Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
#91
A jsem pro to, aby měli 18- omezený přístup na toto forko a chat.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#92
Chtělo by to, aby se nové příspěvky četli od shora dolů a ne naopak, jak je tomu nyní =)
Unicorn by dancing in the moonlight...who wants to live forever?
Odpovědět
#93
Tak popořadě...

Co se týče favicon, nikdo vám nebrání navrhnout nějakou vlastní Ajsmug Když jich bude víc, aspoň bude z čeho vybírat.

MidnightShadow: Všeobecně se budem snažit, aby byl veškerý obsah přístupný všem, nicméně bude tu ještě sekce s omezeným přístupem, nicméně na tom se ještě pracuje. Nenašel jsem na omezení věku totiž žádný plugin zdarma, takže budu muset asi nějaký napsat.

Moondancer: Pořadí postů se bohužel změnit nedá...

A co se týče shoutboxu - máte holt psát víc do fóra Ajsmug
Odpovědět
#94
(27.10.2011, 20:13)Ondrahub Napsal(a): Proč to musí být vždycky Rainbow Dash?
...tak nakresli jinou - já se alespoň snažil... Unsuresweetie

Odpovědět
#95
Flaiming: Jaky je cenovy rozmezi tech placenejch ?
Arrow: A za to ti dekujeme Pinkiesmile
Odpovědět
#96
(27.10.2011, 23:35)Mondrogar Napsal(a): Flaiming: Jaky je cenovy rozmezi tech placenejch ?
Arrow: A za to ti dekujeme Pinkiesmile

No našel jsem jeden plugin, který jde ale stáhnout jen za roční subscription, které dělá 10 euro. A kvůli jednomu pluginu to za to nestojí...Navíc už jsem na to koukal a nebude to problém nějak sesmolit vlastnoručně Ajsmug
Odpovědět
#97
(27.10.2011, 20:59)Charlie Napsal(a): hm, asi nekdy udelam to logo s derpy...

Na tohle zvedám všechna svá kopyta.

(27.10.2011, 23:25)Arrow Napsal(a): ...tak nakresli jinou - já se alespoň snažil... Unsuresweetie

Jasný, já tu snahu oceňuji Pinkiesmile , akorát mi to tady přijde přerainbowdashováno (logo, favikonka, ikony u jednotlivých sekcí). Pokud to tak chcete nechat, samozřejmě si to tak nechte, já se s tím zdealuju Rainbowlaugh.
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět
#98
(28.10.2011, 09:23)Ondrahub Napsal(a):
(27.10.2011, 20:59)Charlie Napsal(a): hm, asi nekdy udelam to logo s derpy...

Na tohle zvedám všechna svá kopyta.

(27.10.2011, 23:25)Arrow Napsal(a): ...tak nakresli jinou - já se alespoň snažil... Unsuresweetie

Jasný, já tu snahu oceňuji Pinkiesmile , akorát mi to tady přijde přerainbowdashováno (logo, favikonka, ikony u jednotlivých sekcí). Pokud to tak chcete nechat, samozřejmě si to tak nechte, já se s tím zdealuju Rainbowlaugh.

Rainbow Dash made this forum 20% cooler Rainbowlaugh Teď je 120% cool víš xD
Odpovědět
#99
Teď je RD too manestream Rainbowlaugh
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět
Tak jsem si uvědomil, že tu docela citelně chybí sekce s odkazy...Asi udělám ještě další statickou stránku, kde bysme mohli vyvěšovat odkazy a bannery na další stránky (a na náš FB). Jediný problém je, že by se to muselo psát v HTML...Tak uvažuju, jestli spíš neudělat nějaký thread s odkazy, cpát je do prvního příspěvku a do menu dát odkaz na ten thread.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 12 host(ů)