Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
OT:
Hmmm... pridala by som sa AleXan ak by som mohla
Odpovědět
Přijde ke kopci a vidí všude popcorn nejdřív si myslí že útočí Discord ale viděl Tiger Eye s pop cornem takže mu to došlo.Přemýšlí nad nějakým kvalitním nápadem nic ho nenapadá tak vypije plechovku Semtexe a už mu přišel nápad.Vyletí za Tiger eye rychle ji sebere bazuku střelí sám na altaira který se poté zkutálý k Dr.Whooves nač ho začne pronásledovat a já ovládnu kopec dám si tam trůn sednu si a v klidu popíjim semtex a čekám na dalšího vyzivatele.
Odpovědět
Já se dohodnu s Whoovesem, aby se kolem tebe zhmotnil se svou TARDIS. Když se tak stane, postavim na kopci Camelot a poprosim Whoovese, aby tě vyhodil na Dagobah. Což splní.
Odpovědět
Vezmu si vyráběč popcornu nejnovějšího modelu a začne pršet popcorn. Otevřu si Colu a natáčím to kamerou značky Pony.

Odesláno z mého šikovného sýru

Tiger si vytáhne další bazuku ze zásoby a rozvalí se na ni.

Odesláno z mého šikovného sýru
Trollestia
Odpovědět
Sabrina priletí a potom sa zistí že Tiger a Sabrina sú spojenci a Sabrina použive cukrové oblaky a začne z nich padať čokoláda takže to bude čokoládový pop-corn a všetky neodolali a tak sa pustili opať do bitky kto ho zje.
Odpovědět
Vezmu si bazuku a dávajíc si do pusy popcorn rozstřelim hradby hradu. Mrak si předělám na postel, lehnu si a pozoruju ty tam dole.

Odesláno z mého šikovného sýru
Trollestia
Odpovědět
Sabrina zatiaľ si ľahne na cukrový mrak a zje ho a ako vždy spadne z oblaka na riť Rainbowwild Potom zobere injekcie ospávania a vysrelí ich úple po všetkých nepriateľov a tý zaspia.... zatiaľ si zrekonštruluje hrad podľa seba a kopeček je jej!
Odpovědět
Já si na kopci postavím hrad celý mračný a zasadím si strom, na kterym pokvete popcorn. Rainbowlaugh (já bych se měla jmenovat Popcorn Eye. Rainbowlaugh)

Odesláno z mého šikovného sýru
Trollestia
Odpovědět
OT Tiger Eye:
Ináč dá sa zmeniť nick ja som si ho zmenila z CryptoBox na SceleRisque Rainbowwild
Odpovědět
Řekněme, že ''omylem'' zapálím kopec a vše kolem něho. Kopec uhasím, vše ostatní nechám dál hořet (osvětlení zadarmo) a kopec je můj. Muhé Rainbowwild

OT Tiger Eye a SceleRisque
Dámy, tohle je hra o tom jak všem nakopat zadky, aby byl kopec váš. Né, na komentáře jako třeba ''LOlík''.
Tiger Eye, svůj příspěvek, který sem nepatří můžeš kdykoliv smazat.
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)