Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World of Warcraft
Něco málo, co tu mám otevřené, tak udělám, když už jsem tu, a půjdu dál. Fishing je taky potřeba. Rainbowlaugh
Odpovědět
Fishing je v prvni rade strasna nuda Rainbowlaugh Nahodis, cekas, kliknes. Nahodis, cekas, kliknes Rainbowlaugh A stejne z toho je prd Rainbowlaugh
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Koupila jsem si plnou verzi přes tu 50% slevovou nabídku. Tiká mi čas hraní, ve WoW expím dál, chce to po mně upgrade na Pandy. Ale pošta a psaní se chovají stále jako Started Edition.
Odpovědět
A rovnou jsi koupila hru, nebo jsi předtím měla vytvořenej starter účet, kterej si upgradla? Ono to může nějakou chvílu trvat (tak den max), než ty omezení zmizí, někde to píšou.
Mimochodem někde jsem zaslechl, že snad má být teď nějaká akce, že nový hráči dostanou vše až po po pandy zdarma (pandy musej koupit), co je na tom pravdy nevím, ale sere mě to, když si představím za kolik tisíc jsem ty hry kupoval.
Kde/za co hraješ?
Odpovědět
Dala jsem upgrade Started Edition. Četla jsem, že s tím měl kluk problém, že si koupil hru zvlášť.
Hraju na Thunderhornu na alianci za
  1. destro lock
  2. feral druid
  3. priest.
Jako maina mám locka.
Odpovědět
Tak to je celkem známej problém.
Co mě napadá, zkus změnit heslo (klidně pak hned zpátky), mě to pomohlo, když jsem si přidal datadisk Diabla a tvářilo se to, že ho nemám (ve hře).
Odpovědět
Upgrade může trvat až 72 hodin. Tak uvidíme.
Odpovědět
Vse funguje, jak ma. Dekuji.
Odpovědět
Obludné Obludárium pro WoWkaře? Rainbowlaugh


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
Je to awesome hra Pinkiehappy hrávam to len keď som u kamošky lebo ona to má stiahnuté a nevie kde si to stiahla takže doma som bez WoWka Rainbowlaugh Questy sa snažím plniť. Mám dve postavy. Druita a teraz neviem... neviete kde to stiahnuť? Rainbowderp Fakt to rada hrám aj keď som začiatočníčka len Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)