Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls: Rainbow Rocks!
To bude i eg 3??
Odpovědět
Někdy v budoucnu možná.

Odesláno z mého LG-P690 pomocí Tapatalk 2
Odpovědět
No a myslim ze rainbow rock je docela kratke Unsuresweetie no teda my to uteklo jako voda. Co vam?? Pinkiegasp
Odpovědět
Je pravda, že kdyby ten film byl delší tak by mu to vůbec neuškodilo. Tak, ale zase na druhou stranu buďme rádi, že nám Hasbro aspoň nějak zpříjemnilo čekaní na 5. sezonu.

Odesláno z mého LG-P690 pomocí Tapatalk 2
Odpovědět
To máš pravdu djpon3
Odpovědět
That was... acceptable... Twilightsmile Děj podobný filmu prvnímu, sice "highschool drama", ale různé doprovodné scénky s vedlejšími charaktery byly super, o písničkách nemluvě. [spoiler: Scéna na konci titulek je rozhodně nejlepší věc z celého filmu.] Rainbowlaugh

EDIT: 42. příspěvek, yay!
Odpovědět
Koukám, že je tu plno reakcí, ale počkám si na kvalitu, žádný kinoripy Rainbowlaugh A kdy budou ty titulky prosím?
EDIT: Aha, už jsem našel patřičné vlákno Rainbowlaugh
Odpovědět
no pokud nechceš koukat na kinorip, tak si ještě měsíc počkáš a do té doby titulky určitě budou.
Odpovědět
Jo, počkám, s tím počítám, a titulky prej budou, co jsem četl v tom drujém vláknu Rainbowlaugh
Odpovědět
Dokoukáno, čas se podělit o své dojmy:

Musím říct, že mě "Equestrijské dívky" už tradičně překvapily. Twilightsmile Z ukázek jsem čekala, že se mi dostane filmu úrovní srovnatelného s Littlest Pet Shop, což sice není špatný seriál, ale bystrostí a vtipem zrovna nepřekypuje a upřímně mě nikdy moc nezaujal a hlavně nebavil, naštěstí pro mě jsem se mýlila.
Nemohu říct, že by jak EqG, či EqG:RR měli nějakou geniální zápletku, ale koukat na to mě zatraceně baví. Nejenom proto, že to doslova překypuje písničkami (což je asi nejsnazší cesta, jak se mi dostat do přízně Twilightblush), ale je to milé a poutavé, ačkoliv zápletka typu konflikt mezi přáteli je sice už trošku ohraný motiv, ale budiž.
Líbilo se mi, že to nakonec vyřešila Sunset Shimmer, čímž se konečně nějak uzavřel ark s ní, i když mě naštvalo, že jí nepřibraly do kapely ihned, co jim pomohla se "probrat", ale teprve když začaly prohrávat, ale chápu, nějaký prostor k eskalaci tam musel být ponechán. Díky Twilightině vynálezu (myslím, že nejsem jediná, kdo je nadšený z Twilightina vědátchořství) si sice pěkně nahráli na vytvoření dalšího dílu, ale tak trochu doufám, že už jich víc nebude, protože samotné EgG:RR se od EqG zas tolik neliší a obávám se, že případné pokračování by sice bylo koukatelné, ale originalitou by se to blížilo absolutní nule. Ale vysvětlujte tohle Hasbru, money making je přece to hlavní. Facehoof
Co se hudby týče, jsem trochu rozvláčná z toho, že The Dazzlings měly zkrátka všechny písničky lepší jak kdokoliv jiný, což je něco, co jsem už dávno věděla z trailerů atd. Nemůžu si pomoct, ale zkrátka to tak cítím (oh sweet baby mama acapella style yo). Sice to finální doslova battle hezky pořešil tak, že mi ani nebylo divné, že The Rainbooms The Dazzlings přemohly, ale jen podle hudby bych to rozhodně neočekávala (minus fakt, že M6 jsou hlavní charaktery, tudíž je očividné, že nakonec musí vyhrát). Jsem zatraceně ráda za to, že je EqG:RR venku, jelikož teď už nebudu jediný jírovec maďal, co si zpívá Under Our Spell, což byl můj měsíc dlouhý problém, jenž je konečně vyřešen, HOORAY! (Už se nemůžu dočkat, až to bude přidáno do My little Karaoke, všichni jste zváni na Battle of the karaoke! Rainbowlaugh) Na závěr chci dodat, že po hudební stránce mi to LPS připomínalo nejvíc, což mi ale vůbec nevadí, protože LPS má hudbu dobrou, sice popíčkovskou a jednoduchou, ale velmi poslouchatelnou.
Co mi vadilo je ono duhové zpracování. Chápu, že celým motivem je, že duha válí, ale ona ouška a ocas (plus křídla u pegasů, rohy nikdo nevím proč nepotřebuje) se mi nelíbily už u posledního filmu. V kombinaci s nepasujícími barvami, se kterými máme čest už z finále čtvrté série MLP, mě to zkrátka zanechává celkem rozmrzelou. I do not liek. Raritiny kostýmy se mi taktéž nelíbily, připadá mi, že poslední dobou k tomu pouští čím dál tím víc barvoslepých lidí, když už jsem u toho i valná většina backgroundových/minoritních postav, která nemají podložení v MLP jsou naprosto otřesné. Pořád mi připadá, že The Dazzlings vypadají tak trochu jako něčí překombinované OC. Některé z nich navíc jako něčí překombinované špatné OC. Tím nechci říct, že je jako postavy nemám ráda (Adagio is my bloody waifu), jen mi připadá, že se na nich někdo vyřádil naprosto nepřípustným způsobem. Brekeke. Svou litanii na designovou stranu věci uzavřu svým postěžováním si na novou knihovnu a.k.a. Twilightin palác, který mě stále nechává velice nesvou a nutí mě se obávat další sezóny, protože když mi to dělalo problémy to vydýchat v několika-minutém momentu, jak se poperu s celou sezónou plus? Drahý bože, raději na to ani nemyslet!

Krátký seznam drobností, co mě zaujaly a ještě jsem je nezahrnula výše:
  • Sirény.
  • Camea jednotlivých minoritních/backgroundových postav (Maud, Bon Bon & Lyra, Derpy, Octavia, Vinyl Scratch, Great and powerful and singing Trixie a mohla bych pokračovat dál a dál a dál).
  • Ony lolita-ish pomocnice Photo Finnish, aww, sice vypadají, jako kdyby utekly z Harajuku, nebo MOnster High, ale jsou boží. (Obzvlášť ta s ombré vlasy mě doopravdy nadchla.)

A nakonec jsem si tu nechala Aya's guide to Rainbow Rocks shipping:
  • Ermahgerd AppleDash! My OTP! Jsem v šoku! Jelikož v seriálu a komiksech bývá velmi upřednostňováno RariJack, tak jsem si rozhodně nemyslela, že se mi kdy dostane pořádné dávky AppleDash momentů a pak přijde EqG:RR a moje kokoro z toho mělo málem infarkt, aw yiss, man!
  • Odvěká otázka koho shippovat s Twilight vrací úder, tentokrát před sebou máme: Twilight/Sunset Shimmer, Twilight/Trixie, Twilight/prakticky kdokoliv. Plus tedy Flash Sentry/Twilight, k čemuž musím dodat: Haha, Flash Sentry FRIENDzoned! (Stále si myslím, že je FlashLight špatný nápad a modlím se v jeho osud po vzoru Titanicu.)
  • Sunset Shimmer/Flutershy se nyní objevuje na mé shippovací listině a ničeho nelituji.
  • Fanoušci LyraBon nemůžou být šťastnější, sama jsem nadšená.
  • Aria Blaze/Sonata Dusk. Vím, jak všichni zbožňují Sonatu a je mi to jedno. Ano, shippuji vaši waifu a je to báječný pocit. Vlastně celý The Dazzlings by mohli být velmi zajímavý ship, hmmmm.
  • A nakonec mé nové oblíbené BroTP: Sunset Shimmer & Spike. Ano, Sunset Shimmer jsem si po tomhle filmu doopravdy oblíbila. Pinkiesmile Napravení padouši jsou holt v kurzu.
Finální hodnocení: Bylo to super, užila jsem si to, ale první EqG film mě zanechal podstatně nadšenější. Tehdy pro mě ten impakt na pohled špatného filmu, který se prokáže být nejen koukatelný, ale i zábavný a magický, bylo něco velkého, zbrusu nového a jedinečného, což už u Rainbows Rocks! bohužel není. 8/10

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)