Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše pony sbírka...
Chjo toho Sparkysu je mi lito jeste jak byl v jabku jsem tam koupil svuj prvni BB uplne naslepo a hned jedna z Mane 6 -AJ

ta Zekora vypada krasne , no priste se stavim i do bambule

Jo a Diky Twilightsmile
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
V pohodě Pinkiesmile A jinak děkuji ještě :3
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
@Neko.Cross: Ta Zecoora je vážně těžce luxusní Pinkiesmile Ani to nevypadá na ruční práci, ale na normální postavičku z továrny Rainbowlaugh
Odpovědět
Umn... Děkuji Pinkiesmile Prostě jsem si ji předělala no Rainbowwild
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Takže tady jsou moje úlovky z Czequestrie.

Warning: Many pictures inbound!
[Obrázek: picture_signed_by_button_s_adventures_cr...7xj6jl.jpg]
[Obrázek: acryle_discord_painting_by_pproky-d7xj6i6.jpg]
[Obrázek: my_collection_of_good_stuff____by_pproky-d7aop2t.jpg]

Applejack už jsem měl před Czequestrií. Chtěla se vyfotit, tak jsem jí to dovolil Rainbowlaugh
[Obrázek: my_plushies__by_pproky-d7xj6hb.jpg]
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Přišel jsem na Czequestrii, po asi 2 minutách už byl o 10 eur lehčí, a po dalších 5 minutách o víc jak polovinu, co jsem si s sebou v hotovosti vzal... No, a moje sbírečka mi už obsadila druhou poličku Rainbowlaugh
[Obrázek: ANwnN0o.jpg]
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
Tohle mi nyní hrdě visí na krku Pinkiesmile
[Obrázek: DSCF2834.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSCF2844.jpg?ver=2]
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Moje letošní příspěvky na charitu. Společná fotka z FF2014, kterou jsem opravdu chtěl. (Ještě jednou děkuji Honzdirovi za přidání do aukce!) A sběratelská kartička Octavie pro BfG, která zbyla z Gala (Telofy měl jen jednu, a skoro celý den ji pro mě střežil, než jsem sehnal drobné Twilightblush )
[Obrázek: DSC_0153.jpg]

[Obrázek: DSC_0155.jpg]

[Obrázek: DSC_0158.jpg]

[Obrázek: DSC_0159.jpg]
Arctic Blue ?!
Medium is the happiest I’ll ever be...

Twitter: @ArcticBlueCZ
Odpovědět
(01.09.2014, 21:12)Blue Storm Napsal(a): Tohle mi nyní hrdě visí na krku Pinkiesmile
[Obrázek: DSCF2834.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSCF2844.jpg?ver=2]

Wow, mohu se zeptat, kde jsi to koupil?Rainbowkiss
Rainbowderp
Odpovědět
Mystery.
Ten přívěšek jsem dostal, jakož to překvapení od Fanga, který byl na Bronyconu v USA.Twilightsmile
Psal jsem si s ním, když už byli na místě a tak jsem ho poprosil, aby mi vzal něco s Lunou, když mu to cvrnkne při procházení toho merchu do nosu.
O půl hodinky později mi psal, že něco má a že je to překvápko. Takže jsem až do Czequestrie neviděl, co koupil a doufal, že to není věc za 1000 dolarů. Rainbowlaugh
Tento přívěšek s Lunou je úžasný a tušim cenu cca 25 dolarůPinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)