Anketa: Líbí se vám postava Neko Cross?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
79.38%
77 79.38%
Ne
12.37%
12 12.37%
Ujde
8.25%
8 8.25%
Celkem 97 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.38 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvorba Neko.Cross =^.^=
#61
Moc děkuji :3 Hih Pinkiesmile
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#62
Zecora má divnej účes(teď myslím originál,ty barvy a málo pruhů) tady byl asi někdo línej,ale ve tvé verzi to vypadá moc pěkně (a i jako Zecora)

čím jsi to barvila?
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
#63
Barvila jsem akrelovímy barvami :3 Jinak děkuji Pinkiesmile
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#64
Poník dělaný jenom tak pro: Winter Frost
[Obrázek: winter_frost_by_souleevee99-d7whieo.png]

ACEO pro Drageu:
[Obrázek: aceo___dragea_by_souleevee99-d7wv39t.jpg]

ACEO pro Purple:
[Obrázek: dd672602e6_99093246_o2.jpg]

ACEO pro TobbyPuggie:
[Obrázek: 7b375b6f34_99093238_o2.jpg]

Snad se vám všem líbí :*

Můj první custom s převlasením :3
Moje první výroba custom poníka úplně komplet. Tedy jako první u česacího Rainbowlaugh Původně to byla Twillight Sparkle X'DD Hehe... Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh Takže jsem s ní musela vše smýt a potom ji nabarvit, namalovat, nafíkat a pak konečně převlasit :3 Takže se nák nakonec vše povedlo :3 Pak jsem poníka přestříhala a nák nastylizovala :3 Bohužel to nák extra nešlo tak to dopadlo aspoň takhle ^^""
Takže snad se i vám líbí to co jsem udělala :3
Jinak brýlky jsem udělala zatím takovéhle Rainbowlaugh Musím totiž koupit fimo a normální brýlky teprve udělat... hehe... :3 Ajsmug
[Obrázek: custom_pony___dj_pon_3_vinyl_scratch_by_...7xtzme.jpg]
Doufám, že jste poníka poznaly Rainbowlaugh a pokud ne je to --->
DJ Pon-3 Vinyl Scratch
Heart
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#65
Tak na přání Mystery jsem jí nakreslila jejího poníka :3 Snad se tedy líbí Pinkiesmile
[Obrázek: request___mystery_by_souleevee99-d7y0i65.png]
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#66
Robíš na priania ešte? ak áno... mohla by si aj mne nakresliť moje OC? Keď tak ty kreslíš tak cute :3 nu
Odpovědět
#67
Tak mohla by jsem ještě něco nakreslit Pinkiesmile Vectorovky mám dost rychle tak mi to nevadí Pinkiesmile
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#68
A můžu se zeptat- kdepak jsi k Vinyl koupila vlásky? ^.^ ><
Trollestia
Odpovědět
#69
Koupila jsem je v Kiku Rainbowlaugh Jsou to normální příčesky X'DD Staly mi jenom dva na tohle a ještě mi dost zbilo Rainbowlaugh Byli dost husté :3 Takže to bylo fajn Pinkiesmile
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#70
Díky moc! **
Trollestia
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)