Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vaše vláda Equestrii
#1
Každý by chtěl vládnout Equestrii. No možná každý Rainbowlaugh
Ale co byste dělali kdybyste jí mohli vládnout a dělat si co chcete?
Pinkiecrazy Pinkiecrazy
Někdo říká, že dokáže napsat komentář na bronies.cz. Ale my víme, že se jmenuje Jirka
Pinkiecrazy
Odpovědět
#2
Sandbox, sandbox everywhere Rainbowlaugh Zkonfiskoval bych Diamond Tiaru a Silver Spoon, vytrollil bych Trollestii a derpil bych s Lunou Rainbowlaugh
Odpovědět
#3
Já bych asi nechala Equestrii takovou, jakou je, když nad tím tak přemýšlím, všechno se mi tam líbí, takže asi tak Pinkiehappy .

Maximálně bych zničila Canterlot a přestěhovala se do hradu 2 sester, nesnáším ty namyšlence v Canterlotu.. Rainbowlaugh
A měla bych svatbu buď s Twilight nebo s Rainbow
„Friendship isn't always easy, but there's no doubt it's worth fighting for”  -Twilight Sparkle

Jednoho dne budu žít v Equestrii. Však ještě uvidíte! Pinkiecrazy
The seeds of the past
We grow up so fast
Some hurts never go away
Odpovědět
#4
Já bych si udělal selfie s Lunou a Celestií.
A pak bych všem ukázal co znamená opravdický Love and Tolerate. Rainbowlaugh Rainbowlaugh Pinkiecrazy Pinkiecrazy
Někdo říká, že dokáže napsat komentář na bronies.cz. Ale my víme, že se jmenuje Jirka
Pinkiecrazy
Odpovědět
#5
Kdybych měl vládnou já, tak bych nechal dosavadní vládu taková jaká je.
Jediný kdo by plnil mé příkazy by byla Luna a to podotýkám dobrovolně --->její poddaní = moje vláda.
Celestie by o ničem nevěděla, co by se dělo za jejími zády. Poníci by jí pomalu přestali uznávat a nakonec bych jí otrávil mysl až by už nikoho neměla. Pinkiecrazy
Postupně bych se zmocnil všeho Twilightsmile
Odpovědět
#6
Vsetkych zotrocil Rainbowlaugh
Odpovědět
#7
(13.10.2014, 18:20)ElfiQa Napsal(a): Já bych asi nechala Equestrii takovou, jakou je, když nad tím tak přemýšlím, všechno se mi tam líbí, takže asi tak Pinkiehappy .

Maximálně bych zničila Canterlot a přestěhovala se do hradu 2 sester, nesnáším ty namyšlence v Canterlotu.. Rainbowlaugh
A měla bych svatbu buď s Twilight nebo s Rainbow

Ty jsi holka nebo kluk? Rainbowlaugh
Někdo říká, že dokáže napsat komentář na bronies.cz. Ale my víme, že se jmenuje Jirka
Pinkiecrazy
Odpovědět
#8
Sociální experimenty.
Jestli je to dobré pro švédy, tak poníkům to jenom prospěje.
Odpovědět
#9
(13.10.2014, 17:53)jirka brony Napsal(a): Každý by chtěl vládnout Equestrii. No možná každý Rainbowlaugh
Ale co byste dělali kdybyste jí mohli vládnout a dělat si co chcete?
Pinkiecrazy Pinkiecrazy

Já bych Equestrii vládnout nechtěl, mně by stačilo v ní žít... Twilightsmile

Ale kdyby to bylo z nějakých důvodů nezbytné - třeba kdyby Celestia nějak zmizela, ne-li něco horšího, a z nějakých praštěných důvodů bych byl jediný, kdo by mohl převzít její místo, tak bych měl hlavu v pejru, protože Equestria je trvale něčím ohrožená a její vládce to nemá zrovna lehké - takže první, co bych udělal, by bylo obklopit se poradci - Luna, Twilight, Discord (Cadance je zapikolovaná v Crystal Kingdom a nemůže odejít na víc než pár dnů, aniž by to celé začalo upadat, takže jedině tu a tam). A pak bych začal horečně studovat, protože tam je to opravdu jen otázka času, než zpoza hranic vykoukne nějaké monstrum a bude třeba rychle vědět, jak na něj.

TLDR: snažil se, aby Equestrie přežila i bez Celestie, a snažil se ji chránit.
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
#10
(13.10.2014, 18:47)RadlanJay Napsal(a): Sociální experimenty.
Jestli je to dobré pro švédy, tak poníkům to jenom prospěje.

Jo no, experimenty Rainbowwild Rainbowwild Ajsmug
Někdo říká, že dokáže napsat komentář na bronies.cz. Ale my víme, že se jmenuje Jirka
Pinkiecrazy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)