Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Český dabing!
Pesnička teda hrôza... Sklamaná niesom, lebo som to čakala. Túto pesničku som ešte v kvalitnom dabingu (okrem originálu) nepočula, čo ma hrozne trápi, lebo je jedna z mojich top 5...
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Taky jsem ze songu trochu zklamaný :/ ale zas tak špatné to není.
Applejack Twilight is best pony!   Twilightsmile

SEASON 5 YAY! ^~^
Jak jsem psal už minule, tak mi jiný a ano o dost hlubší hlasy už tak moc nevadí. Alespoň že to je jakž takž čisté a má to smysl. Pinkiesmile

Je dobré, že nechali Manehattan, ale ještě lepší, jak dali název toho muzikálu. Cválání v dešti. Pěkná narážka na muzikál Singin' in the Rain s Frankem Sinatrou. Kdo by to byl řekl, že si češi udělaj takovou legrácku. Twilightsmile

Suri Polomare - Tak tenhle typ hlasu se pro ni hodil dokonale a i s tím jejím "chápeš?" byla stejně tak slizká jako v originále. Rainbowlaugh

No a Coco Pommel - To jak otevřela dveře od divadla a řekla "Můžu se k vám přidat?" a posléze i její vysvětlení, na mě zapůsobilo stejně silně, jako v angličtině. Pinkiesad2 I ten hlas se k ní hodil.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Dnešní díl nebyl zas tak špatný. Píseň nebyla zas tak špatná, ale kazyl ji zpěv baby Smithove. Ta dabérka to fakt nedala.

Odesláno z mého LG-P690 pomocí Tapatalk 2
Jn. Dneska jsem se koukal. A celkem to šlo. Sice hlasy moc nesedí (AJ, PP, AB ujde, GS taky, ig Mac nic neříká Rainbowlaugh), ale už jsem si asi zvykl. Škoda že jsem přišel o Power Ponies, jdu si je pustit Rainbowlaugh
Jo, a teď jsem zkouknul Superponě, a taky to ušlo, dá se na to dívat, ale ty jejich jména... A na konci, jak Pinkie pie říká, that the Metroponis bakery was only 45 blocks away nebo jak, tak to přeložili jako že Pekárna v Metroponisu byla jen kousek odsud. Takže zanikl ten vtip, že PP za 0,5 s uběhla 90 nebo kolik bloků pro dortíky Rainbowlaugh Howgh
Zkusil jsi se, jake to je grabbovat.
(jsem v praci a mam na to jen 5 minut) tady je vysledek:

MLP S04E09 (video), MLP S04E09 (video, audio).
Mne skôr spev kazil hlas Apple Bloom. V Season 3 songu "Raise this barn" spievala svojim normálnym hlasom (tej, čo ju dabuje) a znela dobre a teraz už mala ten hrubý spevácky hlas (veď je to žriebä Facehoof). To tam na spev už niesú aspoň aj iní dabéri len tá jedna? Mne to fakt znie, že všetkých dabuje vo všetkých pesničkách v season 4 len jedna osoba a to mi strašne kazí dojem. Mohlo to aspoň ostať tak, ako bolo v season 3, tam ich bolo viac, čo spievali a tento hlas mala v pesničkách vždy jedna postava a teraz už všetky.
Babička mi ešte prišla v pohode (znela ako babička a v origináli tiež nespievala úžasne).
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Pinkie měla asi nejnormalnější hlas Pinkiehappy
Asi tak. Rainbowlaugh
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)