Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opakované berounské srazíky
#1
Tongue 
Po prvním, a řekl bych že úspěšném, srazu v Berouně přicházejí další. Aktuální informace budou vždy v tomto příspěvku, jako i data srazů minulých, a pokud se zadaří, i fotky. Pinkiesmile

Místo: Restaurace Selská hospoda (Vrchlického 867, Beroun 3, 266 01)
Datum: 8.11.2014
Čas: 16:00 - 23:00 (Záleží na vás kdy přijdete...)
Doprava: Nejlepší je dojet na autobusové nádraží a odtamtud pokračovat pěšky, ale pokud byste chtěli jet vlakem, také to lze.
Cesta z autobusového nádraží
Cesta trvá cca. 2 minuty a opravdu není, kde se ztratit. Ajsmug
Mapa
Cesta z vlakového nádraží
Můžete jít pěšky podle mapy (cca 25 min) nebo můžete jet ze zastávky před nádražím na autobusové nádraží (cca 8 min. jízdy) a pokud by vám ani toto nestačilo, můžete přesednout hned na vlakovém nádraží na vlak směr Rakovník nebo Rudná a dostanete se na zastávku Beroun-Závodí odkud je to 5 min. pěšky.
Mapa
Cesta z vlakové zastávky Beroun-Závodí
Opět krátká trasa cca. 5 min., a opět není kde se ztratit... Rainbowwild
Mapa
V případě jakýchkoliv dotazů či podnětů z vaší strany mě prosím kontaktujte.

Archiv a fotogalerie: 4.10.2014 ( D'Artagnan, Blue Storm, Fang a znovu); 18.10.2014 ( Fang )
Odpovědět
#2
Uvidím, zda nebudu tou dobou natáčet na Whoconu, jinak bych se určitě přidal, Berounem jsem zatím vždy jenom projížděl vlakem, tak by mě zajímalo, jak to tam vlastně vypadá Rainbowlaugh
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
#3
No tak já a další dva bronies se mnou půjdou. Takže s námi rozhodně počítej. Už teď se těšíme Ajsmug Rainbowlaugh Flutterryay
Odpovědět
#4
Tak natáčení na whoconu mi padá, tak se mnou v Berouně počítej Ajsmug
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
#5
S největší pravděpodobností bych se zastavil.
PS: nahozeno na meetup.com.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
#6
Pokusím se taky dorazit
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
#7
Možná dorazím taky, ikdyž se mi tam z Prahy moc nechce Rainbowlaugh uvidíme.
Odpovědět
#8
Já príjdu Flutterryay
Odpovědět
#9
Vidím, že se vás hlásí poměrně hodně i z jiných měst a to především z Prahy. Proto nabízím před začátkem srazu malou procházku Berounem, cca půl až tři čtvrtě hodinky, abyste se trochu zorientovali a zjistili co se dá v Berouně vidět. Pinkiesmile Pokud by se chtělo zúčastnit hodně lidí z Prahy, můžeme uspořádat i již tradiční Vlakcon. V případě zájmu o jedno či druhé mi prosím napište, abych věděl s kým mám počítat.
Odpovědět
#10
Beroun mám blíže jak Prahu, tak pokud mi do termínu nic nevleze, stavím se tam Twilightsmile
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)