovat Twilightsmile )
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
(20.07.2014, 13:31)illindor Napsal(a): @xsoft:Nemusíš si o tom myslet nic, jestli nechceš. Ale kdyby tě to opravdu zajímalo, v podstatě jde o to, že jsem se zastal jednoho nováčka, na kterého si pár mazáků začalo dovolovat a oni se mi to pak pokoušeli dát sežrat - ale to jim už asi nepůjde tak snadno.

Ahoj illindore,

bylo by fér říct pár věcí. Já na tom sraze byl a vím, jak to všechno začínalo. Pravda, sice jsem pak po dvou hodinách odešel, ale začátek jsem viděl na vlastní oči.

Zhruba první půlhodinu se divočák choval normálně a neprovedl nic hrozného. Dobře se s ním bavilo, nedělal problémy a vypadalo to na opravdu pěkný sraz.

Pak přišel Tom0147. Divočákovo chování se naprosto změnilo. Měl docela neslušné a špatné poznámky, ale pořád to bylo ještě snesitelné.

Když jsme se přesunuli dovnitř kvůli dešti, změna mnohem více vyeskalovala. Kromě toho, že si začal hrát s telefonem, což bylo na srazech trochu divné, ale pořád ještě v mezích, tak do Toma začal šťouchat deštníkem, a dával najevo, že je ten chytrý, protože si ho s sebou vzal a ostatní kvůli tomu zmoknou. Také, kdykoliv jsme chtěli něco říct, on se nás snažil překřičet, což nebylo slušné nejen k nám, ale také i k ostatním návštěvníkům, kteří pak kvůli tomu i často odcházeli nebo se přesouvali jinam.

Poté když jsme se přesouvali do kroku, jsem s Honzdirem odešel, nicméně, podle toho, co jsem slyšel, tak se divočák vůbec neuklidnil a dokonce i poměrně silně urazil některé další.

Není to tak, že bychom si na něj chtěli zasednout, ale prostě, on se nechová slušně ani přijatelně, proto, chceme-li na srazech udržet přátelskou atmosféru, jsme ho museli na jeho chování upozornit.

Doufám, že to pochopíš a předem děkuji.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
OK, další post na téma Divočák == warn/ban. Ajsmug

Pokud si něco chcete vyříkat, PM.
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Zdravím,
rád by som v utorok prišiel ale v práci končím o 19:00 a neviem ako dlho takéto zrazy sú. Nemal by som ale problém sa tam presuúť do 20 minút. Ak by tam teda ešte niekto bol.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)