Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls: Rainbow Rocks!
Ten tam pry nebude, ze to video vzniklo jen jako vec mimo pro reklamu (not a spoiler, film jsem nevidel a muze to byt jinak Ajsmug).

Dal, nevim jak kdo sledoval prvni EQG a jak vychazeli ripy a v jaky kvalite. Celkem jsem se DOST okolo tohodle motal a pak i promital tu CZ premiera na FF. To z byla treti verze co byla venku. Cinema rip, orizlej, barevny korekce a pod. Jelikoz byl release date 16.6. a FF na zacatku cervence a stejne jsme si to dali az na jeho konci. Hmm. Tak byh rekl ze misto 2-3 tydnu to bude treba za 1-2 tydny v rozumny cinemarip kvalite. DVD vyjde az za mesic. Jasne, hype je vetsi, mohlo by to byt i driv. Ale je to jen zbozne prani. No necham se prekvapit.
Odpovědět
Už je to alespoň z kina?
Odpovědět

Tak je to tu
Odpovědět
"that escalated fast" husty Pinkiesmile

Zdroj pro tenhle rip je:
Odpovědět
Je to epický Rainbowlaugh Hasbro to tentokrát nepodělalo.
Odpovědět
téda.. mě nějak připadá že házet problémové "subjekty" do jiného světa je asi stejně efektivní jako vyhazovat bordel přes plot k sousedovi Rainbowlaugh
Odpovědět
Jó, to každopádně Rainbowlaugh Nicméně... hasbro mohlo radši dát dohromady Twilight+Sunset a Flashe nechat v propadlišti dějin... Jinak jsem jedinej, komu přišlo, že ta wibbly wobbly věc, kterou postavila Twily vypadala trochu jako TARDIS? Rainbowlaugh.
EDIT: Čekám si tak vesele na potitulkovou scénu, pak mi dojde, že to vlastně není od Marvelu... A pak takovej massive WTF moment? Well done Hasbro (Ještě to chce přesvědčit je, aby společnost přejmenovali na Hasbrony.)
Odpovědět
ad: vyhazování potížistů do světa lidí

CELESTIE MŮŽE ZA HITLERA!
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Tak co lidi jak se vam nový film libí? Za mě můžu film jenom pochválit. Hasbro opět nezklamalo.

Odesláno z mého LG-P690 pomocí Tapatalk 2
Odpovědět
Až nepříjemně moc Rainbowlaugh Nějak mi přirostla k srdci Sunset a teď se akorát těším na EQG 3 a doufám, že dostane guitar solo.
Edit: tohle mě naprosto odrovnalo Pinkiecrazy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)