Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft
Mě to tak úplně nepřijde... Uvidíme Rainbowlaugh
Odpovědět
(15.09.2014, 15:50)ThePepan Napsal(a): Dámy a pánové je to tu....Konec Minecraftu je tu.

http://www.comingsoon.net/news/gamenews.php?id=122960

tak snad bude od těch 15ti letých celebrit pokoj
Odpovědět
A tady je ještě prohlášení přímo od Mojangu, no, uvidíme, jak se věci ještě vyvinou. https://mojang.com/2014/09/yes-were-bein...microsoft/
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
Co jsem dočetl na hrej.cz tak prý Notch nečekal takový zájem o Minecraft a přerostlo mu to přes hlavu a že s Microsoftem už spolupracují od roku 2012 a stále jsou ohromeni jejich zájmem o Minecraft...Mno uvidíme co se bude dál dít..
Odpovědět
Jo je to v p**i, Microsoft s Minecraftem udělá to stejný co udělal s Battlefieldem. Jednoduše zruší veškeré veřejné servery. Vytvoří svoje vlastní a bude je pronajímat.
Odpovědět
A Minecraft bude mit za chvilku takovou kvalitu jako Skype Twilightoops

Odesláno z Taptalk@LG G3
Odpovědět
Notchi, Notchi, zaprodal jsi se, nechť tě tedy spalují plameny netherské...

@Kalkulačka
Odpovědět
Notch už na tom stejně dělat nechtěl. Jeho baví malé indie projekty a ne mega tituly. Krom toho mu lidé nadávají za přitvrzení EULA, o které ani nic neví a není za ni zodpovědný. To měl Minecraft podle vás jen tak někomu dát zadarmo, aby se "nezaprodal"? Fakt inteligence... Fakta jsou taková, že Notch měl práva, už na tom nechtěl dělat a komunita mu kakala na hlavu i za věci, za které nemohl. Jediné východisko, aby se mohl opět věnovat tomu co ho baví (malé indie projekty) bylo to prodat. A protože už mají s Microsoftem určitou společnou historii, tak bylo logické, že když se naskytla šance, tak do toho šel. Ale vy byste asi radši, aby dřel na něčem, co ho nebaví a dělal vám otroka, protože to přeci musí, když udělal Minecraft, který se zcela nečekaně takto rozrostl. Je mi z toho zle! Twilightangry2
Odpovědět
Pokud to ještě nevíte, tak v souvislosti s odkupem Notch končí v Mojangu z důvodu, že vývoj velkých her za peníze ho tolik nebaví (proto taky již dávno předal vývoj MC Jebovi). Rád by opět tvořil malé hry a prototypy.

Notchovi přeju hodně štěstí a těším se na jeho nové hry (na tvorbu her má zkrátka talent). Mojangu přeju, aby se do dvou týdnů nepotopil.
Odpovědět
Foxtrot: Není potřeba se čertit myslím že jsi to trochu moc zveličil, ona už to nějaká ta chvilka bude co Notch prakticky přestal na MC dělat a správu nad vývojem nechal Jebovi, sám měl na updatech jen maličký podíl, tady souhlasím s tebou když se lidem na updatu něco nelíbilo hodilo se to vše na Notche. Ale nepřijde mi že někdo chce aby Notch hráčům MC otročil, jen nechtějí aby Notch nechával Mojang Microsoftu.

No a teď aby tu nebyl žádný sh*tstorm... tak bych se od otázky "Proč?" Přesunula k otázce která tématu alespoň trošku prospěje (nebo možná ne ale co i tak se zeptám): Šel by někdo zahrát na nějaký 1.7.10 nebo 1.8 server? Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)