Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ponyfikace PC
#21
Keranis, nie je to až také ťažké:
Pomôže ti, ak si nájdeš vopred nejakú tému, ktorá to už v sebe má (Luna téma Divočáka). Ak sa budeš riadiť inštrukciami tam, nemôžeš zlyhať. V skratke, nainštaluješ si hocijaký theme patcher, rebootneš PC (zápis registrov), tému rozbalíš do %WINDIR%/Resources/Themes a aplikuješ si ju. Na stránke tej témy nájdeš aj spôsob zmeny tlačítka Štart Twilightsmile
Ak to chceš robiť na vlastnú päsť, potom odporúčam stiahnuť si už existujúcu upravenú tému (z DA) a upravovať ju podľa tohoto. Robiť to úplne na vlastnú päsť by som ti neodporúčal, priveľa starostí Ajsmug
EDIT: ak to naozaj chceš robiť na vlastnú päsť, veľa šťastia (post 1,5,7,8) Pinkiehappy

Zaujímavý trik, ktorý si ešte na Windows 7 môžeš urobiť je zmena obrazovky login: návod

Chce to trochu hrania s registrami, ale výsledok je chutný (hlavne ak tam je nejaký muffin) Twilightsmile
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
#22
(29.04.2013, 18:25)Gekoncze Napsal(a): Ponifikaci pro linux tu asi nenajdu co? Rainbowlaugh Ale jednou sem někde stahoval desktop ponies pro linux, ale nešlo to...

Co máš za linux klasiku Ubuntu ???
Já používám Xubuntu to si můžeš přizpůsobit úplně všechno po icony až po schema.
Jestli máš klasický ubuntu to si musíš nainstalovat nástroje na u právu prostředíRainbowwild
To tě čeká hodně příkazu do Terminálu =)
|||
Odpovědět
#23
Linux Mint s Cinnamon má dokonca HTML login (animovaný pony login screen? jasne Ajsmug), v Linuxe si môžeš nastaviť úplne všetko, stačí mať buď
A) Znalosť terminálu a štruktúry Linuxu, aby si to manuálne nastavil
B) Praktický Environment s veľkou nastaviteľnosťou Twilightsmile
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
#24
(06.05.2013, 07:03)martin1397 Napsal(a): Na ploche sa mi strieda (zatial stale pribudaju) 406 obraskou + ikony na ploche
co sa tyka tych tem co zmenia aj vyzor okien a ponuky start tak mi malinko blbnu a preto ich nepouzivam
406? Pinkiegasp To akože sa veľa piesku presype, kým sa to všetko vystrieda Rainbowlaugh Už tých mojich 85 celkom postačuje a mám to nastavené na hodinový interval. Polhodinový bol málo a dvojhodinový zase príliš veľa Derpytongue2

Joj, ale čo som sa ja vyhral s tými témami ešte dávno pred MLP Pinkiehappy Hlavne neraz som musel ísť z bodu obnovy, ale stálo to za to Twilightblush To by hádam len šialenec mohol toto nacvičovať na vtedy novom compe, ale tak ja ani netvrdím, že mám všetkých 5 pokope Pinkiecrazy
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
#25
406? Já už jsem někde na 800+nějaký další non-MLP stuff Rainbowlaugh
Odpovědět
#26
(24.09.2014, 11:41)Dawnflash Napsal(a): Linux Mint s Cinnamon má dokonca HTML login (animovaný pony login screen? jasne Ajsmug), v Linuxe si môžeš nastaviť úplne všetko, stačí mať buď
A) Znalosť terminálu a štruktúry Linuxu, aby si to manuálne nastavil
B) Praktický Environment s veľkou nastaviteľnosťou Twilightsmile

Ano ale Xubuntu mají prostředí Xfce to je podobné jako minty s cinematic. Sem si je odzkoušel a celkem to nebylo špatné jen tam je všechno strašně na mrskané ale strašně jednoduché nastavovaní. Od aplikací na plochu až na schema.. ale je to o zvyku já si zvykl už na Xubuntu ale minty nejsou tak špatný třeba budoucnu přejdu na Mint RainbowhuhTwilightblush
|||
Odpovědět
#27
Není třeba přecházet, prostě na xubuntu nainstaluješ cinnamon. Rozdíl mezi těma distribucema je minimální a nepřijde mi, že by některý z nich nabízela něco, co by stálo za přechod
Odpovědět
#28
(01.10.2014, 21:16)8B3CE273 Napsal(a): Není třeba přecházet, prostě na xubuntu nainstaluješ cinnamon. Rozdíl mezi těma distribucema je minimální a nepřijde mi, že by některý z nich nabízela něco, co by stálo za přechod

Hele mě to baví instalovat Pinkiesmile
|||
Odpovědět
#29
Pre vsetkych Linuxakov tu, nemat pony background v GRUBe, je trestny cin Rainbowlaugh
Zariadit si to je lahke. Navod je pre Ubuntu a podobne distra. Na inych to bude velmi podobne.
1. Najdite si pekny obrazok s rozlisenim GRUBu (zalezi na monitore), RGB, nekomprimovany, neindexovany, v PNG formate najlepsie. JPG ma nejake otravne obmedzenia na 256 farieb.
2. Ulozte si ho ako hocico (ja mam "grubbg.png" do /boot/grub (Terminal: "sudo mv ~/grubbg.png /boot/grub/grubbg.png")
3. Potom do terminalu hodte: "sudo update-grub", a mate to hotove Pinkiesmile
Je to strasne fancy mat to na pozadi GRUBu take trochu ponikove Rainbowlaugh
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
#30
Proč se koukat na grub? Stejně v 99.99% přpadů potvrdíš první možnost. To už je lepší si dát vlastní obrázek jako plymouth theme, nebo si koupit SSD a mít hned po startu login screen
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)