Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 2.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PowerPonies tým
#51
OT:
[spoiler: Tak ty seš Paní Ohně Ohnivého Národa. Aspoň můžeš vzpomínat na to, jaké to bylo být princeznou... ]

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#52
Pro kontrolu vlastního podvědomí se směřování mé osobnosti se mi krásně osvědčil jeden malý trik, zásada kterou každý den ráno uplatňuji.

Dnes budu lepší, než jsme byl včera.

Je jedno o kolik, v čem, co jsem dokázal, ale každý den se musím v něčem zlepšit. Ať už se jedná o práci, koníčky, zábavu, něco udělám - cokoliv. Stačí jen rozhovor na zajímavé téma se zajímavou osobou a je to. obohatilo to mé zkušenosti, něco jsem se naučil, pochopil.

Tahle myšlenka mě již nějakou dobu pohání a krásně se mi osvědčuje. Dávám si tak malé cíle, že jsou pro mě super-easy (třeba při každé návštěvě bazénu uplavu minimálně o jeden bazén víc než posledně), mnohdy je hravě překonám, nebo splním hned ráno - a je to. Daily quest splněn, motivace up, můžu být happy a spokojený sám se sebou => roste sebevědomí, skilly, zkušenosti, přehled, znalosti => jsem schopen dělat stále víc a víc, plánovat dál a dál, řešit stále obtížnější úkoly levou zadní. To co bylo kdysi nemožné/extrémně obtížné je pohoda, protože jsem se k tomu skrze tisíce drobných úkolů, překážek dopracoval.

Co mě k tomuto způsobu uvažování dostalo a jak to dopadlo?
12.8.2013 jsem se stal bezdomovcem
11.9.2013 jsem nastoupil do Mc'Donalds
jaro 2014 - MC mě už pěkně štval, začal jsem se doma učit Javu o 106
18.8.2014 - nastupuji jako programátor s platem vyšším, než mělo moje mamka za celý její život...

A to mi desítky lidí tvrdili, že to nedám, že to nejde. Houby - chtěl jsem, chci a jde to. Před rokem jsem neměl doslova na jídlo, teď mám naplánovaný výlet do Amsterdamu, v létě hodlám cestovat o 106 a nejpozději v druhém kvartálu roku 2016 letím do Japonska. A ano, stálo mě to ohromné množství úsilí, energie a času. V žádném případě to nebylo zadarmo a stále není.

Ve výsledku to je jen o tom, co si vy sami myslíte sami o sobě. Jasně, je to zatraceně sobecký a egoistický pohled, ale - jak chcete cokoliv dokázat, když nevíte kdo jste? Co chcete? Co budete dělat? Jaké jsou vaše silné stránky, jaké jsou vaše slabiny?
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)