Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wild Star zkouší kreslit
*zírá na obrazovku*

1. nepodceňuj se,jde vidět nádherně zlepšení,ty čumáčky mě přímo uchvacují a co teprve ta krásná očka.

anatomii si už děláš podle sebe,jde tam dobře vidět jakým stylem kreslíš ta tělíčka a proti tomu nic nemám,velice zajímavá křídla.

Akorát to ouško tvé sestřičky není už tak hezké jako to tvé,ale to je detail Twilightsmile
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Hmmm... It is Amazing.... V celku je anatomia moc dobrá... Moc sa mi to páči... Vlastný štýl tvorby samotných poníkov je tam poznať podla napr. Uší či krídiel... (Je tam viac náznakov vlastného štýlu ale to by som tu vypisoval...) Len mi príde že to obočie (Asi na Ocčku tvojej ségri....) Je na hrive... Neviem či to tak má byť ale dobre.... A tak tiež tie náramky či čo to je na tom kopýtku mi príde dosť... také... Ani nie odfláknuté ale nerovné... (Proste nemajú tvar kruhu... [Ale to už je tvoja vec.. Tvoje obrázok tvoje nápady Twilightsmile] ) Inak sa mi to moc páči Twilightsmile.
Darkness accompanies you. Try to think who is actually the wrong one. (I love Dark Twilight SparkleHeart.)
Skype : kekolime.321
STEAM : Darkness ♫_♥ and Angel ♥_♫
dA : http://darkness6and6angel.deviantart.com
Odpovědět
Purple: Mě se ty křídla v tomhle případě vůbec nepovedla Rainbowlaugh Ale děkuju Ajsmug + Já vím,to ouško,chtěla jsem ho zlepšit,ale potom jsem na to zapomněla a hned jsem se pustila do kreslení mě :/ Příště zlepším Pinkiesmile

DarknessAngel: Obočí tak být má Pinkiesmile To je tak naschvál Pinkiesmile
=°.°= meow! Heart

Avatar by Cally ♥,vybarvení by Baterka ;-*
Odpovědět
Ohledně hostingu: založ si účet na Deviantart (www.deviantart.com) - ideální na hostování kreseb a přehlednej.

Jinak sem ti musel trochu promazat starší obrázky, jelikož se ti z nich asi 1/2 přepsala něčím úplně jiným; takže by to chtělo asi je všechny znova nahrát někam znova (ideálně ten deviantart Pinkiesmile )
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Antošík: Jojo děkuji...bohužel už je nemohu najít,takže je asi neobnovím Twilightoops

Jinak přináším vám další patlaniny Rainbowwild Tentokrát je to moje úplně nová OC Ily...říkám tomu Vloník :'DDD

[Obrázek: yglep.jpg]

[Obrázek: x51qj6.jpg]

[Obrázek: 14ujcdg.jpg] - to když se rozhodnu,že jde na "rande" :'DDDD

[Obrázek: 28s7onc.jpg]

A ještě moje fursona jako menší Rainbowwild

[Obrázek: 2evg7bk.jpg]
+ Já vím,že má divnej čumák :/

Wild Star

[Obrázek: 21dq60y.jpg]

Táák to je asi pro dnešek vše Pinkiesmile
=°.°= meow! Heart

Avatar by Cally ♥,vybarvení by Baterka ;-*
Odpovědět
*lehce povzbudivě tleská* Slyšela jsem o tom tvé "vloníkovi" a vypadá opravdu moc pěkně,líbí se mi,že tam jde vidět to vlčí já.

fursona je božííí,miluju vlky co se chovaj jak pejsci(jen se mi zdá,že má fursona obří dlouhej čumák)
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Jelikož dávám mojí tvorbu převážně na můj DA , tak to moc nedávám sem Pinkiesmile Takže kdo chce vidět kus mojí tvorby,najdete jí v mé galerii Pinkiesmile A teď k mému nejnovějšímu obrázku na PC! Dlouho jsem nevedla digitální tvorbu,a teď mě to najednou trklo,a zase jsem zečala Pinkiesmile Takže zde je můj dráček Loremy! (Omlouvám se,že je to děs...mě se na tom převážně nelíbí ten čumec a uši,ale posuďte sami,kirtikou nešetřete Rainbowlaugh)


[Obrázek: hrj9sp.jpg]
=°.°= meow! Heart

Avatar by Cally ♥,vybarvení by Baterka ;-*
Odpovědět
Tak a přídávám sem další obrázek! Tentokrát je to Purplina dračice Fuffy Pinkiesmile

[Obrázek: 35lezis.jpg]
=°.°= meow! Heart

Avatar by Cally ♥,vybarvení by Baterka ;-*
Odpovědět
Máš cute draky, nechceš zkusit Drageu? Klidně dám dračí výměnu Twilightsmile
Odpovědět
už jsem názor psala,děkuju zlatí je to opravdu krása,nemusela sis se mnou dělat škodu,ale opravdu děkuju,Fuffy tam je nádherná
(dala jsem za to i plus)
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)